Visszajelzés Cirque Du FARMERAMA - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 17.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Csak egy apróság: az event mindenik sorában felröpi vagy tenyészállat szerepel. Még csak nem is tenyészthető, hanem kifejezetten tenyészállat. Ha a kiírás helyes, akkor alapállatot biztosan nem teszel be, legfeljebb a kupiba.
     
    libuskafarm, marcsi152, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  2. csillag

    csillag Fórum mestere

    Bekotól megkérdeztem és azt írta, hogy nem tenyészthető alapállattal is teljesíthető az event.
     
    -vadocka70-, Maszatka47, Marika312 és 3 más kedveli ezt.
  3. HermioneWatson

    HermioneWatson Fórumgróf

    Szia, Prof!

    Bocs, hogy belekotyogok, de ez szerepel az ismertetőben:
    "Az event menete:

    Az event mechanikája egyszerű. Felváltva kell beadnunk alap-, vagy tenyészállatokat és cirkuszi füzéreket.
    Farmos és bahás alap-, vagy tenyészállat egyaránt beadható."


    Remélem így is fog működni, habár alapból sem állok kitűnően.
     
    marcsi152, Sali~*.*, Maszatka47 és 5 más kedveli ezt.
  4. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia Imi:)
    Nálam nem jó az ugrás, de majd megoldom, mert nem adom fel még mindig. :)
     
    kovacstne, -W-595-, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Van egy mondat az ismertetőben, a táblázat előtt! Érdemes figyelni a körítésre :)

    Íme:

    A táblázatban csak a "tenyészállat" szó szerepel, de alapállatokat is be lehet adni farmról, baháról egyaránt.

    táblázat linkje:
    http://fa.bigpoint.graal-network.co...dc0c1fc277&id=822&lang=hu&color=FF2A12&html=1
     
    -vadocka70-, kovacstne, Maszatka47 és 6 más kedveli ezt.
  6. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A hivatalos bejelentés MÁSODIK mondatában, az eventismertető első hsz-ének ELSŐ mondatában, valamint a második hsz-ben két helyen színesen (egyik mondat 5-ös betűnagysággal) is leírtam, hogy alapállat is beadható.
    Ugye nincs elrejtve az infó?

    Mégis hogyan és hol kellett volna kiírnom még, hogy ez ne legyen kérdés?
    A táblázatban lévő szöveget nem tudom módosítani. Tényleg egy eventgyikban csak azt nézitek? Nincs semmi felesleges szöveg az ismertetőimben. Minden szónak és mondatnak jelentősége van. Nem csak a kezdőknek, hanem minden eventezőnek szólnak az ismertetők.

    Egyszer azt mondta nekem valaki (amikor ki voltam akadva azon, hogy Tamással egy-egy gyikkal hány órát dolgozunk, hogy minden benne legyen, és millió kérdés felmerül, amire ott a válasz), hogy "a nemolvasással nem tudsz mit kezdeni".
    Ugye milyen igaza van ennek a Valakinek?
     
    Lillapilla73, csio70, lanácska és 20 más kedveli ezt.
  7. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Hát ez az! Minek akkor táblázat, ha körítés kell hozzá?
    Komolyra fordítva a szót. Valszeg a központ nélkül nem lehet a tablicskut változtatni. De amikor kritizálok, pont ez a problémám, hogy tudva levő téves dolgok kerülnek közzétételre. Ez a szememben nem hiba, hanem bűn.
     
    Lillafüred, Ribiszke és nyuszika215 kedveli ezt.
  8. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Téves dolgok?
    Bocsánat! Én pedig kimondottan szomorú vagyok amiatt, hogy el sem olvasod, amit több helyen leírtam. Egy gyik nem csak egy táblázatból áll. Ha valaki, te ezt pontosan tudod.
     
  9. .lacko1002

    .lacko1002 Fórumlakó

    Sziasztok!

