Visszajelzés Csillagos égbolt alatt 2. csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 20.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!
    Ez is letudva, szó se róla azért segített a színes tojás szuvenír, mert olyan mint 1 plusz felhő :);)
    1db 100%-os bónuszom volt , de 44 percenként lehetett aratni a komfortot, 11 percenként a széleket ;)

    https://kepkuldes.com/image/9bbRAi
    Sikeres eventezés kívánok mindenkinek ;)
    A pecásról inkább No comment:wuerg:
     
    missuzy_53, jutka190226, inanna11 és 21 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én is végeztem, de nem a felhőt hoztam el képben, hanem ezt a csodás grafikát nekem nagyon tetszik, remélem lesz benne részetek nektek is, sok sikert hozzá, hogy lássátok és gyönyörködhessetek benne . A grafikusok nagyot alkottak ebben az eventben megint :)
    https://kepkuldes.com/images/58ba8b8961a76353f51b59e742414a55.png
     
  3. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Gratula !
    Még jó, hogy írod a felhőt,még fel se pakoltam rá a cuccokat xD
    Nekem is az event háttere tetszik inkább;)
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Jártam már így én is, hogy a nagy örömben, hogy végeztem elfelejtettem, de megvárt. Most vacilálok rajta, hogy elkattintsam-e ma vagy várjam meg a reggeli aratást vele, azt hiszem kibírom reggelig, mert úgy áll be 12 órára :)
    PS: Láttam a képeden, hogy hangsúlyt kapott :D
    Egyébként gratulálok :D
     
  5. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Gratulálok! Szintén zenész.Nálunk vihar van,azt hittem nem tudom befejezni.Örülök,hogy még nem volt áramszünet.A felhő is aktiválva.
     
    jutka190226, ildiko44, soresne és 9 más kedveli ezt.
  6. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Gratulálok! Kiegészítvén azzal, hogy MINDENKINEK gratulálok, aki elkészült! Sajna az én erőforrásaim az előző 2 eventnél gyakorlatilag lenullázódtak! Így hát most gyűjtögető fázisba lényegülök:) Mindenkinek sikereket, aki belevág! Meg aki még próbálkozik:)
     
    jutka190226, ildiko44, Domos52 és 13 más kedveli ezt.
  7. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szia Gyöngy szép estét Neked!
    Köszönöm szépen ezt a csodaszép grafikát:D. Itt Nálad sokszor meg fogom nézni:inlove:. A mostani eventeket nem tudom csinálni,
    mert végre, végre, végre oltunk a rendelöben ezért reggeltöl estig dolgozom:D nem panasz..... igazán örülök neki igy talán
    egy kicsit hamarabb túljutunk ezen a gonosz pándémián.
     
    z2856, bubafejgingo, jutka190226 és 16 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia :)
    Köszönöm szépen Neked is és mindenkinek a gratulát.
    Kitartást és jó munkát kívánok a VV-ben, mert az fontosabb most mint a játék :)
    Mondhatnám úgy is, hogy az nem játék sajnos :)
     
  9. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Iminek köszönöm a matekot.
    Kezdésnek vettem egy kosarat 899 Ft-ért.
    Elindítottam a három felhőmet és tojás szuvenírt, így 11 perc volt az érés idő.
    Nem sikerült pörgetnem semmit és most lettem készem.
    [​IMG]
    Sok sikert mindenkinek az eventhez!
     
