Visszajelzés Csak tejshake! III. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 29.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    Mindig 2x2-vel kezdtem és mindig sikerültek az eventek igaz néha neccesen... De van amikor pl a fák nem adnak akkor szopóroller lenne
    Most is 20 órás növény volt.... Mindegy ez van.. Máskor észben tartom ha csak 3 terület van és 1000 körüli felröpi kell akkor 1x1-essel kell nyitni
     
    Maszatka47 és kukori80 kedveli ezt.
  2. tuncsi1968

    tuncsi1968 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Ismételten nagyon nagy bosszúságot okoztatok ,mert régen le szedtem mire észre vettem hogy elkezdődött az event így nem adott sehány kulcsot így ismételten nem lesz meg az event köszönöm nektek. üdv
     
  3. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Nekem is tetszik. :)
    Addig szoktam csak unatkozni, míg a kirakott pályán lassan végigcsordogálnak a tejshake-ek, de egyébként rendben van szerintem is.
     
    Swordfish, Maszatka47, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Jól adták az ólak,meg a 21 órás növények is: 245 felröppenő jött.Kíváncsi leszek,hogy az event növény hogy adja majd.Bebiztosítom magam, 10 órakor learatom a felhőt és 10 kört 0 percezek.Úgy is kevés a fakalapácsom,azt is felturbózom egy kis karfiollal.
     
    zsona416, Swordfish, ildiko44 és 12 más kedveli ezt.
  5. marcsi152

    marcsi152 Fórum veteránja

    Szép estét a csövezőknek!:D
    Kezdeti nehézségeken túl vagyunk, :wuerg:... már fura lenne, ha nem így lenne!:pxD
    Kezdésnek 359 kulcsom röppent, krókusz, néhány rózsaól, szélén fák, tölgyesben mamutok/ a legkevesebbet adott/:wuerg:, raktárházak!
    Kukorinak köszönet a piros, sárga, barna tejutakért!:inlove:
    Jó játékot, elegendő röpit mindenkinek!:inlove::inlove::inlove:
     
    emocy91, zsona416, GA-BI-O-Farm és 13 más kedveli ezt.
  6. megirn

    megirn Aktív író

    Sziasztok!
    Nem bántani akarlak de magadnak köszönheted. Kissé figyelmetlen voltál. Halkan meg jegyzem majdnem leszedtem én is mindent. Öröm az ürömben csak a fákat kattoltam le a farmon. Ne mérgelődj, innen szép végig csinálni.
     
    taga1, rencsike982, nyuszi63 és 6 más kedveli ezt.
  7. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok!
    Elfelejtettem bevenni a cavintont :( :hol találom a képregény lapozható oldalát ?
     
    bendi1121 kedveli ezt.
  8. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Hűha!
    Ezt most komoly?!
     
  9. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Kicsit rosszul jött ki a késői kezdés, csak az elsőknek adok szupertágyát, így ma már nem tudtam indítani az első aratást újra. Semmi baj, elraktam olasz kölest mindenhova, még kell 7 ezer a gazdaköribe, tökéletes gondoltam.
    13 sima pörgetésem volt gondoltam elpörgetem, az első 6 órás +1 et beadta xDxDxDxDxD igaz a köles 13 óra múlva lesz kész, de semmi baj :D a bahán fák és állatok :D
     
    taga1, Maszatka47, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  10. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    323 felropi jo kezdes , hortenzia volt ultetve ;)
    Szaporitom a magokat, csak ket teruleten ultetek, igy is kenyelmesen meglesz az event, azt meg nem tudom, hogy ujra kezdem e , majd kitalalom ;)
    Sok sikert mindenkinek , tejben gazdag felropiket :inlove:
     
    zsona416, Samborg, Swordfish és 14 más kedveli ezt.
  11. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Nos...azt hiszem elégedett vagyok. 3 terület pink ól és terményes...mondjuk ól volt piros is, olyan sok azért nincs, néhány fa, 3 raktár, 30 panni, 235 röpi. 2 terület full letarolva, tölgyes 2/3-a is. Felszaporítás folyamatban van...
     
    taga1, ildiko44, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  12. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok :) Eventet elkezdtem, jelenleg 384 röpim van, de pár kör 0 perc is benne, így a kezdő röpimennyiséget nem tudom megírni. Magok már 2.-szor földben a 45 db.
    Én csinálom, csupán azért mert szeretem az eventeket, a felhőket meg pláne.
    Mint mindig most is a gépi utakat fogom választani, mert magát a játékmechanikát nem szeretem. Nem szeretek csövezni :D

    Jó eventezést mindenkinek :)

    Update: Na jött még hozzá 73 röpi, mert elfelejtettem, hogy 1 terület tárnics, még ért :)
     