    Átmásolom már a hozzászólásomat a "Nagy örvény 2." topicból, mert most látom, hogy rossz helyre került. :oops:xDxDxD
    De nem törlöm ki, mert ha valaki ott talál rá, akkor úgy is jó... xD

    Sziasztok!

    Ha valaki nem tudott bekészülni fókából, vagy egyéb más nagy pajtaértékű állatból, mert inkább a tenyésztés élményére szeretne hagyatkozni, akkor azoknak az embereknek itt egy tipp:

    Tenyésszetek pandát/tevét/elefántot/macskát/kutyát/hódot, mivel ezeknek magas a pajtaértékük. És a piacon -legalábbis az enyémen- már nagyobb szintű tenyészállat ezekből nincs is. Piacrobbanás várható ez állatok terén. Tehát, amíg nem késő: alapállat vételre fel! ;)
     
    csio70, marcsi152, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  10. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Nekem tetszik az event, már nagyon vártam, készültem is rá, és viszonylag könnyedén megoldhatónak is tartom. :D:inlove:
    Úgy tűnik, a BP igen kedvező verziót tálalt fel nekünk az event teljesíthetőségéhez. :D :inlove:
    Jó pár körre való szupertáppal vártam az eventet, melyekből egy kört már be is raktam a szexikuckóba, ahogy az egyik farmtársnőnk elnevezte.
    Ennek ellenére nem valószínű, hogy tenyészállatot adok be, mivel közel 20 ezer (saját termelésű) fókám is ott tömörül már a pajtában, jó pár ezer más állattal együtt :D úgyhogy van/lesz bőven beadni való, ami elégséges az event fullos teljesítéséhez. :D:inlove::inlove:
    A szerdai mini Boom alatti tenyésztéseket meg majd más célra fordítom, és még a hét végén is jön a szokásos Boom. ;)
    Senkit nem akarok könnyelműsködésre ösztökélni, inkább óvatosságra a szupertáp felhasználást illetően, annak okán, ha valakinek FP gondjai is vannak, mivel a Gangon szó volt már róla, hogy lesz FP-s tenyésztős verzió is. Persze a biztos az az, ami már megtörtént. :D:inlove:
    Sikeres, örömteli játékot, és sok-ugrásos tenyésztést kívánok mindenkinek! :inlove::inlove::inlove:

     
  11. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia Genka!
    Gratulálok szép fókagyűjteményed van! Pajtaértéke is kifejezetten jó!;)
    Holnap tenyésztek biztosan meglátom, hogy is állok pontosan!
    A Bahamákon Én mással foglalkozom nem állattenyésztéssel hanem fákat szüretelek!;) Igen értékes "fatermés" természetesen saját termelés!
    Köszi a FP-s ismertetőt nagyon vigyázom a farmpengőimre én általában mindig elköltöttem de most lakat alatt van a készlet!:p
    Sok sikert neked is!
     
    taga1, CoraQueen, asdfghjkl7373 és 11 más kedveli ezt.
  12. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Sziasztok ! Nyugodt és kellemes délutáni felkészülést kívánok a holnap induló eventekre, s ez a nyugalom, türelem tartson ki event idejére is.
    Nagyon sajnálom, hogy mindig van olyan hsz., ami miatt már elég régóta "olvasó üzemmód"-ba tettem magam.
    Pedig szeretek segíteni, tanácsot adni, de elveszi a kedvem a negatív, rosszízű hozzászólás., ún. "beszólás".
    Nem értem, pedig próbálom megérteni minden farmtársam, hogy miért kell olyan dolgokban is hibát keresni, ami érthető, világos és egyértelmű.
    Nem értem, miért kell kritikát megfogalmazni azokkal szemben, kik dolgoznak azért, hogy mi farmozók könnyen tudjunk tájékozódni, ezáltal végigvinni az eventeket.
    Nem értem...
    Számomra, aki nem farmozik "ezer" éve, mindig érthető volt az event-kiírás, a számolást, taktikázást segítő hozzászólások is segítették, hogy az eventeket meg tudjam csinálni. Kukori hol vagy?
    Az eventet meg fogom csinálni - mindkettőt -, számomra minden event kötelező, szeretem az eventeket, a felhősorokat, a szép dekorokat, a tenyésztéseket.
     
