Visszajelzés Csacska macskaságok event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Nildia, témanyitás ideje: 9.11.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia:) A kigúvadt szemre javasolnék kamilla borogatást. xD Én meg leestem a székről amikor olvastam, most borogatom. xD
     
    Melan, Szépségem, Peszi2 és 11 más kedveli ezt.
  2. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szerintem jó ha 15-18000 között lesz az első nap a macska ára. Ne feledjétek a felhő mióta adja már a macskákat. Békánál ilyen nem volt.
     
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    De egy macska nem macska:) 1 év alatt jön össze 365 macska ami semmire nem elég.
     
    Melan, Peszi2, -Mayacska85- és 4 más kedveli ezt.
  4. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Nagy tételben bizony drágábban viszik állatokat,mint pár db-nál. Most amúgy macsek közel 17 ezer,táp közel 9 ezer itt piacon,de áll most vásár azt figyeltem mióta kiraktam ,hogy mire számítok. Hidd,hogy itt nincs is sok eladó.
    Teljesen egyet értek azzal,akit alattam idéztél tz67-el.
     
    zotmar, _Cygnus_, tz67 és még 1 ember kedveli ezt.
  5. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Szia :) Igen gondoltam valami borogatásra én is. Szemüveget is cseréltem, és elolvastam még egyszer jól látom e xD Most mondanám, hogy rohanok téged felsegíteni, de nem látok a borogatástól :D

    Na megy a macska felfelé. Már 17ezer. És fogy. Már csak 98 ajánlat. 1-2 óra és eléri a piacomon szerintem a 30ezret. :music:

    Szia :) Ez tényleg így van. Én is vásároltam jó párat még a múlthéten a piacon. Az 1db ajánlatokat átlapoztam, és 10-20 db -os ajánlatokat vettem meg én is. Ennél nagyobb csomagban nem volt kitéve.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.11.16
    Melan, osztrak12, teréz65 és 7 más kedveli ezt.
  6. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Kukori aki akart már megtette a piacon és bizniszt. Már több mint 1 hónapja tudjuk( szerintem több is),
    hogy jönnek a Macskák.
     
    Melan, HéricsBáró, _Cygnus_ és 2 más kedveli ezt.
  7. tz67

    tz67 Járnitanuló

    Jó lenne, de nem nagyon hiszek benne. Nekem megfelel az adózás utáni 20e.
     
    Melan, _Cygnus_, -Fülemüle-70 és 3 más kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    xDxDxD Ez a vak és a béna tipikus esete. Meg is kérünk mindenkit hogy ilyen nagy számokat ne hozzanak ide mert a végére egy épkézláb porcikánk se marad. xD Javaslom hogy merjél nagyot álmodni a 30 ezres árral, reggel úgyis felébredsz a valóságra. xD

    Figyelem a piacot, ha látom hogy nagy tételben veszik drágábban akkor kirakom. Egyelőre azt se veszik.:cry:

     
    Melan, -Mayacska85-, _Cygnus_ és 4 más kedveli ezt.
  9. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Igen, mondjuk erősen piac függő. Az időből elég jól meglehet saccolni mennyire fogy. Nálam a legdrágább 26ezres ajánlatnál 166 óra a lejárat. Szóval ez elég friss ropogós.
     
    Melan, _Cygnus_, zotmar és 2 más kedveli ezt.
  10. tz67

    tz67 Járnitanuló

    Én inkább a mennyiségeket figyelem. Hiába van nálunk kb. 170 tétel, abból csak 10db 50-es és 1db 100-as van, a többi kisebb
     
    Melan, osztrak12, _Cygnus_ és 3 más kedveli ezt.
  11. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Nálam 17 ezer az eleje és majdnem 30 ezer az utolsó.Honnét lehet tudni,hogy melyik piacon vagyok?
     
    osztrak12, _Cygnus_ és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Én is a mennyiséget figyelem mert most nagyon sokan le akarják nyomni az árat 1-3 db-al, de 20 ezerért nem viszik a 100-as tételeket, úgyhogy most kivárok.
     
    Melan, osztrak12, -Mayacska85- és 4 más kedveli ezt.
  13. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Álmodok álmodok xD Eladni nem adok. Még. De van az csp-amiért viszont igen. Na. Ez még nem az :D
    Most rakott ki nálam valaki 301 db-ot. 27.125,16 /db áron. 8.164.673,16 Nnaaa....erre kíváncsi leszek megveszi e valaki? -.-
     
    Melan, osztrak12, zotmar és 7 más kedveli ezt.
  14. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Nálam zuhan a macska ára 10 est tételben 15 ezer CSP. Friss és ropogós.
    Szemeimnek én is adok egy jó kis kamilla borogatást.
     
    Melan, osztrak12, _Cygnus_ és 3 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Van az már bő két hónapja Kedves Szomszédasszony ;)
    Annyi van belőlük , hogy még az egerek is elfogytak .
     
    Melan, Fatther, _Cygnus_ és 4 más kedveli ezt.
  16. tz67

    tz67 Járnitanuló

    100%. Legkésőbb a boom alatt.
     
    Melan, osztrak12, _Cygnus_ és 4 más kedveli ezt.
  17. hoyabella

    hoyabella Fórum nagymestere

    Én csak azt szeretném tudni, hogy hogyan kell azt érteni, hogy az event a 24. szinttől elkezdhető, viszont a táblázatokban a teljesítéshez mindenhol 30. szint van írva. Most akkor hányas szinttől lehet teljesíteni az eventet?
     
    _Cygnus_ és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Rakjál rá jó nagy pakolást hátha nem 15 ezer CSP-nek fogod látni utána. xD Nálam is annyi.:cry:
     
  19. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Remélem elviszik hamar, kicsit lendítene a max áron.
     
    osztrak12, _Cygnus_, tz67 és még 1 ember kedveli ezt.
  20. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia . :)
    De jó , akkor a füzetem nem téved. :)
    Nálam az egerek is szaporodtak, nem fogytak el :(
    Kérdés mire érted.o_O:music::wuerg:>:(
    Nálam már duntsz kötés van a szemeimre rátéve. Jól látok, vagy csak álmodok, ?:cry::cry::oops::cry:8)
     
    Utoljára szerkesztett: 9.11.16
    Melan, Fätum, _Cygnus_ és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.