    Utoljára szerkesztett: 30.5.18
    taga1, zsona416, meszimarsi és 13 más kedveli ezt.
  13. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Sziasztok !
    Karfiollal, széleken fákkal, 3 raktárházzal, 9 mamuttal vártam az eventet, mert csak 9 óra után tudtam beültetni, ezt éréscsökkentő termékekkel és vízzel vittem le az érésidőt, hogy 4-kor aratni tudjam. 277 villáskulcsom lett, 20 páncélossal. (( Terménybónuszom reggel 10 óráig tartott, ekkor szedtem le az ólakat, ezt a lehetőséget nem hagyhattam ki, kellenek az állatok is. ))
    Felszaporítást elkezdtem, éjszakára már szeretném 1x1-be tenni. Mamutokat, szélen fákat kinn hagyom.
    Mindenkinek sok-sok felröppenőt és sikeres eventezést kívánok !
    --,
    Ez úton is minden kedves Szomszédomnak - öten vannak - és kedves Ismerősömnek gratulálok a gyönyörűséges 200-on felüli szintjéhez!
    Emelem a kalapom előttük.
     
    taga1, zsona416, _Cygnus_ és 11 más kedveli ezt.
  14. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Szép jó estét kívánok Mindenkinek! Kezdésre kapott röpi száma 213db, Pannik nélkül, ólak és terményes ólak voltak 2 területen, 1 területen pedig vetés. Lóhere 1x1-es földben, a széleken fákkal. A Rémessel is elkészültem teljesen, nem így terveztem, de megcsináltam. Sok sikert kívánok Mindenkinek!
     
    taga1, zsona416, gabianyus és 7 más kedveli ezt.
  15. aranyoska86

    aranyoska86 Járnitanuló

    Sziasztok! Amikor elkezdődött az event, kiesett a szemem! :eek:o_O Én elszámoltam magam egy nappal, azt hittem, hogy holnap kezdődik, ezért egy szimpla áfonyát ültettem 2x2-es területre, fák, és néhány ól a Tölgyesen. :p 134 röpi. :D:D Számomra ez csodás mennyiség!! Ahogy látom másoknak is sikerült az élet a sok röpivel, ennek igazán örülök! :D:D Remélem tartja a jó szokását a BP. :p
     
    taga1 kedveli ezt.
  16. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Szia! Saját magadnak okoztad, minden eventnél minden moderátor beleírja az ismertetőbe, hogy addig ne szedjük le a területeket, amíg kifejezetten nem írják, hogy az event online. Mi is köszönjük neked.

    Nem, nem, ne azt tartsd észben, hanem azt, hogy MINDIG 1*1 területekkel (vagy 20 órás fákkal) várd az eventet. Számolj utána és rögtön megérted. Minden földről legfeljebb 1 röpi jöhet. Ez azt jelenti, hogy 2*2 területről is max 1 röpi jöhet (1 darabka föld nem adhat 2 röpit), meg 1*1 földről is legfeljebb 1 db jöhet. Viszont a 2*2 föld helyére elfér 4 db 1*1 földecske, akkor már rögtön négyszer nagyobb a várható hozam. Különben sem a földméret befolyásolja a röpimennyiséget, hanem a bele ültetett dolog érési ideje, úgyhogy NEM szabad 2*2-vel várni az eventet SOHA.

    ***

    Tulajdonképpen a felröppenők fele meg is van. Azon tűnődöm, hogy inkább mégis leteszek a kincsesládákról, gyorsan megszerzem a felhőt és utána kiheverem ezt az eventet, mert piszkosul gyűlölöm...
     
    genka53, zsona416, Maszatka47 és 6 más kedveli ezt.
  17. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia szomszéd!:)
    Kezdésre 259 villáskulcsot kaptam mézkerepből! :)
    Most végeztem a növény szaporításával és még jött 140 db villáskulcs, így összesen 399 db van, nagyon jóóóó!
    Első pálya már kész is, növényhiány van majd holnap tovább jutok!;)
    Maximálisan elégedett vagyok a felröppenőkkel!:)
    Jó csövezést kívánok mindenkinek!8):pxD
     
    genka53, asdfghjkl7373, zsona416 és 7 más kedveli ezt.
  18. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája


    Sziasztok!

    Szia Kukori! :)
    Erre az anyagra gondolsz, mert ez már olvasható az Aktuális témák alfórumban, ahol a csevegő topic is nyílt.
    Hogyan eventezzünk!
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/
     
    genka53, Maszatka47, kukori80 és 2 más kedveli ezt.
  19. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Legelsőnek gratulálok a csodás szinthez!!!!! Remélem, hogy jobb kedved lett tőle!!! Ezután kösz a tippet, megnézem, de látatlanban biztos, hogy az ötleted szerint fogok menni. Mindenkinek sok sok felröpit és sikeres eventet. Szép álmokat!!!!
     
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia mamarygen. Nem tudom hogy ez hol olvasható, én Beko mai első hozzászólásában kerestem azzal a címmel : Hogy kezdjünk egy eventet. Lehet hogy le vagyok maradva, de nem találom.
    Szia. Köszönöm szépen, de semmivel nem lett jobb a kedvem, ugyanúgy kapálok tovább és ugyanúgy kukorékolok. :)
     
    genka53, ildiko44, Maszatka47 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.