Visszajelzés Csillagos égbolt alatt - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 19.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. A felhőt már én is beüzemeltem, nekem ez volt az első lépés, jöhet a matrica.
     
    -W-595-, Gio, lukimi és 5 más kedveli ezt.
  2. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia :)
    Jaj ezen nagyon jót nevettem :)
    Aranyosan leírtad mit látsz az égbolton Ribiszke:inlove:
    Nálam már látszik a két szarva is,Röfusz megvan ,kint a futtatóba.
    Nagyon szép a grafika ami elénk tárul apránként.
     
    Imi*, -W-595-, Gio és 12 más kedveli ezt.
  3. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szép estét Imre.

    Szóltam előre.
    4 aratás már szabadságra mentekxD
    [​IMG]
     
    -W-595-, lukimi, -Fülemüle-70 és 3 más kedveli ezt.
  4. mbea79

    mbea79 Utánpótlás-írogató

    Szép jó reggelt mindenkinek! Sajnos nekem nem jó . Le arattam és nem kaptam meg a termést.Újra indítottam és sajnos még akkor sem csak5db-ét.Köszi a segítséget.
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  5. foresttom

    foresttom Járnitanuló

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.5.20
    Gio, Kuzdern, Ribiszke és 8 más kedveli ezt.
  6. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia:)
    Nem lehet hogy véletlen kitörölted a földeket az elvetett magvakkal együtt aratás helyett?
    Ha nem így van, akkor szerintem itt kaphatsz rá választ mi is történt. Hibák észlelése
    Szia:)
    Gratulálok a befejezéshez és köszönöm,köszönjük hogy elhoztad nekünk a csillagos égbolt grafikáját:inlove:
     
    Imi*, DevilMókus, Gio és 3 más kedveli ezt.
  7. foresttom

    foresttom Járnitanuló

    Syasztok ! Jó reggelt, szép napocsot Mindenkinek ☕️ ☕️☕️
    Köszönőm :) éjjel tiszta volt az égbolt azért találTAM meg ilyen gyorsan ....:D keresTAM a *Rák csillag jegyet De az most még nem látszott 8)


    Szia:)
    Gratulálok a befejezéshez és köszönöm,köszönjük hogy elhoztad nekünk a csillagos égbolt grafikáját:inlove:[/QUOTE]
     
    Ribiszke, DevilMókus, Gio és 2 más kedveli ezt.
  8. mbea79

    mbea79 Utánpótlás-írogató

    Szia!. Nem az erdei tisztáson adott egykeveset de nem a megfelelő mennyiséget Köszi
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  9. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    Sziasztok.reggel sikerült bónuszt forgatnom így holnap reggel kész leszek én is
     
    banszky48, Gio, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  10. agi770

    agi770 Törekvő

    Sziasztok! a 3-as és a 4-es feladat kész, többet nem szeretnék foglalkozni vele. Inkább haladok a gazdakörivel.
     
    Gio, Kuzdern és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  11. Norella404

    Norella404 Törekvő

    Sziasztok! :)
    Sokszor látom, hogy "nulla percezést" csináltok..elmagyarázná nekem valaki , hogy mit takar ez?
    Köszönöm szépen! ;):)
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  12. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    Sziaszok.Event befejezve.,Sok sikert mindenkinek,
     
  13. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Szia!
    Minden csevegö elején link formájában magtalálhatóak azok a hasznos leírások, amik az eventezést segíthetik, lapozz az első oldalra,
    a lap tetején (https://board-hu.farmerama.com/threads/csillagos-égbolt-alatt-eventcsevegő.19536/)
    a leírásban keresd: Nulla percezés, kattints a zöldel írt szővegre, (ami egy link) s megjelenik a leírás

    Rőfusz a futtatómban trónol, matrica megszerezve, felröppenőkkel nincs gondom :) folyt köv.
     
    Sárika555, Ribiszke, DevilMókus és 8 más kedveli ezt.
  14. Norella404

    Norella404 Törekvő

    Ribiszke, Gio, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  15. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    A felhő és a + dekor megvan...de megyek tovább mert kell nekem a 40 kacskata és a 40 szupitrágya...:p
    Jövőhéten jön 1 event amire nagyon készülök...;)addig is szép nyugis Szombatot mindenkinek...xD
     
    maszilva, Sárika555, Ribiszke és 5 más kedveli ezt.
  16. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Én is megyek tovább,pedig nem akartam csak a felhőig és a dekorig.:DxD
     
    Imi*, Sárika555, Ribiszke és 3 más kedveli ezt.
  17. galaktika24

    galaktika24 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok
    1,3,4 feladat befejezve,tehát elvileg a felhősor és a 3 dekor meg van.Mégis felhőre kattintva visszanavigál a feladathoz.Csak a rőfusz dekort találom a háromból.Van ötletetek mi lehet a hiba?
     
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Úgy tudom, csak abban az esetben irányít vissza a játéktérre a rendszer, ha nem végeztél a feladattal maradéktalanul!
    Ez esetben nem tudod a felhőt még aktiválni.
    Ha szerinted teljesen végeztél vele, mégsem tudod a felhődet megpakolni, akkor kérlek add meg az ID számodat és farmnevedet, hogy megnézhessük mi a gond.
    A problémát egy Segítségkérő topikba írd, pl. ide: https://board-hu.farmerama.com/threads/hibák-észlelése.19465/page-7#post-1098911
     
    Kuzdern, -Fülemüle-70 és DevilMókus kedveli ezt.
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Szerintem töltsd újra.o_OHa megvan a 4. feladat is. o_O
    Viszont a felhő nem tematikuso_O kár lenne kitenni rá a kitehetőket.:music:
    Ajánlom figyelmedbe a piros kosárt: víztartályok és 1 db 1*2 kitehető Pld golfpálya is jó) , de ha drágának találod akkor 1 kevésbé értékest tegyél fel.;)xD
     
    Kuzdern és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  20. galaktika24

    galaktika24 Fórum-zöldfülű

    Most már mind a 4 feladat 5/5 de a probléma ugyan úgy fenn áll.galaktika24ID: 20185471
    Bocs hogy ide írtam de nem vagyok nagy fórumozó és bénázok.
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.