Visszajelzés Cirque Du FARMERAMA - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 17.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. cserfibaba

    cserfibaba Törzsjátékos

    nekem nem töltődik be az ismertető táblázatos része :( valami DB-hez nem tud csatlakozni
     
  2. cica69

    cica69 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Tehén, szamár, hód és panda kell az eventhez, vagy jó más állat is? Köszi a választ.
     
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm!:inlove:
    Bármit használhatsz;)
     
  4. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia KISHONŐR! :)
    Amikor a fóka először játékba került, mindjárt felfigyeltem arra, hogy az ő pajtaértéke a legnagyobb, mindjárt átszerveztem a Bahát, és a fákkal bebetonozottnak hitt esőerdőt lebontottam, betelepítettem 40 fókát, és a fák a Zuhatagosra kerültek azóta. És mivel evés közben jön meg az étvágy, vettem rájuk sárga fejlesztést, pedig a sárga nem éppen a kedvenc színem (ólakban), mert mivel rendszeresen használom a Valentin cserepet, azt tapasztaltam, hogy a reggeli aratáskor is lejön belőlük egy kör, meg délután ill. estefelé is. Időközben pörgetéssel is lett narancs fóka ólam, meg vettem párat amikor egyet fizet, kettőt kap akció volt, így az egyik Vadaskertben is további 8 narancs fóka lubickol. :D
    A tölgyes rúnával, Valentin napi cseréppel és ha éppen akkor aktiválható a Húsvét 2012 és a Szárnyas ovi felhősor, akkor 10:22 a sárga fóka ól érésideje! A tojáspunccsal vagy a sajtgolyókkal 9:43 lenne, de azt már nem tudom berakni, mert a bal arany rekeszbe a Húsvéti lekvárt rakom rendszeresen, amit csak akkor veszek ki, amikor mindkét arany rekeszt használom, ha pl. nullázok és kell a hely a karácsonyi sütinek és a fehér ártatlanságnak. Sima felszaporításkor nem is rakom be legtöbbször a karácsonyi sütit (pedig van elég, magam gyártom), mert max. 10 percet hoz, és marad a húsvéti leki, meg melléje megy a fehér ártatlanság. Nem mondom, hogy ez a követendő, de nekem bejött, mert amikor csak tehetem, kirakom a sárga ólakat, hadd szaporodjanak. :D Hát aztán mindenki másképp csinálja.... ;):D Sok sikert! :inlove:


    Szia drága!
    Tripla lájk! :inlove::inlove::inlove: Csatlakozom! Hiányoztok - s nem csak a leltárból -:D :inlove: :inlove:.


     
    maszilva, Gio, brekkencs. és 13 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm;)

    Egyesek... Kettesek... Nem kell velük foglalkozni:music:

    Az elmúlt időszakban, határozottan javul az eventek játékra gyakorolt építő hatása;) szerintem:p
    Bár egy hónapig focizni nem akarok mostanság:wuerg:
    Hm.. kedvet kaptam a fóka tenyésztéshez:music: A narancsokra fogok hangsúlyt fektetni:p cserenapon!8)
     
    Utoljára szerkesztett: 18.7.18
    Gio, brekkencs., -Fülemüle-70 és 7 más kedveli ezt.
  6. .-kiki.-

    .-kiki.- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Dühös vagyok! Alig vártam már hogy legyen baby-boom .Ere megyek dolgozni, mire haza érek vége is. Hát így elég nehéz lesz.
     
    brekkencs. kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ne mérgelődj;) Én a hétvégi boom -ot borítékolva látom!
     
  8. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Hétvégén is lesz baby boom, én vasárnap fogok tenyészteni, ha nem lesz addig elég felröppenőm.

    Farmpengőre lehet hamarabb lesz szükség mint azt sokan szeretnék. De milyen belső körről beszélsz, hisz a gangot mindenki olvashatja bejelentkezés nélkül is? A sikeres eventezéshez legalább annyira fontos a gang nyomon követése mint az eventismertető elolvasása.
    Ne vedd kötekedésnek, amit mondtam, de a FP-t sem adják ingyen és felesleges elszórni egy olyan eventre, ami szupertáp nélkül is teljesíthető. Akkor sem kell kétségbeesni, ha valakinek nincs elég állata/tenyészállata az eventhez, hisz pár órás/napos rövid érésidejű növény termelésével meg lehet az álltra való csp-t szerezni a piacon.
    Mivel a rövid érésidejű növények a kicsiknek is elérhetőek, ez az út nekik is járható.

