Visszajelzés Csak tejshake! V. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 24.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Gyakorlott Játékosként tudod, hogy a problémát nem a csevegőben kell jelezni.

    Kérlek, amennyiben még mindig van gondod, a HELP=Segítség fórumrészen írj a megfelelő topicban.
    Farmnév és ID-szám, valamint a részletezés, mi a probléma. Mivel rendelkezel, mikor vásároltad meg az eventboltban stb.
     
  2. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Végig mentem a 10 mezőn és nem lett meg 100 érme - nem tudom a felhőt érvényesíteni!!!! Mindig segítséget igényeltem, lehet azért nem lett meg az érme?? Újra kezdtem, de nem lesz meg estig a 100 db - szomorú!
     
  3. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Hol jársz a második körben?

    Mennyi vásárlásod volt az eventboltban?
    Mik a hiányaid?

    Mennyi csillagos érme kell még?

    A leírás pontos információkkal bír:
    10 pálya alatt maximum 100 csillagos érme gyűjthető össze.
    10 pályához 166 egyenes cső és 169 hajlított cső szükséges.
    Aki több cseresznyés érmét és csillagos érmét szeretne, többször végig kell csinálnia a pályákat.

    Vannak még használható kincseid a felszaporításhoz, a megfelelő csövek előállításához?

    Kérlek, nézz utána, majd írj a magad taktikájáról, a lehetőségeidről.
    Biztosan lesznek segítők, akik tanáccsal szolgálnak.
     
  4. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Azt nézd meg, nem vásároltál-e valamelyik kitehetőből két darabot.
    Ha igen, cserenapkor talán valaki tud veled cserélni, de azt most kellene tisztázni, mi is hiányzik a felhőhöz.
    Ez tedd meg gyorsan és írj, talán fel tudja ajánlani valaki a hiányzót.
    Nekem az Epres csőből van feleslegem.
     
  5. gkittus

    gkittus Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Felhő kész, nem vettem ki mindent, de amit szerettem volna az meg lett.
    Sajnos a TOP-nál már végleg kicsúszok, óvatos leszek, nem herdálok, nem adok be többet, mert látom a határaim.
    Más: valahol láttam egy beváltható kódot, de már nem tudom melyik csevegőbe - és elfelejtettem beváltani. (megtaláltam, csak vasárnapig élt :(
    Köszi
     
    Utoljára szerkesztett: 1.12.20
  6. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Ha valakinek még van lehetősége, megköszönném ha kiváltaná nekem a vaníliás és epres kitehetőt.:cry:Elrontottam sajnos!!
     
  7. TeamLaurel

    TeamLaurel Törekvő

    Hát, eddig ez lett az első tejsékes, amit nem sikerült a végéig vinnem, mert nem vagyok hajlandó teljesen lekopasztani a területeket, miközben ott árválkodik az eventekre szánt terület az év nagy részében kihasználatlanul. Pedig csak a pár mamutot és a raktárakat nem bontottam le. Pedig általában bőven másfél kört szoktam tudni rajta megoldani. Hát, ez csalódás lett.. :/
     
  8. rencsike982

    rencsike982 Junior szaki

    Szia! Vaníliás csőt tudok adni!
     
    kovacstne kedveli ezt.
  9. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    A felhő megvan, de többre most nem futja...
     
  10. gazdagnő

    gazdagnő Járnitanuló

    Sziasztok!

    Szeretnék segítséget kérni,véletlenül 2 db csokoládéscsövet vettem az üzletben.A baj ami miatt ez megtörtént, az egerem duplán kattint jó ideje és emiatt lett. Legyen kedves valaki vegye vissza az egyik csokis csövet ha lehetséges , máskülönben nem sikerül a játékot befejeznem és a felhőt beüzemelnem. Farmom , ID:3130134
     
  11. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Köszönöm a korrekt levelet!!! 8 db csillagos érmére van szükség a felhőhöz. Újrakezdés 2. szakaszában vagyok 10 db hajlított cső kell a teljesítéshez. Már szuper táppal termelem az event növényt- Üdv.
     
