Visszajelzés Csak tejshake! - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 22.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Sikerült végig vinni kétszer plusz elkezdtem harmadjára de ez már kimarad. Amit akartam elértem, ennek örülök, remélem sokan vannak így vele! Mert ha nincs sikerélmény akkor hamar elmegy az ember kedve! Aki még csinálja sok sikert és aki kész annak gratulálok!
     
    rencsike982, Swordfish és bercy58 kedveli ezt.
  2. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!
    Végül 2 teljes kör és 8 pálya a 3. körből lett a vége. Ha nem vagyok lusta kitenni a pannikat, meglett volna a 9. pálya is, de elbíztam magamxDígy bekevertem a maradék röpit hajlított csőnek és még így is maradt 600 növényem...annyira nem izgat, de ha néha figyelnék, akkor hogy tudnék haladni...o_O
    Nem tetszett, örülök, hogy végre vége...a fenebelém, csak nem bírtam ki...kikapáltam fél terület olasz kölest és elszórtam 1x2-be szegfűt szupival, abból meglesz a röpi a maradék 19 egyenes csőhöz.
    Most röpi 0, növény 586.xD

    Kész lett végül a 9-es...
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.17
    Lindus1226, mebajah, *bálint* és 2 más kedveli ezt.
  3. Nori9205

    Nori9205 Aktív író

    Sziasztok. Ha kértem a tervet a pályához...utólag hogyan tudom törölni azt? Köszönöm.
     
  4. cápali05

    cápali05 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, tud nekem valaki segíteni 2 db felröppenő hiányzik, hogy be tudjam fejezni? Köszönöm aki előre is segít.
     
  5. makkanch

    makkanch Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Befejeztem a csövezést, 2 teljes kör és még egyszer az első 4 pálya sikerült. A felhősoron túl az összes szupertáp, az összes titkos ól és fa, a pörgetések, a matrica, a 24 órás kupon és 25 AB a zsákmány. Holnaptól kockáztatok! :)
     
    mebajah és Swordfish kedveli ezt.
  6. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! A tervet módosítani tudod, a megfelelő színű bocifejjel, vissza bontod őket, ameddig neked már jó. Sok sikert kívánok!!!!
     
    mebajah kedveli ezt.
  7. brekkencs.

    brekkencs. Fórum nagymestere

    Szép Napot Minden Kedvesnek.
    Drága Szomszédjaim, Barátaim.
    Bocsánatot kérek, de ma senkinek nem tudtam villáskulcsot küldeni ha netán-tán még kellett volna, sajnálom nagyon-.-számítógépes doktorbácsi járt a gépemben, a gépemnél.
    Csak remélni tudom, senki nem haragudott meg ezért rám, hogy más ajándékot küldtem.:inlove:
    Mégy egyszer ezer bocsi, és anya maci Mindenkitől;)
    Ahogy lesz időm megyek olvasni, nagy a restanciám minden tekintetben;)
     
  8. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Egy perc késéssel érik be a maradék növénybanda:cry:Így még kettő darab kulcs hiányzik a tervemből:cry:Kicsit elszámoltam a dolgokatxDMeg lett!!!xD
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.17
    Swordfish és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  9. ria91

    ria91 Junior szaki

    Sziasztok! Szükségem lenne még egy kis röpire,tud valaki küldeni? köszi ria91 a farmnevem
     
  10. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Sziasztok!
    Jól benéztem a boltban a dolgokat... ha nem felejtek el tovább lapozni, megláthattam volna a 3. csomag farmpengőt... és akkor már meg lenne a baha következő része. No de nem sopánkodom, kiváltottam az 5AB-t, 3 pörgetést, és a titkosat, amiből talán lesz zsiráfom is. A pörgetés nagy kár volt, megint narancs medvét pörgettem, majdnem elsírtam magamat... aztán nem kellett sokáig várnom, a következő pörgetés nyereménye vmilyen sárga ól volt.... Szóval a pörgetést kár volt kiváltani, de inkább így vesszen kárba, minthogy bent hagyjam a zsetont. Így legalább én mindent megtettem.
    Ma még sikerült eljutni az 5 pályára, igaz, nem csináltam végig lelkiismeretesen, mert csak a lényegre hajtottam.
    Végülis eredményes volt ez az event.
     
  11. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Köszönjük a közreműködéseteket, a véleményeket, az észrevételeket!


    Minden tapasztalatot és javaslatokat megosztó gazdának külön elismerésünk a segítségért, az útvonalas tervekért, a tanácsokért!
     
    GA-BI-O-Farm, *bálint* és mebajah kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.