Visszajelzés Csillagok útján - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 2.8.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    Szia!
    OK, lejjebb írtam, hogy kiszámoltam. Azért a 20 db-hoz 20 FA kell, ezen már 10 ládát vehetek, vagy nem?
     
    Maszatka47, Gio, Swordfish és még 1 ember kedveli ezt.
  2. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Nagyon könnyű event, nagyon jó felhősorral.

    Egy hét alatt, akár 150 csillagot is lehet gyűjteni, ha az 50-et kapjuk a ládából. Hm...
    Egész jó event lesz ez. :)
     
  3. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    Valahogy így.
     
    újfarm53, Maszatka47, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Köszönöm! Így már világos, de hirtelen azt sem tudtam, mi történt. :oops:
    Van olyan játékos, akinek ez a taktikája, hogy először letermel mindent, és csak utána indítja a malmot?
    Ez is lehet taktika, de nem biztos, hogy megfelelő. Sem most, sem más eventek esetén.

    Nem véletlenül írjuk minden ismertető elejére, hogy "ne hagyjátok a végére..... stb stb stb"
     
  5. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    FA-ért secc-pec lekeveri a malom.
     
  6. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    Nem azt írtam, hogy egy távcső 5 óra, hanem "a TÁVCSÖVEK elkészítéséhez.

    Én is ilyen játékos vagyok, és azért, hogy lássam hol tartok a gazokkal és a felröpikkel. Tudod lusta vagyok visszaszámolni, hogy mennyit használtam fel belőlük (főleg amikor nem kerek szám, pl. az előzőben is 290 volt).
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.8.17
  7. mucus252

    mucus252 Fórum ismerője

    Köszönöm szépen, lehet hogy a nagy meleg miatt van az értelmezési zavarom.
     
    Maszatka47 és Swordfish kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Tetszetősnek tűnik a vásárolható ládikó;) Szerintem felszaporításként veszek egy két tucatot belőle;)
     
  9. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Szia!
    20 db távcső kell az event teljesítéséhez.
     
    Maszatka47, Gio, missuzy_53 és 5 más kedveli ezt.
  10. bundusz68

    bundusz68 Törekvő

    Ez mind nagyon szép, tetszik az event, de kellene már kezdeni valamit a csillagokkal is. Valami értelmesre költeném , amiből kevés van. Csillagot farmpengőért. Na, ez már tetszene:)
     
    g.bella, almáspite48, Swordfish és 7 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerintem itt semmi nem történik véletlenül;) A csillagoknak is meg lesz a helye... ha máshol nem akkor a számlálón:p
     
  12. brekkencs.

    brekkencs. Fórum nagymestere

    Ezer bocs és anyamaci Angyalszárny, a csillagleső ládáról én ezt olvastam (lehet a meleg megártott) bocs ha értetlen vagyok :(
    Ebben az eventben egy új vásárlási lehetőséggel találkozhatunk:
    Csillagleső láda
    Ára: 2 farmarany
    Korlátlan számban megvásárolható a Gazdaboltban.
    Ugyanúgy működik, mint bármelyik eddig megszokott láda.
    Vásárlás után a váza ikon alatt az "Elhasználódó" részen találjuk, ahol a többi ládát.

    Az event után is megmaradnak a ládák. Utána is fel lehet bontani. Ha eventhozzávalót (messzenéző virágok, lencse, távcső) ad, azt a rendszer azonnal, vagy rövid időn belül visszaváltja. A dekor természetesen megmarad.
     
    GA-BI-O-Farm, Swordfish, újfarm53 és 5 más kedveli ezt.
  13. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Event ismertető elolvasva, megértve :).
    Biztos, hogy elkezdem, és ha semmi nem jön közbe be is fejezem :);).
    Csipkebogyóval, a széleken fákkal, raktárházakkal és a kint lévő medvék, függőágykészítők, gőte és bölény ólakkal várom az eventet.
    Jah most jut eszembe, holnap majd csak 16 óra után tudom elkezdeni, mert délutános leszek.
     
  14. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Az event ismertetővel semmi gond, mennyiséggel sincsen hisz teljesíthető, a felrüpik is. De hova a búbánatba tegyem a sok csillagot?
    Mint az arany banánjaimat, ami már kezd a fagyóba megromlani. :(
     
    83-tél, Swordfish, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  15. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kedves brekkencs!

    Azt akartam kihangsúlyozni, hogy a KI NEM BONTOTT ládák az event végeztével nem tűnnek el és nem is váltják be őket.
    Ki lehet bontani utána is, de nem fog mást adni, csak azt, mint a mostani event idején.
    Tehát a következő eventben nem adja annak az eventnek a kellékeit. Miért is adná?


    Ugyanúgy működik, mint bármelyik eddig megszokott láda. - Ez a kulcsmondat.

    Olyan láda, mint bármelyik másik. Egyszer bontható.
    Olyan láda, mint bármelyik másik. Nem változik meg idővel az ajándék tartalma. Egy év múlva is az bontható belőle, ami az ismertetőben szerepel.

    Újdonság. Nagyon fontos, hogy minden részletét tisztázzuk!

    Köszönöm a kérdéseket! Ha kell, ezerféleképpen leírom. Csak értse meg mindenki pontosan. :)
    Szomorú lennék, ha valaki félreértene bármit és értékes FA-t költene rá és másra számít, mint amit érte kap.
     
    mano607, g.bella, almáspite48 és 23 más kedveli ezt.
  16. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    A magyar nyelvi írásbeliség gyakorlati alkalmazásának pallérozására, most már egészen biztos vagyok benne, kevés alkalmasabb terep van, mint moderátori eventismertetők írása a Farmerama játékos olvasóközönsége számára...8)xD
    Azt hiszem, ennél örökbecsűbb felismerést ennek az
    (egyébként külsőségeiben tetszetős, tematikájában találó, feladatilag laza és jutalmilag megérős) eventnek a kapcsán nem is tudnék tenni, úgyhogy kivételesen már "csírájában" "berekesztem" a hsz-t...:music:xD

    Jó eventezést Mindnekinek!
     
    mano607, g.bella, almáspite48 és 41 más kedveli ezt.
  17. brekkencs.

    brekkencs. Fórum nagymestere

    Kedves Beko. Béka becsület szavamra elnézésedet kérem. Gondolom most békaságomat ki tudnád lapítani. Egy béka a kákán is csomót keres;)elnézést érte. Megyek, bocs ugrálok a tíz perccel ezelőtt itt járt kéményseprő után, és jól kőrbe brekegem, hogy becsapott;)
     
    Kukori.és.Kotkoda, upupa, Cyra65 és 12 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm nektek;) Pharmer igazgató úr és Brekkencs diák:pxDxDxD
    A gyerekeim azt hiszik Anya meghibbant mert a monitor előtt egymagában vigyorog:music:
     
  19. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    xD Szó sincs ilyenről!

    Nem véletlenül írtam, amit írtam. ;)
    Ha kell, leírjuk (éppen itt ügyeletes kollégákkal együtt) sokféleképpen a tudnivalókat, mert nem babra megy a játék, hanem FA-ra.

    Sőt, aki már érti a működését, válaszoljon nyugodtan a kérdezőknek!
     
  20. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    :D:D

    Genius Loci is megmondta ;): „Felelősséget vállalni csak azért tudok, amit én írok – hogy más mit olvas, azért csak felelősségre vonhatnak...”
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.