Visszajelzés Csak tejshake! IV. - 2019. május

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 1.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Az event nem tűnik nehéznek így elsőre, ezért cserébe a felhőn nincs semmi ami érdekelne.Taktikai okókból ezt szerintem kihagyom, esetleg egy két ajándékért ültetgetek ha úgy adódik, de egyenlőre rendezem a megtépázott készleteket.
    Sók síkert! / egy bahásnak jobban örültem volna/
     
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én 14 pályával számolok;)
    Valószínűleg az egyik mondat téves:music:
     
    osztrak12, szellorozsa, alex0824 és 3 más kedveli ezt.
  3. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Ha 530 1 kör nekem 2 kör kellesz én vásárolni is akarok nem is keveset...:p
     
    -W-595-, osztrak12, marcsi152 és 8 más kedveli ezt.
  4. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia:D
    Mindaz teljesen rendben van, amit írsz. Mindössze egy mondatot kellene eltávolítani az ismertetőből...ezt:
    "Ha a 10 pályát végigcsináltad, a megszerzett csillagos érmék elegendőek a teljes felhő és a matrica kiváltásához."
    Mert ez valószínűleg véletlenül maradt benne. Most még kevesen vagyunk itt, de estefelé elolvassák ezren és abból lesz legalább 100 olyan, aki majd csúnyákat ír, mert ott az ismertetőben, hogy elég a 10 pálya, pedig nyilván nem elég;) Erre próbáltam finoman utalni a tisztába tevéssel. :D
     
    osztrak12, imi010, szellorozsa és 10 más kedveli ezt.
  5. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ugyebár 14 pályát kell teljesíteni a felhőért és a rávalókért.
    Akinek megfelel azaz "útvonal" amit a gép állít össze, akkor erre lesz szüksége:
    - 17. 717 db bambuszrúd (e.növény)
    - 1.295 db villáskulcs (felröppenő)

    (A felhő és a rávalók összesen 530 csillagos érmébe kerülnek.
    Ehhez az első 10 pályát követően még 4 pályát szükséges teljesíteni a 2. körben.)
     
    -W-595-, osztrak12, marcsi152 és 20 más kedveli ezt.
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Húszezer? Ez jól hangzik!

    Akárhogy számolom 14 pálya jön ki a felhőre. És akárhogy nézem, a felhőtől már most émelyeg a gyomrom, annyira túl van cukrozva. Kész egészségtelenség. Az is biztos, hogy kb 5-6 pályányi cucc van a botban, ami felér 10 felhősorral. Tehát, felhő nem kell. Picit hagyjuk már a napot is érvényesülni, mert ezekből felhőkből csak eső nem esett még a farmra, de szemét annál több.
    És a tejshake marad nem kedvelt event kategóriába, a soha többet.

    Minek feltölteni, ha a többiek úgy is letöltik?
     
    -W-595-, osztrak12, almáspite48 és 12 más kedveli ezt.
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU


    Kukori kedves!

    Előre is köszönjük a segítségedet!

    Ha ekkorák a képek, amilyen a mostani, jöhet a 10 kép egy hozzászólásba! :)
     
    -W-595-, osztrak12, szellorozsa és 13 más kedveli ezt.
  8. h.mate

    h.mate Járnitanuló

    Sziasztok !! Azt már értem , hogy a 14 pályához 17717 event növény , és 1295 villáskulcs kell . Azt is szeretném tudni , hány egyenes , és hány hajlított cső kell ? Köszönöm előre is a segítséget !!
     
    alex0824 és inanna11 kedveli ezt.
  9. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia.
    301 db egyenes és 231 db hajlított.
    Ezek takarják a 17.717 db növényt és a 1.295 db felröppenőt.
     
    ikivid, -W-595-, Lilyking és 28 más kedveli ezt.
  10. h.mate

    h.mate Járnitanuló

    Nagyon szépen köszönöm !!
     
    szellorozsa, alex0824, inanna11 és 4 más kedveli ezt.
  11. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Hát naugye! xD

    Igen, azt a mondatot ki kéne venni és akkor pont jó lenne. :)
     
    szellorozsa, alex0824, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Othep. :) Köszönöm, akkor berakom így, a linket valamiért nem tudom.
    1. pálya:
    [​IMG]
    2.pálya:
    [​IMG]

    3.pálya:
    [​IMG]
    4. pálya:
    [​IMG]
    5.pálya:
    [​IMG]
    6. pálya:
    [​IMG]
    7. pálya:
    [​IMG]
    8. pálya:
    [​IMG]
    9. pálya:
    [​IMG]
    10. pálya:
    [​IMG]

