Visszajelzés Csak tejshake! - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 22.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! Az első és a második pálya az egy fajta. A harmadik és a negyedik az két fajta. Az ötödiktől a végéig, pedig már három. Ezért ahol többfélét lehet a csőben vezetni, ott vannak elágazások, kereszteződések.
     
    osztrak12, mani2004, pisti243 és 5 más kedveli ezt.
  2. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Hello! Ahogyan haladsz a feladatokkal vagyis ahogyan nő a feladatok sorszáma bizonyos időnként nő a csővezeték indítási dbszám (szines tehenek száma) ezért lesz később több féle trutyi elnevezés (epres csokis vaníliás).

    Csővezeték nem színes, így "csak" egyenes és görbe xD csőgyártás után majd megszínezi a trutyi ami a csővezeték elején elindul a színes tehénfejtől.
     
    cskati01, osztrak12, mani2004 és 11 más kedveli ezt.
  3. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Nem ertek en ehhez a jatekhoz de majd megcsinalom, majd figyelem itt ki mit javasol ;)
    En sem tudom kiprobalni csak kepek vannak :(
    Elsore kicsit bonyolultnak tunik, de majd belejovok mint kutya az ugatasba ;)
    A zsirafos es a solymos titok kell, mert zsirafom nincs ;)
    Jo csovezetek epitest mindenkinek :)
     
    -W-595-, mebajah, csio70 és 13 más kedveli ezt.
  4. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok!
    A malomban készített cső az jó, mind a 3 hoz. A színe csak a rácsatlakozásnál változik meg, " REMÉLEM"!!
    Ha végeztél a 10 feladattal, akkor a végén lesz 1 újrakezdés gomb.
     
    Fifike170, mani2004, Gio és 7 más kedveli ezt.
  5. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia dadget, köszönöm szépen a válaszodat, ezt kerestem az ismertetőben, amit nem találtam most sem, a próbát nem tudtam megnyitni, ezért volt ez a része homályos. ;););) A kép kitisztult így. Már alig várom a kezdést, ami holnap lesz csak. o_Oo_Oo_O Szia, farmers53, azt én is olvastam, az tiszta és egyértelmű, 10 kész sor után újrakezdés van. ;);)
     
    rencsike982, mani2004, Rebcsok és 3 más kedveli ezt.
  6. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Próbáltam vizuálisan megjeleníteni amit karakterben nem biztosan, hogy sikerült (itt jegyzem meg, ez csak egy példa nem pedig a megoldása jó vagy optimális magának a pályának).

    [​IMG]
     
    mani2004, Rebcsok, Tamarg és 17 más kedveli ezt.
  7. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Ok .újrakezdés, de mivel ? eventgazzal,vagy röpivel?
     
  8. Baracka

    Baracka Utánpótlás-írogató

    Ajaj... 1.016 db felröpi kell hozzá, pedig csak 3 területen ültethetünk???
    Akkor ez megint necces lesz.... vagy esélytelen :(
    Pedig ez a felsősor nagyon jó lenne ... farmpengő láda igen csábítóan hangzik :)
     
    csio70, mani2004, -teknősfarm- és 6 más kedveli ezt.
  9. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Az eventhez valókkal, növény és röpi!!
     
    Fifike170, mani2004, -teknősfarm- és 3 más kedveli ezt.
  10. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia, ezt én is pontosan így értelmeztem. :music::music:
     
    mani2004, szekulagábor és Swordfish kedveli ezt.
  11. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Bármilyen tervrajzon elmegyek. Ha leteszem a földre. :D
     
    Micsurinkert, kekmaci75, lovag01 és 14 más kedveli ezt.
  12. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! Megtudod csinálni, csak most a felröppenőkre készítsd fel a farmod. Azokat rakj ki most, ami kezdésre beérik, fák- ólak és vethetsz is hosszú érésidejű növényt. Három területen lehet felkészülni, "javaslatom" 1 terület fa- 1 terület ólak és 1 terület növény. Sok sikert kívánok neked és mindenkinek!!:inlove:
     
    mebajah, csio70, mani2004 és 9 más kedveli ezt.
  13. Kókusztej

    Kókusztej Törekvő

    Sziasztok!
    Nagyon kis tetszetős event a mostani :D Abban tudna valaki segíteni az eddigi tapasztalatai alapján, hogy inkább fákkal érdemes várni az eventet, vagy azért a több TP-t adó ólak is szépen adják a felröpit?
     
    csio70, mani2004, Rebcsok és 2 más kedveli ezt.
  14. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    A felhő volt már jobb is, de a FP láda? Le van a gond a továbbiakban FP-re.
     
    csio70, mani2004, Gio és 7 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt. :)
    Lássuk ezt a vezetéket:
    1. pálya: 1 piros csővezetéket kell építeni. A piros tehén fejét kell összekötni a jobb alsó sarokban levő piros pohárral. A malomban legyártjuk hozzá az egyenes és hajlított csöveket, összekötjük és elindítjuk a folyadékot ami megpirosítja az utat. Ha végigér a folyadék kész a piros cső amiért megkapjuk a jutalmat.
    2. pálya: szintén egy piros csövet kell csinálni és megkapjuk a 2. pálya jutalmát.
    3. pálya: itt már egy piros és egy sárga csövet kell csinálnunk. A sárga tehén fejét ugyanúgy összekötjük a sárga pohárral mint ahogyan a pirosat, elindítjuk a folyadékot ami besárgítja az utat.
    4. pálya: itt is egy piros és egy sárga csövet kell csinálni.
    5.-10. pálya: 1 piros, 1 sárga és 1 barna csövet kell csinálnunk.
    Ha teljesen megcsináljuk a 10 pályát és kiszedjük útközben az érméket akkor 768 db érménk lesz. A felhő a kitehetőkkel 624 érmébe kerül. Akinek van még kedve ültetni a bolti nyereményekért az újrakezdheti a pályákat.
    Első felindultságomban csak egyszer fogom megcsinálni a 10 pályát, de erre még alszom egyet. :D
     
    vm68, yokas, Ecóka1 és 45 más kedveli ezt.
  16. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia Kókusztej, ahogyan írva van, fák , ólak, terményes ólak adják majd a röpit , illetve a növények is. Én vegyesen teszem, a terményes statisztikailag is jobban adja, mint egy alap ól. Kérdés milyen fák, milyen növény és milyen terményes. Ettől függ. Ám lehet még tyúkra is ad, a múltkor nálam így volt ez. ;););)
     
  17. hamuska

    hamuska Fórum ismerője

    Azt írja az ismertető,hogy újrakezdéskor nem kell újra kirakni a csöveket.Gondolom módosítani lehet olyan ajándékért,amit nem szedtünk fel.
     
  18. .barbi1.

    .barbi1. Junior szaki

    Köszönöm.
     
    ZitaGAZDA03, Jucika, kukori80 és 2 más kedveli ezt.
  19. Bogyo69

    Bogyo69 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Én kinyomtattam az összes pályát, berajzolom a lehetséges útvonalakat és megnézem, hogy megy ez.
    Megcsináltam az első pályát (legegyszerűbb mód): kanyar, egyenes, kanyar, egyenes, egyenes, egyenes, kanyar.
    Megtenné valaki, hogy leellenőrzi, hogy jól gondolkodom??
    Köszi!
     
    mebajah, majoranna65, mani2004 és 5 más kedveli ezt.
  20. hamuska

    hamuska Fórum ismerője

    Milyen hosszú az egyenes cső? Tervezni így nem tudok.
     
    Fenyvesi1010 és mani2004 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.