Visszajelzés Csacska macskaságok event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Nildia, témanyitás ideje: 9.11.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Szept.5-én léptem a 97 szintre,még 15 millió kell a következőhöz,de az már nem 2,5 hónap lesz.Talán nyár végére 100 leszek!:cry::p
     
    Melan, steve223, Peszi2 és 4 más kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Kérem szépen most tápászkodtam fel a földről mert leestem a számot látván. xDxD Szerintem elgépeltél pár 0-t. xD
    Aki ennyi macsekot összehozott az megérdemli a jutalmat is, gratulálok és remélem jól el tudod adni.
     
    Melan, steve223, Szépségem és 11 más kedveli ezt.
  3. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Ne is mond! Még nekem 53,5 milka kell a 99-es szinthez, de nagyon igyekszemxDAzt hiszem nem adom el a macskákat,olyan szépekxDPersze csak a tanyasi fajtát nem adom el, mert azok kedvesebbekxD
     
    Ribiszke, Melan, Szépségem és 7 más kedveli ezt.
  4. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    A Vadaskert,Füvészkert és a manufakturás feladatokból csak a tenyészállatos nincs teljesen kész,a Herbáriumot már 1x ismételtem.Lassan,de biztosan haladni fogok én is.A tatár nem hajt,csak én magamat!:D
     
    Melan, Peszi2, _Cygnus_ és 3 más kedveli ezt.
  5. tz67

    tz67 Járnitanuló

    Köszönöm. Azóta vettem őket, amikor a kutya tenyészhetővé vált. Sajnos a békát nem találtam ennyire el. :)
     
    Melan, Peszi2, Fätum és 3 más kedveli ezt.
  6. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    80.000 CSP felett lesz szerintem és Táp is eléri 20.000 CSP-t úgy alaphangon szerintem.
    Ezért én feladatnak neki sem állok. Inkább piacozom majd kellő időben.
    Boom-kor pedig 1 pár ezt-azt tenyésztek. Így lesz CSP-m sok és szupitápom is meg marad. Ennél gazdaságosabban .....? Hisz készültem már mióta.
    Most így látom,hogy ez a jobb és kitehetőket se tudnám hova rakni amúgy sem.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.11.16
    Fätum és kovacstne kedveli ezt.
  7. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Akkor mégis eladom a feleslegetxDxD
     
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Igen, a béka nagyon jó üzlet volt. Szerintem a macska nem fog felmenni 20 ezer fölé mert sokan készültek rá, viszont ennyiért is megéri eladni mert az 1. tenyészet is kb. ennyi szokott lenni és nem kell tápot pazarolni.
     
  9. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Éjjelre tedd ki a piacra őket ha van felesleged.
    80.000 csp -ért én nem vennék alap cicát, inkább kivágnám a kertembe őket.
    Kitehetőknek ott a felhő és már is van helyed termelni.:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 9.11.16
    Melan, -vadocka70-, -Mayacska85- és 6 más kedveli ezt.
  10. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Hol van ehhez az én 674 macskuszom?A béka sejhaja alatt 100 méterrel!:)
     
    _Cygnus_, kovacstne, zotmar és 2 más kedveli ezt.
  11. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Nálam már 20 ezer felett macsek és 10 ezer felett táp kukori80.xDEzért választom inkább piacot,mert tenyésztés nem asztalom.:p
     
    _Cygnus_ és kukori80 kedveli ezt.
  12. tz67

    tz67 Járnitanuló

    Igen, 20e alatt van az átlagvásárló számára. Ha viszont nagy tételben rakod ki (nekem 3x200db van kint), akkor elviszik 22,5e-ért is. :)
     
  13. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Ne viccelj már.:music: Jó lenne, ha ennyi lenne az ára, de a béka is csak 40 ezerig kúszott fel és abból 6200 kellett az eventhez. Macskából 1800 alatt kell, régóta tudunk róla - szóval mindenki belőhet egy reális árat.
    Nem beszélve arról, hogy az event alatt nem volt egy darab tenyésztett béka sem a piacon, mivel jobban megérte az alapot eladni.
    Most lesz tenyésztett béka - ez borítékolható.

    Azért valaki mert nagyot álmodni és 32 ezerbe tette ki.
    Nagyon tetszik nekem az óra mutatása. Első perctől jó dolognak tartottam, de nagy élvezettel nézem mikor, milyen áron teszik ki a macskákat.:D
     
    z2856, Melan, Szépségem és 11 más kedveli ezt.
  14. tz67

    tz67 Járnitanuló

    Így igaz. És még egy adalék: a macska napi 3x aratható, a béka csak 2x.
     
    z2856, Melan, granit és 3 más kedveli ezt.
  15. Zatini

    Zatini Fórumszaki

    Sziasztok!
    Végre eljött a macskatenyésztés ideje! :) Most semmit nem bízok a véletlenre. Igazi profi segítségem van. :)
    Az avatar képemen látszik ahogy éppen a nyerő taktikán dolgozik. :music:xD Vagyis majd csak fog. Egyenlőre minden figyelmét
    a kerék forgása köti le.:p
     
    Melan, Fuhur, Chate-farm és 6 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nálam több az eladó mint a vevő, így aztán az ára is szépen lassan megy lefele. Most 18 ezer. Tápot nem adok el ha levágják a kezemet akkor se, még tejért csináltam és kell nekem a dobozgyárhoz.)
    Éppen figyeltem hogy valaki 20 ezer felett kirakott 20 milcsiért 100-asával és elvitték. Gondolom azok akik nem akarnak szöszmögni az 1 tételekkel.
     
    Melan, Zatini, tz67 és 6 más kedveli ezt.
  17. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    16.000 CSp ért 40 db macska van kint nálam. ( Nagy tételben.), nálam beragadtak a 26 ezres ajánlatok, ami majd megy a feladónak vissza. Mert túl vannak árazva.:(
     
  18. zotmar

    zotmar Fórum ismerője

    Szép estét:). Az event tetszik, belevágok. Aztán hogy alapálltból, piacról, vagy saját tenyésztésből lesz kész, majd meglátom. Ha sikerülne beszerezni néhány cirmost a piacról viszonylag olcsón, az nagyon jó lenne.
    Macska 16000-től kezdődik, a tápja 8900 fölött.Ugy látszik az én piacomon lévők jól rákészültek erre az eventre, több mint 200 ajánlat van.
     
    Melan, -Fülemüle-70, _Cygnus_ és 2 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nálam már 15 ezer. Éreztem én hogy ebből nem lesz akkora biznisz mint a békából. Nagyon sok idő volt felkészülni a macskákra.
     
    Melan, Szépségem, zotmar és 6 más kedveli ezt.
  20. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Azt mi is szeretnénk tudni. 134 ajánlat van kint a piacomon. 15ezer az alja a vége 26ezer. De szerintem fog ez még feljebb is menni.

    Leírom, mert kigúvadt a szemem: tizenhétezer???o_O Én meg itt nagy büszkén nyugtáztam eddig, hogy van már cca3500 macskám. Megyek is gyorsan elbujdokolni szégyenemben xD
     
    Melan, teréz65, -Mayacska85- és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.