    A 10 + 4 pályához összesen: 152 db hajlított és 231 db egyenes cső kell. Ez 12.712 db növény, valamint 918 db felrepi. A 14 pálya után kapunk 530 érmét, ami elég a felhő és a dekorok kiváltásához.
    Ha találtok benne valami hibát, légyszíves jelezzétek ( mert a végén én is belegabalyodtam :D ) és kijavítom.
    A vonalakat nem vonalzóval húztam, ne tessék figyelni a mértani pontosságot. :D
    Sok sikert.
    Javítottam a 6. és 7. pályákat.
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 1.5.19
  13. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szép napot! Lehet hogy másra gondolunk , de ebben a botban minden min számban van / ami hasznos/.Kivehető összesen 60 db sz trágya és kk,/ egy tiszteséges felszaporítást se éri el a száma/o_O:sleepy:valamint 30 szupitáp ,5 db partypöri.:music: Maradnak a kuponok mint pozitívum ,a jak és csillagalma nálam nem játszik de esetleg ha valakinek nincs meg szóba jöhet. A répás almást inkább hagyjuk mert azt nem érdemes részletezni hogy mennyire nem éri meg.o_O:oops:
    Azaz a felhő rém gyenge,/nem is tudom kinek szól/:music:;) de ha erre botra gondolunk azért ne helyezzük túl magasra.;):p
    Őszintén szólva ez a nesze semmi fogd meg jól;)
    Én kérek elnézést igyekszem mindig pozitív maradni, de ezen az eventen nem sokat kellet gondolkodnom hogy elengedjem./18000db 7h gaz helyet inkább lehozok 220000 páfrányt pld.
    Még egyszer elnézést kérek de ez nagyon light.
     
    -W-595-, spagetti24, mimi és 8 más kedveli ezt.
  14. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Nem a számolással van gond, hanem amit idéztem azzal.
    Na így már rendben lenne :)


    Ehhez a felhőhöz még az is sok. S 7 órás a gaz, ne felejtsd el azt sem. Abból mindig kevesebb kell. Viszont ugyanúgy kell gürizni.
    Forró csoki már valahonnan jön, mert majd 2ezer db van a pajtámban. Süti? Majd sütök :D
    Hiába 40 óra, az akkor is 2 nap.
    Szóval azt gondolom csak megszokásból állok neki, s a 7 óra miatt, mert az is kényelmes. Aztán az is lehet, hogy nem csinálom.
    Megerőltető volt a mostani event, még 1 játék kell, s a jobb oldal is kész. A másik farmon viszont nem kapartam. Csak 110-120 játékig jutottam.

    Végignéztem a naptárt, ha jól számoltam 9 event lesz a tenyésztőssel együtt, s az mindegyik húzós lesz szerintem, szóval spórolni kell az intenzitással, mert megárt ebből is a sok :)

    /Nézzétek a kisgólyákat Gemencen, alig 1 napos az első, s olyan falánk, hihetetlen. Még 2 tojás várat magára/
     
    Utoljára szerkesztett: 1.5.19
    osztrak12, nyific, szekulagábor és 8 más kedveli ezt.
  15. czutika

    czutika Fórumlakó

    Kukori! Nagyon köszönöm! Szép napot! Sikeres eventezést!
     
    nyific, długa, alex0824 és 4 más kedveli ezt.
  16. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Hol a játék ebben? ;)

    Így Te nem is bosszankodsz a 7 órás növényért. Ez rossz érésidő
     
    alex0824, Kuzdern, libuskafarm és 2 más kedveli ezt.
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    osztrak12, nyific, hell2 és 19 más kedveli ezt.
  18. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa


    Na most majdnem teljesen egyetértek Veled. :)

    Nekem csak a kuponok kellenének, mert ebben a hónapban sem szeretnék munkásokat venni. Remélem kijövök majd a hónap végéig azzal ami van, meg ami még jön hozzá. Szóval nem hagyhatom ki még sem :D
    Ha még összejön hozzá a felhő, akkor az is jó, enni nem kér :D
     
  19. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Kedves Othep!
    Tisztázni kellene valamit !
    Ha készen vagyunk a 10 pályával, akkor előlről kell kezdeni a játékot a + 4 feladathoz ,vagyis újra az 1.-2.-3.-4.feladatot kell teljesíteni + 4 feladatként ????
     
    osztrak12, długa, alex0824 és 3 más kedveli ezt.
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.
    Igen, pontosan így van.
    A 10. pálya után újraindítható a játék és az első 4 pályát újra kell teljesíteni. Ha több érmét szeretnél, akkor többet.
    Az újrakezdésről:
    A 10. pálya befejezésekor az eventablakban megjelenik ez a gomb:
    [​IMG]
     
    osztrak12, imi010, alex0824 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.