Visszajelzés Csavaros csáp - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 6.7.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mnkm

    mnkm Fórummogul

    Jó gyorsan kivitted. :eek: Vettél kosarakat?
     
    jutka190226, magdi06 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gratulálok;) Én még csak a 134. beadásnál tartok...:wuerg: De dóóóógozok az ügyön;)
    2*150 kiskockát szabadítottam fel;)Ma kész leszek vele!
     
    jutka190226, marcsi152, -Erbrow- és 4 más kedveli ezt.
  3. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Ha veszek mindig csak a legkisebbet,hogy ne kelljen 2x szaporitani. No meg a pörgetések és a felhők is besegitenek.További jó szórakozást
    .
     
    fakír1020, jutka190226, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  4. mnkm

    mnkm Fórummogul

    Hm, jó ötlet. Lehet most először én is veszek kosarat a gyorsabb haladás érdekében.
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mi is így kezdtük;) Aztán kisebb nagyobb mértékben rászoktunk:wuerg:
     
  6. mnkm

    mnkm Fórummogul

    Na megvettem életem első ládáját. xD Drágább árakra számítottam mondjuk, de úgy vagyok vele, hogy megéri. Valamiért ez az event kimondottan tetszik.
     
    fakír1020, jutka190226, magdi06 és 3 más kedveli ezt.
  7. Mariska45

    Mariska45 Utánpótlás-írogató

    mi az a zöld csepp kérlek irdmeg köszi
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  8. vasslacko1975

    vasslacko1975 Járnitanuló

    Szupertrágya
     
    achmed1122 és Nagyii58 kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szupertrágya!
    Jó ez az event;)
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok eventezők jöttem megmutatni hol tartok jelenleg:

    [​IMG]

    A kerék nem kényeztetett el túlzottan, így pár beadás hiányzik még a felhőhöz, de meglesz hamar :)
    Kitartást mindenkinek, sikerülni fog, biztos vagyok benne. :)

    Jó aratást és sok felröppenőt kívánok :)
     
  11. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok !
    Itt a vége :)
    Estére majd kirakom a titokzatos dobozokat és a piccolót, hadd érlelődjenek reggelig;)
    [​IMG]
    Sikereket mindenkinek :)
     
    maszilva, soresne, -kaktuszable- és 12 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Gabi :)
    Látom Te megfogtad a malac farkát ma reggel, gratulálok ügyes vagy nagyon gyorsan végeztél :D
    Vigyázz rá, fogd erősen, hogy kitartson reggelig a szerencséd és niyssál a dobozokból, ládából olyant amire vágysz :)
    No azért kapkodom magam én is, és előbb utóbb végzek :) (inkább utóbb hozzád képest :) )
     
    fakír1020, jutka190226, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  13. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Kihagyom. Inkáb pajtát töltök, meg készülök a hétvégés eventekre. :)
    Mindenkinek jó evenzetést kívánok!
     
    fakír1020, jutka190226, magdi06 és 5 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Event kész;) Jó volt! Jöhet a következő;)
     
    jutka190226, marcsi152, -Erbrow- és 3 más kedveli ezt.
  15. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Jól mondod, reggel , még aratás előtt 7:45-kor lett 100%, terménybónusz, 7:50-kor 200%-TP, na ezt már rég sikerült kapjak:)
    Nagy tempóba takarítottam, miután a múlt héten elvermeltem magam a 36-38 fokba, szinte egész nap ment a klíma. :music:
    Csak halkan jegyzem meg , most kicsit hűvösebb van, de felénk itt a keleti csücsökbe, szem eső nem esett most sem:oops:
    Szóval fél 2-re sikerült már zuhanyozni, hajat mosni is, próbáltam PP, de egy árva kanyi bónuszt sem kaptam, így még 3 Jack-et
    aktiváltam, hogy kiegyenlítettek legyenek;) Most búzázok, majd 600 Csp a búza a piacunkon:)
    Hát nem is tudom mit szeretnék, a dekorokat biztos nem, talán körhinta játék órat, igaz van a menüben, de az a legszebb, bár cserélhetővé tennék:)
    Kívánok én is Neked és mindenkinek olyan játékórát, ki-mit szeretne, hiszen nagyon ritkán teszik elérhetővé:)
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nyugaton viszont hatalmas vihar csapott le, hidd el ez sem volt túl jó, szerencsére a jég elkerült bennünket, de a föld nem tudta beinni a csapadékot pedig szüksége lett volna rá :(
    Nekem is teggel adott a kerék két darab 100 %-os bónuszt, most eventinduláskor csak integettem a bóniuszoknak sajnos nem volt hozzájuk szerencsém 2 Jack élete bánja, de hát ez van :), erre találták ki nem sajnálom. A rekeszben is van kamrás bónusz több is, így a karisütinek már nem volt helye, ezt érzem a lasabb tempón. De majd végzek én is pár pillanaton belül aratom az utolsó előtti kört :), gondolom, mert szerintem nem fogok végezni egy aratással még :)
    PS: Tévedtem én is készen vagyok az evenettel xDxD

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 7.7.22
  17. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Na amilyen szerencsés én vagyok, megint szerencsemalac lesz :D
     
    fakír1020, jutka190226, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Egy borkimérés és egy körhintás játék óra!:inlove: A két titokzatos láda eredménye;)
     
  19. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Na azokat ne is nézd, szurkolok :);)
    Szo-szo, bár sokan még annak az 1 játékórának is örülnének;)
    én ki nem nyitom, majd csak reggel, addig hadd gondolkodjanak:)xD
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam csak 1-2 pillanatra volt helyük.. s mentek vissza a menübe;) Mivel az összes játék órám a felhőn ül, így örültem ennek az egynek is;)
     
    jutka190226, GA-BI-O-Farm és Nagyii58 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.