Visszajelzés Csillagok útján - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 2.8.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Sziasztok!
    Bár kicsit kómás vagyok még, és bootol a rendszerem :D szóval nem mindent fogtam még fel, de jónak tűnik az event.
    Remélem meg lesz a felhősor, és remélhetőleg nem csak 1 csillagokat fogok majd kapni. Bár most is van sok csillagocskám, de jó lenne, ha tudnám fejleszteni a bölcs tölgyet is, és még azt sem bánnám, ha fullosra ki tudnám váltani :) mindemellett lenne tartalék is :)
    Na majd meglátjuk mennyit ad ez a ládácska.... :)
     
    taga1, Cyra65, -W-595- és 9 más kedveli ezt.
  2. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Nem akarok újabb területet Marika, bármi másra oda adom a csillagokat, AB-t:) Csak ne a kárt okozza. Rossz az idézésem, nem tudom javítani. :(
     
    Utoljára szerkesztett: 2.8.17
    Sonche, Swordfish, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  3. narancsvirag72

    narancsvirag72 Fórumszaki

    Köszönöm!
     
  4. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Igen, erre :) Te egy zseni vagy, még úgy is kitaláltad, hogy mire gondoltam, hogy nem is idei volt xD Juhúúú juhúúú, megint jön! :) Az egyik legszebb event szerintem...

    Előfordulhat, hogy azért ad ennyi csillagot a felhősortól bezsebelhető láda, mert készülnek valami nagyszabásúra a tölgynél, ami eszeveszett mennyiségben fogja elnyelni a csillagokat. Ebben az esetben az eddig összegyűjtött készleted nem hiszem, hogy kárba menne, maximum Te nem szorulsz rá a ládában lévő csillagokra, de lehet, hogy mások igen. Mondjuk én inkább azzal nem értek egyet, hogy ha a láda ,,ingyen" adja, akkor innentől felesleges gazdaköriket teljesíteni...TP-t, BTP-t jobban hoznak a felhők, csillagot többet hoz a láda és olcsóbban (konkrétan ingyen), a RACS-ot felhő adja (nem kell előállítani), szóval sok olyan elem bekerült a játékba, ami feleslegessé teszi a munkát, mert 2 kattintással elérhető (még csak nem is fizetősen, hanem ingyen is). Ettől függetlenül én hiányolnálak innen, ha nem lennél, remélem, hogy a 7. sör környékén még eszedbe jut, hogy mit szeretsz ebben a játékban és itt tudsz maradni velünk. Szerintem már rég nem azt kell nézni, hogy mennyi minden változott a játékban és mi volt régen jobb, igenis ez már egy teljesen új játék a régihez képest, meg kell ismernünk, új célok kellenek, felfedezni, hogy ebben mit lehet szeretni és ezt hogyan lehet a legjobban játszani. De csak szerintem.

    Igazából én is olvasom a pletyókat, nem női megérzés volt ez, hanem sürgetés, hátha bejön, hogy ha sokat mondogatjuk, akkor kinyílik egy új kapu a csillagok előtt :)
     
    Marika312, Cyra65, marcsi152 és 16 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A sziget most nem játszik;)
     
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Vétó joga nincs. Az én döntésem csak én vétózhatom meg. Ugyanis rajtam kívül senkit nem érint. Nézetkülönbségek természetesen lehetnek.

    Az event várható folyományai:
    Leül a gazdakör. Teljesen felesleges lesz ott gürcölni. 5-6 sztápért vagy sztrágyáért 10000 számra senki nem fogja termelni a gazokat, mikor 3 csillagot 1-2 nap alatt bezsebelhet.
    Túlkínálat jön a piacon. Ez az 5. szintű állatok esetében tömeges lesz. Volt már 20000 csp a hótapsifüles. Egyelőre csak olyan 150000ig eshet vissza, de ez pár hónapon belül.
    Félreállnak a játéktól azok, akik ritkán vagy nem költenek a játékra, mert senki nem fog kapálni, mikor mások néhány ezer Ftért bezsebelik a felhősort.
    Felerősödnek azok a hangok, hogy ha nem költesz, nincs helyed ebben a játékban.
    Félreállnak azok, akik költenek a játékra, mert a titokfranckarikákat nem lesz kinek eladni. Ha mégis, akkor pár száz csp, nem lesz nagy durranás.
    Irgalmatlan nehéz lesz az őszi szüret, mert százával fogják kisöpörni véglegesen a padlást.
    Az eventek élvezhetősége eddig is negatív tartományban mozgott. Semmi nem utal arra, hogy képesek volnának normális eventet készíteni a jövőben. Ha a piac is leül, akkor előbb utóbb a fórum is.
    A csillag egy hajtómotorja volt eddig a játéknak. Ez a jövő héttől fék lesz.
     
