Visszajelzés Csillagos égbolt alatt - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 19.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. sanka56

    sanka56 Utánpótlás-írogató

    Szia. Én is elvégeztem a csillagos égbolt eventet, de nem kaptam meg a röfüszt, meg semmit.Nem tudom a felhősort kirakni.Mi lehet a baj?
     
    -W-595- és szellorozsa kedveli ezt.
  2. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Szia!
    Ha minden egyes beadást meg csináltál az eventbe a be adási ablakok eltünnek.Hogy ha még látod a be adási ablakot akkor még van mit csinálnod.
     
    -W-595-, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  3. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia sanka56!
    Ha megnyitod az eventablakot mit látsz? Látsz a csillagképszerűen ábrázolt állatfigurák alatt beadási + jelű gombokat?
    Ugyanis, ha teljesen végeztél, mind a négy feladatrésszel, akkor ilyen képet kell látnod:

    upload_2020-5-25_20-52-58.png

    Nálad is ilyen? Vagy még van zöld beadási jel? Ha netán a beadási jelnél 5/5 és 0/1 van, az azt jelenti, hogy annak a feladatrésznek az 5 feladatsorának az 5. feladata következik. Ha alatta pedig 0/1-van, az annyit jelent, hogy 1 malomterméket kell még beadnod, de 0 van készleten. Ha 1/1 -et látsz, akkor csak be kell adnod, és akkor van készen a feladat, és abban a pillanatban el is tűnik a beadási gomb.
    A felhő nem tematikus, azt teszel fel rá, amit nem sajnálsz felrakni.
    Ha megadod az ID számodat, akkor megnézzük a farmodon, hogy mi a hiba.
     
    -W-595-, GA-BI-O-Farm, DevilMókus és 3 más kedveli ezt.
  4. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    A Felhőre tetszőleges kitehetőket lehet tenni..lehet az a baj..ott nem találja a Felhőnél...Sanka56.
     
    -W-595-, DevilMókus, Sárika555 és 2 más kedveli ezt.
  5. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Még egy távcső és kész!!!!Nem gondoltam volna, igen rezgett a léc!xD
     
    Gio, Kuzdern, .csicsergő. és 2 más kedveli ezt.
  6. barikafarmer93

    barikafarmer93 Járnitanuló

    Meglett nekem is az event, azért maradt az utolsó napra mert vasárnap és hétfőn tápokba termeltem ezt azt, már csak 1 távcső kellett, úgyhogy gondoltam belefér. Tegnap este akartam aratni, aztán hosszút ültetni a nublonoknak. De aztán elaludtam, és nem arattam, ezért ma reggelre lett meg. De felröppenő nagyon szépen jött, pedig nincs is Pannim. maradt 399 db lencsém.
     
    Gio, Kuzdern és -W-595- kedveli ezt.
  7. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Sziasztok kedves Játékostársak!

    Ismét véget ért egy kedves kis event,
    amelyben különböző csillagképeket varázsolhattunk az égboltra.

    Sokan úgy kezdtük, hogy csak a felhőt, aztán meg Röfuszt, de ahogy haladtunk,
    sokunknak egyre jobban megtetszettek az égi figurák, és ezen felbuzdulva továbbvittük, ill. végigvittük az eventet.

    Köszönet illeti azokat a játékostársainkat akik hasznos tanácsaikkal és ötleteikkel segítették a társaikat az event során!

    A csevegő ajtaja bezárul, mi meg haladunk tovább ki-ki a maga által választott és eltervezett úton.

    Új idők, új eventek jönnek és várnak ránk, izgalmas feladatokkal, kihívásokkal!

    Sikeres további játékot kívánunk mindenkinek! Kellemes időtöltést!

    Találkozunk a következő eventek csevegőjében!

     
    jófarmerlány, HéricsBáró, Gio és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.