  12. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia gazdagnő!
    Kaptál választ a kérdésedre a help topikban:
    https://board-hu.farmerama.com/posts/1144680/
    Visszavenni nem tudunk játékos által kiváltott dolgot, de a játékostársak segítségével vagy cserélni vagy újként be tudod szerezni a hiányzó dekorációs elemet.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia ambrusné!
    Remélhetően szupertrágyát használsz a gyorsításhoz, mert a szupertáp csak ólakra hat.
    Drukkolunk, hogy sikerüljön!
    Váltsd ki a felhőt elsődlegesen, aztán ha még marad csillagos érméd, akkor azt, amire futja. A többit Ajándékozási és cserenapon is be tudod szerezni. A boltból a cseresznyés érmékkel úgyszintén válts ki minden lehető dolgot.
    Az event zárási ideje 18:00 óra, - vagyis pillanatnyilag 4:21 perc van hátra a finisig.
     
    -ágianyu33- és Menitala kedveli ezt.
  14. Menitala

    Menitala Fórum ismerője

    Meglett a 10. pálya is sajnos csillagos érme nem lett 100 - a cseresznye 100 - felhőt nem tudom kiváltani!!! Azt igérte aki a gép segítséget kéri annak is meglesz a 100 csillagos érme!!!! Szomorú vagyok!
     
  15. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Szia:)

    A csillagos érméből a felhőt mindenképpen váltsd ki, a kitehetőkből pedig amit tudsz, cserenap biztos, hogy meg tudod szerezni amit nem sikerült és már él is a felhőd. Azért vagyok benne biztos, mert ha most megírod, hogy melyiket nem sikerült kiváltanod, akkor kiváltom és majd elküldöm Neked, csak írj rám, nekem maradt csillagos érmém.
     
    soresne kedveli ezt.
  16. Menitala

    Menitala Fórum ismerője

    Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!! Igyekszem még termelni szuper trágyával - később jelentkezem Üdv
     
    zsona416 kedveli ezt.
  17. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Menitala!
    Ezek szerint mégsem vitted végig a 10 pályán a gép által felajánlottak szerint.
    Nekem (is) meglett a 10 pályamenettel a felhőm is, meg a rá való dekorációk is.
    Az eventkiírásban is ez áll:
    10 pálya alatt maximum 100 cseresznyés érme gyűjthető össze.
    10 pálya alatt maximum 100 csillagos érme gyűjthető össze.
    10 pályához 166 egyenes cső és 169 hajlított cső szükséges.
    Aki több cseresznyés érmét és csillagos érmét szeretne, többször végig kell csinálnia a pályákat.

    Ez egy letesztelt eredmény.
    18:00 óráig tart az event, addig még tudsz termelni eventnövényt, hogy még csövezhess.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Több farmom van, mindenütt végig vittem a 10 pályát - gépi segítséggel - sehol sem lett meg a 100 csillagos érme!!!! A cseresznyés érme meg van 100.

    Igen, szuper trágyát használok - öbb farmom van, sehol nem lett meg a 100 csillagos érme - gépi segítséggel!!! üdv-
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 1.12.20
  19. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia ambrusné kedves!
    Felesleges vitatkozni, mert teszteléssel is, és a valóságban, azaz éles játéknál is az event kiírásnak megfelelően kijött a 100 csillagos és a 100 cseresznyés érme azoknál, akik a gépi útvonalat választották.
    A help részlegben legyél kedves jelezni a problémádat! Mármint, hogy a gépi segítséggel nem kaptad meg a csillagos érméidet!
    Ez nem helytálló megállítás részedről ... majd kivizsgáljuk feladatonként, hogy mit teljesítettél a csövekkel.
    https://board-hu.farmerama.com/thre...s-haladók-részleg.19474/page-122#post-1144529
     
    ambrusne kedveli ezt.
  20. iguska14

    iguska14 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.
    Ha valakinek van módja kiváltani plusz dekort egy csokis csőre vevő lennék, cserenapkor valamit tudok érte adni. Köszönöm.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.