    Ria23, Fatther, Ditti58 és 19 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt. :)
    Nagyon tetszik az event és minden kell. :D A felhő is és a Madár-lesből is jó lenne pár darab a baromfiudvarba, kellemesen tudnának a tyúkok alatta kapirgálni. ;)
    Vegyesen raktam most mindenfélét, fát-hosszú növényt és várom a rengeteg lencsét.:)
     
    yokas, Marika312, Cyra65 és 18 más kedveli ezt.
  8. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Az ilyen eventeket szeretem. Nincs túlbonyolítva, kiszámítható, nem múlik a szerencsén sem. Reményeim szerint gyorsan lezavarom.
    Amióta pletykálnak a tölgy fejlesztéséről, csak gyűjtöm a csillagokat. Már 1200nál járok, remélem a felhő is dob majd még rajta, ki tudja milyen reform várható ha akár 50-et is adhat a láda.
     
    Marika312, Cyra65, csio70 és 9 más kedveli ezt.
  9. NagyG1950

    NagyG1950 Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Tudom sokszor le lett írva a csillagleső láda működése, de én még mindig azt kérdem: az event alatt hányszor lehet egy ládát kinyitni és ha többször akkor milyen időközönként?
    Bocsánat a tudatlan kérdésért, de minél tovább olvasom a hozzászólásokat, annál bizonytalanabb vagyok. Az event egyébként jó.
    Üdv!
     
    nyuszi63, Swordfish és Maszatka47 kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Ugyanolyan láda mint a többi amit a vázaikonnál találsz. Egyszer lehet kinyitni.
    Ezt nem a felhő adja bizonyos időközönként hanem 2 FA-ért lehet megvenni.
     
    Marika312, Cyra65, marcsi152 és 8 más kedveli ezt.
  11. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Hát nem ájultam el ettől az eventtől csillagom annyi mint égen a csillag, de sok idő alatt jött össze. Event event hátán szupertágyám is elfogyott pedig volt bőven, azt hiszem ez az event kihagyható és inkább pajtát töltögetek és állatokat nevelek mert nagyon lefogyott a készlet.

    Aki nekifog annak drukkolok hogy végig tudja csinálni, egyébként már nagyon uncsi hogy event ,event hátán és csak akkor tudod megcsinálni ha költesz egy kis valós pénzt.:wuerg:
     
    Ditti58, ildiko44, vazulneni8 és 6 más kedveli ezt.
  12. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia Leho:)
    Teljesen igazad van.
    Nem jó az irány, nagyon nem jó :(
     
    Ditti58, missuzy_53, újfarm53 és 6 más kedveli ezt.
  13. NagyG1950

    NagyG1950 Törzsjátékos

    Köszönöm! Tiszta sor.
     
    Maszatka47, Swordfish és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  14. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Cyra65, missuzy_53, maszilva és 18 más kedveli ezt.
  15. pappgera

    pappgera Törzsjátékos

    Lehet hogy valamit rosszul olvastam, de ha nem hat a répás-almás a db számra akkor nagyon sokat kell ültetgetni a hosszuérés miatt, vagy valamiről lemaradtam?
     
    Maszatka47 kedveli ezt.
  16. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    100 %-ig egyetértek veled.:)
     
    Ditti58, Maszatka47, újfarm53 és 3 más kedveli ezt.
  17. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    De a RACS hat rá. Mint minden egyes gazra amit ültetünk.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 2.8.17
    Marika312, Cyra65, -W-595- és 6 más kedveli ezt.
  18. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum


    Sziasztok, szia Beko! :)
    Köszi a szép háttérképekért! Le is mentettem magamnak. :D


    Nem lehet, hanem biztos. ;) Ilyen melegben könnyen félresiklik az ember gondolata. ;)xD
    Szó szerint ezt írja Beko az ismertetőben a Messzenéző virágokra:
    "Kategória: eventnövény
    Semmilyen érési időt csökkentő termék, vagy felhő nem hat rá.
    Víz, trágya és szupertrágya igen.
    Termékekkel a learatott mennyiség, termékekkel, felhőkkel és háziállatokkal a tp növelhető."
    Megjegyzés:p: a felszaporításhoz használatos karácsonyi süti, és fehér ártatlanság nem közvetlenül a növényre hatnak, hanem a szupertrágya hatékonyságát fokozzák, ami által hamarabb érik be minden növény, jelen esetben az eventnövény. A RACS egyébként is nem időt csökkent, hanem mennyiséget növel.

     
    Marika312, Ditti58, Cyra65 és 15 más kedveli ezt.
  19. brekkencs.

    brekkencs. Fórum nagymestere

    Köszönöm, ezek nagyon szépek. Háttétképként sajnos nem tudom feltenni, mert az én drága féléveském képeiben gyönyörködöm :inlove:
     
  20. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Párat én is veszek, kell az új kütyü. És az sem elhanyagolható, hogy a ládából kapott növényekkel megspóroljuk a felszaporítás idejét és némi szupertrágyát, plusz ha távcsövet kapunk, pár kör eventes ültetést is. Jól van ez kitalálva. Inkább látom értelmét egy ilyen 2 FA-s ládának, mint a kosaraknak.
    Holnap 14:08-ra tippelem az első "Kész vagyok az eventtel" hsz-t. :D
    Az enyémnél pontosabb tippért most nem jár rózsa ól... xD
     
    Marika312, Cyra65, missuzy_53 és 25 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.