    Amúgy annyit emlegetjük a kicsiket az eventcsevegőkben, mintha tömegesen jelennének meg az új játékosok, pedig tudjuk, hogy a friss regesek 99%-ka vén róka. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy nekik nincs szükségük tanácsra, hisz táblázatok nélkül már nyomon követhetetlen a játék.:oops:

    A sárga ólak helyett én tojáspuncsot használok, az az olcsóbb a piacon - persze csak akkor járható ez az út, ha Genkához hasonlóan nem foglalt a másik rekeszed. Az ólvarázs rúnával és 2 termékkel 12 óra 14 perc a fóka érésideje, de van már 3-4 eventen szerzett felhő, ami tovább csökkentheti ezt.
     
    -vadocka70-, Gio, csillaglili55 és 12 más kedveli ezt.
  9. -kertilányka-

    -kertilányka- Járnitanuló

    Jó játékot mindenkinek, csak rágondolok a tenyésztelepre már ugrik is elő a tábla, így aztán biztos, hogy sikerülni fog.
     
  10. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A „Cirque Du FARMERAMA” event online!

    Ahhoz, hogy nálatok is érvénybe lépjen a farmon, egy ki- és belépés szükséges!

    Feltétlenül ellenőrizzétek az eventórában az ikon meglétét!


    Kellemes eventezést kíván
    a Farmerama csapata
     
    -Fülemüle-70, Imi*, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  11. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Sziasztok.

    Nem kell itt tenyészteni sem :D
    500db füzér első aratásra
    A másik sem rossz a maga nemében a 920db-al
     
    Gio, brekkencs., -Fülemüle-70 és 8 más kedveli ezt.
  12. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Nem tudom mid van ami nekem nincsxD 279 evező és 178 füzérem lett:D
     
    Gio, -Fülemüle-70, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  13. stellácska26

    stellácska26 Fórumelemző

    Sziasztok! Elsőre 263 evező és 165 fűzér! :D
     
    Gio, emocy91, -Fülemüle-70 és 4 más kedveli ezt.
  14. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Szia!
    Ha jól sejtem 32 Pannija! xD
     
    Gio, -Fülemüle-70, -kaktuszable- és 7 más kedveli ezt.
  15. rencsike982

    rencsike982 Junior szaki

    Sziasztok!

    Felhő kész.... sikerült alp és tenyésztett állatokkal megoldani.....egy jóga pandám is lett amit már meg is szellősztettem a piacon!...Sikeres tenyésztést és jó játékot Mindenkinek!
     
    Gio, brekkencs., genka53 és 8 más kedveli ezt.
  16. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok :) Eventet elkezdtem :) Én is fókákkal haladok, de felröpiért tenyésztgetek is. 1200 fókám van jelenleg, de termelgetem őket folyamatosan :) Ilyenkor jól jönnek. Érdekes, hogy a bahás állataimból sokkal hamarabb lesz 6-7-8-900 db vagy ezer fölött. A farmon ezt sosem tudom elérni 500 volt a max. De mindegy is a fókák jól jönnek ez a lényeg, jó hogy ilyen nagy éréke lett meghatározva :)
    Sok sikert mindenkinek. Én most kezdem a 2. kört :)
     
    Gio, brekkencs., genka53 és 6 más kedveli ezt.
  17. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Igen!!! Ez nekem nincsxDxDxD
     
    -Fülemüle-70 és Maszatka47 kedveli ezt.
  18. HermioneWatson

    HermioneWatson Fórumgróf

    Ez már igen. És én még azt hittem, hogy a 307 evezőmmel és a 166 fűzéremmel jól állok. xD Mindez egy árva Pannicska mellett.
     
    Gio, brekkencs., genka53 és 3 más kedveli ezt.
  19. erika260665

    erika260665 Törekvő

    Nálam is megvan a felhő a felröpiért tenyésztettem. 600 felröpit kellett gyártani. A 3 kört csinálgatom de nem biztos hogy végig viszem. Inkább kidobálom a piacra a gyerekeket. :)
     
  20. Boccio71

    Boccio71 Fórum ismerője

    sziasztok !
    másnál is van gond ??? a tenyészterepen csak egyesével tudom betenni az állatokat ?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.