Csibész lovagoltatás!

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Nildia, témanyitás ideje: 2.8.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ldikó60

    ldikó60 Törekvő

    Ismét köszönettel tartozom az újhullámos eventek kiötlőjének! Az utolsó kockát nem tudtam teljesíteni. Miért kell lecsökkenteni a területet, amikor ilyen horrorisztikus mennyiséget kell legyártani?! Két farmot csinálok, az egyik 96. szint /pár százezer és 97/ , a másik 95, tehát egyik sem kezdő farm. A 96-oson kész lettem, a 95-ösön nem. Csak a rengeteg időt sajnálom, amit belefektetek egy eventbe. Ez már messze nem a játékszintjén van!
     
  2. agi7604

    agi7604 Utánpótlás-írogató

    8-9-7-11... Az utolsó pillanatban meglett az utolsó titokzatos is. Eltaktikáztam... ez van, legközelebb okosabb leszek
     
    Leho69, revaa, kedvenc62 és 3 más kedveli ezt.
  3. flamne

    flamne Törzsjátékos

    Az utolsó percben tudtam a paszulyt megszerezni de vennem kellett 1 kosarat ami még sosem fordult elő! Remélem az utolsó ilyen lehetetlen event , mert az uzóbbi hónapokjban sajnos ez a tendencia! Sokakbak elmegy így a kedve a játéktól, pedig jó szórakoztató volt! De úgy látszik nem ez a cél! Ha gyorsabb a haladás még az anyagi ráfordítás iy jobban megy, de így!!??
     
  4. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Sajnos, ezt idő hiányában, ismét elbaltáztam!
    Nem annyira, hogy elégedetlenkedjek,...hisz sikerült a felhőt megszereznem.
    Nekem csak egy kölyköm tudott jóllakni!
    Sajnos (olvasolgatásra) nem volt időm,...így az elején nem figyeltem, hogy a hárompontosakra koncentráljak....ez csak a végére ''esett le'' nekem. Sajnos sok eventgazt, meg mást is elpazaroltam...na de mindegy.
    Ez már így ragadt!
    Üdv mindenkinek!
     
    Leho69, szellorozsa és kovacstne kedveli ezt.
  5. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Jó étvágyat:)..ettől már csak a te leírásod volt még jobban összefoglalóbb az event leírásától:D..de én úgy tudom ez a Fórum arra való hogy kérdezzünk..megtárgyaljuk a dolgokat...elolvassuk mások tapasztalait..tanácsait...tanuljunk belőle..a módik meg azért vannak hogy segítsenek...
    Meg ugye nem mindenki fitt annyirra észbelileg hogy megértsen mindent elsőre:) Én téged is megértelek..meg értem is amit leírtál..meg tudom nem rosszalóan írtad:) hisze tényleg vannak olyanok hogy tényleg azért nem értik mert rá sem hederítenek az event-kiírásra és lusták még elolvasni is..de vannak olyanok is akik kicsit lassúbbakxDmint én is.. néha és nehezen veszik a lapot:sleepy:..de ha Módik nem panaszkodnak hogy értetlenkedünk addig nincs gond..és ha leírják nekünk 101-szerre is akkor leírják:) Remélem nem sértettem meg senkit:) Hoppá vége is az eventnek záróra:))xD
     
    Vazulnéne és kedvenc62 kedveli ezt.
  6. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    Köszönjük a hasznos, egymást segítő hozzászólásokat, az előzetes számolgatást.
    A megoldáshoz nyújtott tanácsaitok több gazda számára tették lehetővé a feladatok teljesítését.

    Az event véget ért, a topic bezárta kapuját.

    Találkozunk a következő esemény csevegőjében.
     
    kedvenc62 és Rylee86 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.