Visszajelzés Csúcskérkedés - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 5.12.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    kérhetném, h. vki szedje össze3, hány micsoda kell az eventhez, mert a táblától csak a szemem jojózik. Esetleg Beko,megtennéd? ÉS esetleg kitennéd 1. hsz-be? Régebben ez gyakorlat volt, nekem nagyon sokat segített. Már régóta hiányolom. Nekem nem magyarázat, h. nem mindenki akar mindent - mert az nem veszi figyelembe, de aki szeretné,annak sok molyolás így. Köszi!
     
    meszimarsi és csio70 kedveli ezt.
  2. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Szia!
    úgy néz ki a befejezetlen event, mint a dobókockás. Szerinted hányan fejeztük be? Ez ráadásul meg sem éri, hogy végig vigye az ember.Ennyi szupitápot elhasználni, kész pazarlás szerintem, de mindenki maga tudja, hogy neki mi éri meg.

    Szia!
    Ha mindent végig csinálsz akkor:
    eventnövény 5400 db/5 óra/ egy terület
    dinamit 6 db
    karabiner 360 db
    jégcsákány 8 db
     
    Utoljára szerkesztett: 5.12.17
  3. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Utoljára szerkesztett: 5.12.17
    meszimarsi, Imi*, parrahviki12 és 18 más kedveli ezt.
  4. cinege65

    cinege65 Aktív író

    Hegymászó cipőt :cry: vagy barlangász sisakot xD
     
    meszimarsi, parrahviki12, csopke1 és 10 más kedveli ezt.
  5. Flowerfield

    Flowerfield Törekvő

    Ezt mondjuk élből cáfolnám. Nem 1 zergét kaptam, de miután megnéztem, mi kell a tápjába, mentek is a menübe.
     
  6. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    1-100! Sokszor így jártam csak viszi a tápot!:cry:
     
    meszimarsi, Maszatka47, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  7. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Csábos gödölye is kell ... ;)
     
    meszimarsi, Maszatka47, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  8. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Rózsika!
    Semmit, mert ebben az eventben nincs felröppenő, csak különleges kellék.
     
    almáspite48, meszimarsi, Cyra65 és 13 más kedveli ezt.
  9. cinege65

    cinege65 Aktív író

    Egy fontos kérdésem lenne még: ha mondjuk túlhaladtál a 4-es ponton, meggondolod magad és mégis meg akarod csinálni a hármas pontot is, vissza tudsz menni még, vagy nem?
     
    genka53 kedveli ezt.
  10. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Nolina!
    Nem véletlenül nem csinálják ezt a moderátorok manapság.
    ad 1. Elvenné az örömét azoknak, akik ezt szeretik megcsinálni. A csevegő arról is szól, hogy ezt kigyűjthesse az, akinek ehhez kedve, ideje van. Legyen az övé a sikerélmény és az elismerés. :inlove:
    ad 2. Így is belefulladunk a melóba, nem még az 55 soros táblázat után csinálni egy másik akárhány sorost, ahol ugyanazokat sorolnánk fel csak pepitában. Erre tényleg nincs kapacitásunk már. :( Ha belegondolsz, nem tudnál olyan időszakot mondani korábbról, ahol havonta 4-6 nagy event volt. Ezek jelentős része új mechanikás ráadásul.
    ad 3. Megtévesztené azokat, akik valóban nem szeretnének mindent megcsinálni. És jönne a hsz-ek tömkelege, hogy "nekem ez nincs, nekem meg az".
    ad 4. Így is olyan szájbarágósak a magyar ismertetők, hogy a következő lépés az lenne, hogy meg is csináljuk a játékosok helyett. Akinél a fullos event a cél, annak bizony a molyolás elengedhetetlen. Ez is a játék része.
     
