Visszajelzés Csak tejshake! IV. - 2019. május

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 1.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok a boltból amit szerettem volna az kivásárolva:)teljesen abban a dimenzióban voltam holnap jön a következő feladat vagy legalább az ismertetője rájöttem még várni kell arra, így hát beleállok a gazdaköribe termelni:plátom nagy a csendesség távozok én is találkozunk a következő eventnél....xDxDxD
     
    osztrak12, Puszpang, DevilMókus és 8 más kedveli ezt.
  2. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Hónap karbantartás. A csajok maj' jó' viszik.
     
    osztrak12, Sali~*.* és Kuzdern kedveli ezt.
  3. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia!
    Bocs, de minek 2 karbantartás? 1 már nem is elég? :D
    Zárjanak be fél napra, oszt tartsanak karban :), nem számít, csak jelentsék be. Nem szeretek csak úgy váratlanul akármennyi időre karba esni :D
     
    osztrak12, potyi120, DevilMókus és 6 más kedveli ezt.
  4. hoyabella

    hoyabella Fórum nagymestere

    Sziasztok! Ilyet sem tapasztaltam eddig: ahogy közeledik az event vége, úgy ad egyre kevesebb felreppenőt az eventnövény. Nagyon furi, az biztos :)
     
    osztrak12, JUCUS és Kuzdern kedveli ezt.
  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Tudnál adatokat is írni?

    Mely területeken termelsz és mennyi területegységen eventnövényt? Mást is ültetsz?

    Milyen mértékű a felröppenő, amit kifogásolsz?
     
    osztrak12, Kuzdern és Sanyat kedveli ezt.
  6. TurbóTom

    TurbóTom Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! A stromboli talányos tiki fa milyen fákat ad?
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  7. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    maszilva, Kuzdern és Gio kedveli ezt.
  8. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó


    Szia! Pontosan így van! Eddig az utolsó két napon jelentősen nőtt a felröpi száma, viszont tegnaptól csökkent. A Tölgyesen mamutok, füvészkert, a maradékon termelem az e.gazt. 26-28 volt eddig, tegnaptól 15-17.
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  9. gelu59

    gelu59 Haladó

    kész vagyok a 10 feladattal,csillagos érméket elköltöttem, nem a felhősorra,így buktam.Gondoltam megcsinálok 10-et megkapom a felhősort.
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  10. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Pedig ha olvasol...
     
    Domos52, -ágianyu33-, Sanyat és 2 más kedveli ezt.
  11. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Közeleg az event zárása!

    Aki még érdekelt a feladatteljesítésben, az figyeljen az időre, a számítógép jobb alsó sarkában az óra kijelzője segít!

    Ne felejtsétek el az üzlet kínálatát ellenőrizni, ha van játékpénz, csillagos érme még gyűjtve, azt elkölteni!

    Sikeres hajrát kívánunk a cél előtt toporgóknak!
     
    mebajah, zsuzsma, SzilvaG és 2 más kedveli ezt.
  12. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Nagyon ügyes vagyok, az ujjam hamarabb jár mint az eszem, egy területre visszaültettem az event gazt, még ilyet:p
     
  13. magika

    magika Fórum mestere

    Meglett a felhőm a rávalókkal, de semmi más. Ez is csak nagy erőfeszítéssel.
     
    Sanyat kedveli ezt.
  14. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Eventezők, Játékosok!

    A " Csak tejshake!" event véget ért!


    Köszönjük az ötleteket, a segítő posztokat, a tanácsokat az event teljesítéséhez!

    Az útvonalak rajzos kidolgozóinak hálásak vagyunk az igényes, külön munkáért!

    Találkozunk a következő események csevegőiben!

    A topic bezárt!


     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.