    maszilva, csio70, Ági4646 és 16 más kedveli ezt.
  13. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Szia!
    Régóta sokan vagyunk parkolópályán. De ebben mi vagyunk a " hibásak": miért engedünk?
    Alapállatokból simán megoldom a furcsa nevű tenyésztőst. Pedig növényes vagyok.
     
  14. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia Beko !!

    Minimum, hogy minden játékosnak elküldöd bagolyban, milyen állatokat lehet beadni ::::))))
     
  15. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Szia!

    Valaki áll a hátadmögött és ütöget "csináld már a farmot, az eventeket de gyorsan"? Leírtad hogy te nem csinálod mert nem megérős. Én is sokat panaszkodtam amikor kezdett eldurvulni az event áradat, de most már megtanultam szelektálni.
    Amibe látok fantáziát megcsinálom amibe nem nem csinálom meg, hanem ültetgetek, állatokat teszek ki.

    Nem kell ezt tovább ragozni, hagyjál helyet azoknak a gazdáknak akik lelkesen nekiállnak és esegleg jól jön nekik a segítség. Sajnos az ilyen bejegyzések miatt már nagyon sok fórumozó segítő társunk át ment olvasó üzemmódban, pedig nagyon jó volt a segítségük /pl. kukori, bombatomi stb./

    Ha neked gond a farm akkor ne csináld;)
     
    Lillapilla73, Ági4646, Maszatka47 és 8 más kedveli ezt.
  16. Kisöjdög

    Kisöjdög Fórum-zöldfülű

    Hát persze, hogy a Baby Boom csak addig lesz aktív, míg odaleszek dolgozni.. Valahogy mindig így járok. Már az lepne meg, ha nem így lenne.. :D Pedig most a pecás eventből össze szedtem egy csomó szupertápot, de akkor megmarad a következő Boom-ra.. Én türelmes vagyok. :p
     
  17. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Tenyészthetnél fókát.
    Oké, ez az event elúszott, de a következő állatos beadásnál már lenne egy csomó, meg a kupába is jó, mármint ha még nincs meg. Aztán ha már van bőven, akkor el is lehet adni. :)


    "Biztos nem azok a játékosok, akik a fórumot olvassák és rontod az ő hangulatukat a kicsillagozott szavas írásaiddal."

    Hát ilyesmiről azért nincs szó szerencsére. :)
     
  18. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Sziasztok! :)
    Kis gondolkodás elmélkedés után , úgy döntöttem, hogy mégis megcsinálom a tenyésztős eventet, mert tetszik a felhő. Nincsenek ezer számra állataim, szűkösen de belefér a beadandó , és szupitápom is van elég. Majd visszatöltögetem fókákat. A Boom-ot is csinálni fogom, azt szeretem nagyon. (Főleg ha a kellemes a hasznossal is együtt jár)
    :inlove: És kérem szépen ma lett 1 éves a farmom! :inlove: Farm: 92 , Bahama 267 . Felhők : 42 :)
    Haladok a saját tempómban, és próbálok "okosodni" azoktól , akiket érdemesnek tartok rá! :music:
    Szórakoztató , kellemes játékot kívánok mindenkinek!
     
    taga1, maszilva, csio70 és 23 más kedveli ezt.
  19. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Ja meg 40 fokban fánkot sütni bikiniben!!!!!!!!!Nekem mindegy már milyen event,néha csak azért is megcsinálomxD
     
  20. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Gratulálok! Boldog szülinapot a farmodnak! :)

    Mi az a "központ"?
     
    -Fülemüle-70 és Imi* kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.