  11. magdalena1967

    magdalena1967 Fórum nagymestere

    Most, te úgy számolsz hogy 8 órás az event növény? A kiírásban 5 órás!
    Érési idő: 05:00 óra
    Szükséges szint: 3. farmos szint
    Tapasztalatpont: 22 tp (1x1-n)
    Vagy valamit félre értettem:)
     
    meszimarsi, Maszatka47, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  12. Khirra

    Khirra Kivételes tehetség

    Sziasztok!Én most nem háborgok:)egy földen kapirgálni nem is rossz dolog.A boomot kihasználom és a pengőset is,aztán veszek belőle partypörit abból meg elő penderítem a majmocskát lóháton.A gaz meg a cucc meg majd alakúl.
     
    meszimarsi, Imi*, Cyra65 és 18 más kedveli ezt.
  13. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Szia!
    igazad van, összekevertem a különleges hozzávalókkal azok 8 órásak. Javitom is gyorsan.
     
    meszimarsi, Maszatka47, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  14. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Szia! 5 órás és csak a Főfarmom lehet gazt termelni? Mennyi gaz kell, hogy ilyen szűkre szabták a területet?>:(
     
    meszimarsi, Maszatka47 és Sali~*.* kedveli ezt.
  15. .Macskusz.

    .Macskusz. Fórum ismerője

    Tedd be ma, és ne várd meg a boom-ot, akkor esélyesebb, hogy nem ugrik át.
     
  16. icumicus

    icumicus Járnitanuló

    Nem baj, legalább pihenek rendezgetem a farmokat.Őszintén megmondom most nagyok káoszban voltam a kockákkal a teliholdal sőt
    még az esőerdőt is bővítettem volna, de rengeteg fát kell vásárolni, hogy meglegyen elsőre. Sok sikert, aki csinálja!
     
    meszimarsi, Maszatka47 és mebajah kedveli ezt.
  17. csillagocska19

    csillagocska19 Kivételes tehetség

    Suerintem tuti nem ugrik. Legalábbis nálam már jó ideje nincs ilyen.
     
    meszimarsi, Maszatka47, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  18. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    Utálom a kecskéket! :(
     
  19. brekkencs.

    brekkencs. Fórum nagymestere

    Sziasztok.

    Te jó szagú málnabokor:(
    ezt meg kell emészteni :( vagy előbb az ebédet:(
    A számolásokat köszönöm szépen Minden kedves Gazdatársamnak.:inlove:
    Felhő mániás vagyok, de azt hiszem ez most felejtős lesz számomra :(
     
    Boccio71, meszimarsi, Imi* és 17 más kedveli ezt.
  20. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Szia, 5400. Az 600 db -jával (csatni, 1x1, többlet, nagyjázva), 9 kör. Vízzel 4 ó, = 36 ó = kényelmesen 2 nap. A többi területen állatozhatsz v. tölthetsz pajtát.
    összeszedtem, h. nekem mi a fontos.
    Azért ki van ez találva, a felhősor+ rávalókhoz kell 250 tenyésztés, + ez az 5400 egaz. 3 dinamit, 3 jégcsákány. A kütyüjüket gyorsan ki lehet váltani, simán lejön. A többi van a pajtában. Csábos gödölye kivételével, de az nem is érdekel. Kövezzetek meg, de nekem nem ér meg rengeteg tenyésztést 7 AB. Jelenleg van 635 fölöslegesem.
    Az 55-ből 28 lépés kell, még abban is van 1-2 fölös kanyar, csak azért, mert elérhető és be tudom adni készletből. Utána majd megnézem még, h. mit tudok fájdalommentesen beadni, ami megéri. Pl. matricáért egy lépést sem teszek. Amihez karabiner, jégcsákány, dinamit kell, azért sem (pl. TP, CSP - minimális, nem éri meg, hacsak nem marad event végére fölös és nem kell hozzá más lépés). Néhány színes állatot beadok, ami van a pajtában és szupercuccot ad. A ládák sem nagyon izgatnak, kapok a felhőről eleget.
    Szóval úgy vélem, ebből s*be dugott kézzel meg lehet csinálni a fontosakat (jó, kell hozzá 500 sztáp, amiből max. 16 jön vissza, de hát "Fukar kezekkel mérsz, de hisz nagy úr vagy" és egyre fukarabb!!), aki nem hajt a felhőre, az nyomja le az eventgazt és szemezgessen a többiből.
     
    Lillapilla73, Ditti58, meszimarsi és 19 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.