    Kuzdern, missuzy_53, csopke1 és 21 más kedveli ezt.
  10. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia, Gratulálok, ügyesen végigvitted.
    GA-BI-O - Neked is nagy gratulációm.
    Én is haladok, lassan, de biztosan készen leszek. Felröpik szépen jönnek, rásegítés nem kell. 100 %-os bónuszom lett, ezért komfortba tettem.
    Mindenkinek sikeres eventbefejezést és a kellőszámú felröppenőt kívánok.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.4.21
    Kuzdern, missuzy_53, Sárika555 és 15 más kedveli ezt.
  11. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

    Sziasztok:) akormárcsak én vagyok lemaradva de megleszek :)
     
    Kuzdern, incimami, jutka190226 és 8 más kedveli ezt.
  12. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :) Szerintem meglesz az, sokszor a játék vége felé szoktak összejönni az ilyesmik, és ilyenkor van az, hogy az embert a guta ütögeti, hogy még mindig nincs...még mindig.... Drukkolok neked, és mindenkinek, hogy meglegyenek a gyöngyök.:) Én most gyűjtögetem az utalványokat, aztán ha kész ez az event is, akkor pecázok egy jót :D
     
    Utoljára szerkesztett: 22.4.21
    Kuzdern, Éva0315, -Fülemüle-70 és 6 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt! 6 malomterméken vagyok túl;)
    Még 2 és mehetek horgászni;)
     
    Éva0315, zoldert, incimami és 5 más kedveli ezt.
  14. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Először is gratulálok mindenkinek aki kész van. Én is haladok a magam tempójában idő van bőven. Jelenleg 8 utalványt tudok szedni naponta de meglesz a többi is idővel. A lencsék is rendben jönnek nincs panaszom ültetek, aratok aztán majd készen leszek. Nem szoktam kapkodni, bár türelmetlen vagyok,de kibírom a sima termelési időt. Mivel úgy gondolom, hogy sima ültetéssel is meg lehet csinálni nem áldozok rá pörit. Amúgy sem kedvez a kerék mostanában inkább gyűjtögetek, mert sosem lehet tudni mit hoz a jövő. Volt már olyan event ami irreális mennyiségű gazt kért a végkifejlethez inkább akkor megyek szerencsét próbálni. íszerintem nem kell aggódni mindenkinek meglesz a felhő és a rá való dekorok is aki szorgalmasan kapál. Eddig csak a felhő van meg, de jönnek majd a rávalók is idővel. Mindenkinek szép napot és jó játékot kívánok.
     
    Holdsarló, -gyöngy-581, Éva0315 és 9 más kedveli ezt.
  15. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Szükséges zsetonok beszerezve :) A többit már szépen lassacskán megcsinálom mire véget ér az event :)

    Gratulálok mindenkinek aki már készen van!
     
    Holdsarló, -gyöngy-581, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  16. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Gratulálok én is mindenkinek aki készen van, jó olvasni titeket, mert a tapasztalataitok sok ötletet ad, hogy mi az, amit én is szeretnék és mit nem a későbbiekben! :) Nagyon szép a grafika, köszönöm Gyöngy, hogy megosztottad velünk! :)
    Azoknak, akik most esetleg aggódnak az event teljesítése miatt: ne pánikoljatok, ez az event simán végigvihető nyugodt, alap tempóban is. Tudom, mert én is így csinálom, extrák nélkül (se felhő, se Panni, csak víz), nyugodt tempóban, hogy tartalékoljak későbbre.
     
  17. szerencsevadász70

    szerencsevadász70 Fórumlakó

    sziasztok.azt szeretném kérdezni, hogy mind a 4 távcsövet be kell adni, hogy átmehessek a következő feladathoz?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  18. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    A "szállítások" közül bármelyikbe beadhatsz (pl. kezdhetsz az utolsóval, beadva hármat is és folytathatod a másodikkal), de szállításon belül az 1-4-es sorba van (tehát kezdheted a 4.-szállítással, de nem kezdhetsz a felhővel)
    Nem muszáj elmenned 4 beadásig ha megkezdtél egy szállítást.

    Üdv: Nami.
     
    jutka190226 és Éva0315 kedveli ezt.
  19. Ananke

    Ananke Rutinos

    Nem! Én úgy csináltam, hogy betettem 2 a 3-a, utána 2-t a 4-e. így tovább tudtam menni a horgászósban a zsetonokkal:)
     
  20. szerencsevadász70

    szerencsevadász70 Fórumlakó

    köszönöm szépen
     
    Éva0315 és Evita-55 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.