Visszajelzés Csak tejshake! V. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 24.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. senga77

    senga77 Junior szaki

    Köszönöm!Nem engedi. Azt olvastam az ismertetőben,hogy nem kell minden ajándékot összeszedni vagy lehet,hogy mégis?:oops:
    Közben rájöttem mi nem jó!xD
    Köszönöm GA-BI-O-Farm!
     
  2. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem kell minden ajándékot összeszedni, viszont engedi a pályát úgy kirakni, hogy nincs elegendő csöved hozzá.
    Rendelkezésre áll annyi cső amennyit felhasználnál?
     
    Nagyii58, GA-BI-O-Farm és senga77 kedveli ezt.
  3. senga77

    senga77 Junior szaki

    Kedves Tamás!
    Köszönöm, igen valami ilyesmi volt a gondom! Csak első két-három nekifutásra figyelmetlen voltam!;)
     
    bocsika67, Nagyii58 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. csizike

    csizike Járnitanuló

    Sziasztok minden pályát megcsináltam , ki is pipálta öket ,de az ajándékokat nem kaptam meg sajnos, mi lehet a baj? csizike ID1308131
     
  5. Gabo63

    Gabo63 Utánpótlás-írogató

    /zia csizike az irány az üzlet felett lévő nyilra rákattintottál
    Az irány az üzlet felett lévő nyilra rákattintottál ??:)Csak kérdezem ám -.-Bocsi
     
    Ribiszke kedveli ezt.
  6. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Szia! Minden pályát megcsináltál? Hát nagyon ügyes vagy, gratulálok! Én a 223 szintemmel most végeztem az elsővel! De hát még van idő, talán nekem is meglesz!
     
  7. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!

    Az eventben bambuszrudat kell ültetni, villáskulcs felröppenőt gyűjteni, majd előállítani a megfelelő malomtermékeket.
    Neked mennyi növényt sikerült letermelned? Mennyi felröppenőt tudtál gyűjteni? Mennyi malomterméket készítettél el ezekből?
    A pálya útvonalának kijelölése nem azonos az event teljesítésével.
    Kérlek, hogy alaposan olvasd végig az eventismertetőt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/csak-tejshake-v-2020-november.20289/#post-1141107
     
    Ribiszke, -ágianyu33-, vihence és 2 más kedveli ezt.
  8. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    [​IMG][​IMG]
    Event befejezve.Nem cicóztam,választottam amit a gép ajánlott.Igy is meg lett minden kitehető a felhőre.Igaz tegnap addig csináltam amig papa rám nem szól:nem zavar,hogy fél 1 van? Nem ! észre sem vettem.Sok sikert mendenkinek.
     
    jófarmerlány, JUCUS, maszilva és 8 más kedveli ezt.
  9. böbe4948

    böbe4948 Fórum mestere

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. A 4. cső játéknál végig csináltam a játékot. A piros és sárga ki van pipálva. Alul a nyil nem zöldül ki, hogy tovább léphessek.. Szerettem volna a képet feltöltetni, de már vagy 2 órája kínlódok és nem sikerül. Az Id. sz. 12025635. Nagyon meg köszöném a segítséget, mert teljesen összezavarodtam.
     
  10. mandi0314

    mandi0314 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Lehet (sőt biztos), hogy béndzsa vagyok, de ha leteszem a csöveket, nem tudok a startra kattintani, csak tervezés alatt van. mit csinálok rosszul?
     
  11. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    A kép illusztráció! Nem nálad készült.

    Amint látod a csövek alatti számok pirosak. Nincs cső legyártva a malomban. azaz 0 és a / jel utáni szám jelzi mennyi kell az adott pályához.
    Alatta a pipák jelzik hogy kiépült a csővezeték.
    És a szürke start gomb akkor válik zöldé, kattinthatóvá, ha elkészült a malomban a szükséges cső mennyiség.
    upload_2020-11-26_16-42-39.png
     
    ildiko44, Nagyii58, magdi06 és 2 más kedveli ezt.
  12. Lizikertje

    Lizikertje Rutinos

    Sziasztok!
    rákattintottam az első feladatnál a bal felső zöld pipára, falajánlotta az útvonalat. Hogy tudom ezt kikapcsolni,stornózni? rövidebb útvonalat szeretnék,nem kell mindegyik felajánlott ajándék,vagy mehetek más útvonalon is mint a felajánlott?
    A zöld pipát nem lehet kivenni.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.11.20
  13. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    A kép illusztráció! Nem nálad készült.

    Amint látod a csövek alatti számok pirosak. Nincs cső legyártva a malomban. azaz 0 és a / jel utáni szám jelzi mennyi kell az adott pályához.
    Alatta a pipák jelzik hogy kiépült a csővezeték.
    És a szürke start gomb akkor válik zöldé, kattinthatóvá, ha elkészült a malomban a szükséges cső mennyiség.
    [​IMG]
     
    ildiko44 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. böbe4948

    böbe4948 Fórum mestere

    Köszönöm szépen a választ de 4-es mezőt már egyszer végig csináltam. Létezik hogy kétszer is meg kell csinálnom? Azért nagyon szépen köszönöm a gyors válaszodat.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.11.20
  15. memi08

    memi08 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Hogyan tudom visszaszedni a csöveket én csak tervezgetésnek szántam.
     
  16. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Kattints az adott színű tehénikonra, és úgy visszatudod vezetni.
    Videós segítség:
    [​IMG]
     
    vazulneni8, imi010, Ribiszke és 7 más kedveli ezt.
  17. memi08

    memi08 Utánpótlás-írogató

    Bocsi rájöttem rákattintással vissza lehet szedni!

    Köszönöm
     
    Ribiszke, Nagyii58 és Wolf[Black] kedveli ezt.
  18. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Szia!
    Rá kell kattintani a végén a sheke és bocifejre és egyesével vissza lehet szedni a csöveket.Nekem is kellett egy kis idő,mire rájöttem pedig nem ez az első ilyen event,amit megcsináltam :)
     
    ildiko44 és Nagyii58 kedveli ezt.
  19. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek farmneved és ID számod megadásával egy segítségkérő topikban jelezd a problémádat!

    upload_2020-11-26_19-47-48.png
     
  20. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Király // vagy kakaskaxDakkor csövezünk 1000-el:D
     
    vilimacsa, ildiko44, vihence és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.