Visszajelzés Csak tejshake! V. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 24.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia Havasi_Gyopár, köszönöm szépen a segítséget. Hiába no, aki béna, az béna :D, aki meg tud, az tud. :)
    Nagyon szép lett, köszönöm. :)

    Mikor lesz már 6 óra, nemsokára le kell feküdni aludni. :D
     
  2. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia kukori80!
    Szívesen segítettem, az érdemi munkát te végezted, én csak finomítottam a megjelenésen :D:inlove::inlove:.
     
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Nem is tudom, mit írjak! :( 20 évvel fiatalabb lennék, most fejjel futnák a falnak. :D
    Haza értem, hamar learattam mindent. Fura volt, hogy nincs eventnövény, aztán a másik területen sem volt. Most, hogy jöttem és láttam kukorí írását, na szép, mondtam magamban. Hamar az ismertetőre mentem és látom, hogy 18:00 a kezdés.
    A lényeg, hogy 0 db felröpivel kezdem az eventet. Sőt a másikat is.
     
    Zuhi, juliannakoczkas, vm68 és 7 más kedveli ezt.
  4. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Hatig még beérik egy kör kukorica és az is ad röpit. :)
     
    nolina1965, Gio, Mica67 és 3 más kedveli ezt.
  5. urszin

    urszin Utánpótlás-írogató

    nekem ráadásul felhozta a bambuszt elültettem és mikor learattam eltünt ez már nem a szórakoztásról szól ma csak idegesített
    a játék ha nem adják vissza kiszállok
     
    ildiko44 kedveli ezt.
  6. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia urszin!
    Bár nem segítségkérő topikba írtad, de: a központtól kapott előzetes információk alapján, akik elültették és learatták az event indulása után tévesen megjelenített kezdő magokat, azt tovább tudják használni 18 óra után, mint ahogy, ha hozzájutottak villáskulcs felröppenőkhöz, azokat is.
    Nem adják vissza, mert már ott van valószínűleg a pajtádban, csak kezdés előtt nem tudod használni.
     
    szellorozsa, juliannakoczkas, Gio és 3 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Hagymát ültettem, rávettem magam, hogy majd akkor törlöm a földeket. Addig semmit sem csinálok már a farmon.
     
  8. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Szaladok haza munkából kezdeni az eventet nem találom az event növényt...még jó, hogy nem arattam:)
    Irány fürödni, vacsizni nyugis event kezdés lesz...várom a 18 órát:D
     
  9. VajdicsIstvan

    VajdicsIstvan Utánpótlás-írogató

    Én is így jártam, rutinból aratam most újra aratam és eltünt a bambusz
    .Ez megér egy kódot!!!!!
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  10. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !
    Akkor képzeld el, hogy én tegnap hittem azt, hogy elkezdődött az event ! Készültem rá hosszúval és 18 óra után semmi....:(
    Persze, mert kedd volt !
    Na ? :D
     
  11. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A "Csak tejshake! V." event élő, online!
    Figyeljetek arra, hogy egy kilépés majd farmra visszatérés után ellenőrizzétek az eventórát!

    Csak abban az esetben arassatok a felröppenőkért, ha "minden a helyén van" a farmotokon!

    Most a bambuszrúd eventnövény a szédült szántón és az erdei tisztáson termelhető, a villáskulcs felröppenő is ugyanerről a területekről várható!


    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
     
  12. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Engem ez most nem mozgat meg kihagyom, inkább termelek pajtába állatokat meg ezt azt ami épp kicsit hiány van ;)
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  13. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Sziasztok!
    Nagyon vártam a terményes ól akciót, de miért pont akkor kellett betenni, amikor másik 2 event megy az összes farmos területen. Most melyik ujjamat harapjam, mindegyiket szeretném csinálni. Az ólas akció amúgy is nagyon ritkán van. Na mindegy, az event az event, csinálni kell.
     
    szellorozsa, Mica67 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Próbáltam pörgetni, de nagyon elkeveredtek a bónuszok. :(
    Szia!

    Összpontosíts a bahára. Ott is vannak műhelyek, ha jók az ismereteim.
     
    szellorozsa, Nagyii58, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    zőld cseppel most indítom a gaz termelést... 2 kört jó lenne megcsinálni;)
     
    szellorozsa és Nagyii58 kedveli ezt.
  16. hele03

    hele03 Utánpótlás-írogató

    sajnos nem tudok bambusz rudat vetni,nem jenik meg a vethető növényeim között.... mit tegyek?
     
    Utoljára szerkesztett: 26.11.20
    szellorozsa kedveli ezt.
  17. .Khrone.

    .Khrone. Fórumlakó

    Szia ! A Szédültön és a Tölgyesnél próbálod?
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  18. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Pontosan hova próbálod meg ültetni?
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  19. senga77

    senga77 Junior szaki

    Sziasztok!
    Segítsen valaki legyen szíves! Hogy tudok egy pályát befejezni ha megépítettem a vezetéket ? Sehogy nem jövök rá! :-(
    Kedves Moderátor esetleg ránéznél mi nem jó? Előre is köszönöm a segítséget!
    senga77 id1923080
     
  20. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Jobb oldalt lenn a csövek alatt van 1 gomb, rajta 1 nyíl, rákatt és már kész is, ha jól kötötted össze:)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.