Visszajelzés Cukorkaroham - panaszláda

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 21.2.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Köszönet a számolásokért! Azok táborát szaporítom, kik ebben a formában lemondanak a felhő adományáról. Csillagunk már több lesz lassan, mint az égbolton. A XL, XXL-es ládákkal tele a polc. Kérdem én, akkor milyen szintet elért játékosokat célzott meg a játékmester? Arányaiban a kért és adott ez+az köszönő viszonyban sincs egymással.
    A kisebb gazdáknak esélye sincs /vásárlások nélkül/ elérni a felhőt, pedig nekik jó jönne a paszulyról potyogó csillag, sőt még a barkács cuccok is.
    Jó eventezést a holnap eventre indulóknak, a most kimaradóknak jó egyéb elfoglaltságot kívánok!
     
    Arrah, juliannakoczkas, alex0824 és 21 más kedveli ezt.
  2. cili53

    cili53 Fórum biztosa

    Sziasztok:)

    Maximálisan egyetértek az előttem panaszkodókkal, / nem okozna gondot ennyi növény letermelése/ ritkán hagyok ki eventet de ez az lesz,....... ezekért a nyerményekért ...egy kapavágást sem.......ez tényleg szívatás:(
     
  3. farmeres53

    farmeres53 Fórumgróf

    Szia' ! Oké sisak bab de gyémánt rekeszes! Nem mindenki engedheti meg még azt sem hogy kiüti a csatnit Jack ajándékát akkor láttam mikor megjelent és vettem 1-et! Persze vannak akik bejelentik hogy készen vannak, mikor mások még a felszaporításnál tartanak!
     
  4. *Lúdanyó*

    *Lúdanyó* Haladó

    nos...ehhez (is) csak gratulálni lehet...
    az emberek általában dolgoznak - és nem feltétlenül olyan helyen, ahol elnézik a napi többszöri "szórakozást", mi több, egyre több helyen korlátozzák a net használatát (értsd csak bizonyos oldalakat érsz el...amik a munkához kellenek), sőt mi több, aludni is szoktak a galádok...
    nem, nem vagyunk keletiek, nem kukorékolunk napi 23 órát, tehát a következtetés: nem játszunk ilyet :)
     
  5. rózsabimbó

    rózsabimbó Járnitanuló

    Sziasztok!
    Ezt az eventet én is kihagyom.
    Inkább pajtát töltök,és a való világban ültetek.
    Ezekért a nyereményekért nem pazarolom az időmet.
     
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    A sisakbab zöldség, a rá ható alkimista termékek ezüst rekeszt foglalnak, a maja maszk nem foglal rekeszt.
    ZÖLDSÉGEK

    Termék
    KépNévHatásBónusz mértékeHatóidő
    (óra)
    MesterségRekesz
    [​IMG]GyógykenőcsGyorsabb termelés a bahás területeken a zöldségeknél4%06:00Alkimista
    3. szint
    Ezüst
    [​IMG]A bölcsesség esszenciájaGyorsabb termelés a bahás területeken a zöldségeknél6%08:00Alkimista
    5.szint
    Ezüst
    [​IMG]Maja maszkGyorsabb termelés a bahás területeken a zöldségeknél20%06:00--
     
    vihence, Dolphin, juliannakoczkas és 16 más kedveli ezt.
  7. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Szia!
    Van kis farmom,, de a sima pörgetésből is gyorsabban kapok csillagot, mint ebből az eventből.
    Sajnálnám a szuper trágyámat egy ilyen eventre elhasználni, pénzt meg pláne nem költenék erre.
     
  8. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    Miért kellene kiütni a csatnit? Nem a sisakbabért kell ültetni zöldséget a Bahán, hanem a röpiért. Learatható az simán csatnival is, hiszen a farmon meg a szédülten az event növényhez úgyis csatnit kell használni. Nekem több, mint 300 ezer van belőle, pedig a gyopároson is fogyaszttatom, ezért nem vacillálok azon az 1 db pluszon, amivel többet adna kis kockánként hibiszkusz lekvárral a csatnihoz képest.
    A két termék hozzá meg aranyrekeszes, így azt csak rákészüléskor használnám, ha csinálnám az eventet, mert kezdés után azokba karácsonyi süti meg fehér ártatlanság kerülne.

    Sziasztok!
    Eddig még nem hagytam ki egy eventet sem, pedig jó párszor gondolkoztam már rajta.
    Most ugyanúgy vagyok vele, hogy a szememmel már keresem a nyugdíjas kispadot, remélem napsütéses időnk lesz. ;):D
    Még azért rágódom rajta, mert az a fránya Piccolo láda igen erős vonzással bír.
     
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    olvasd el a #16-os kommentben, pont feletted kettővel genka53 megírta, hogy miért nem zavar be egymásnak a két event. A Bahás felröpire nem lesz szükséged még az event elején, mert az csak a Malomtermékhez kell, a Malomterméket pedig a 6. szinten kell először beadnod.
    Sok sikert az eventhez!
     
  10. farmeres53

    farmeres53 Fórumgróf

    Szia! Nem pont magamról beszélek mert a 14 év alatt akkor maradt ki event amikor kórházban voltam! Különben is nem kötelező végig vinni csak a felhői sokkal barátságosak számok jönnek ki!
     
  11. papirocska

    papirocska Törzsjátékos

    Sziasztok! Lehet hogy amit most írok sok nemtetszést fog kiváltani ! DE sokszor ebben mi is bűnösek vagyunk ,örömében az ember gyorsan megosztja másokkal csütörtök este vagy péntek( reggel-délelőtt) gaz letermelve. Pedig nem biztos hogy a többi játékos aki agyon küzdi magát vagy a farmja még nincs fulra fejlesztve ,ezt jó néven veszi. Kisebb farmokról nem is beszélve. Így a következő event gaz mennyisége már lehet hogy 50.000-60.000esetleg 75.000 ezer lesz ,a készítő úgy gondolja ha ez így is megy hát akkor miért ne, had dolgozzanak. És szakadnak ránk az eventek egyfolytában egyiket be sem fejeztük már itt a másik, temérdek mennyiségekkel és mi ezt hagyjuk. Tudom rögtön jön majd a válasz hogy eventet csinálni nem kötelező , de szerintem mindent eltűrni sem a játék készítőitől . Kapok ezért off-ot de ez akkor is siralmas és a nyeremények is ezt tükrözik. Mostanában mindegyik a nesze semmi fogd meg jól kategóriába tartozik.
    És ezzel senkit sem akarok megsérteni , én is írtam már hogy gaz letermelve ,mind addig amíg egy kisebb szinten lévő játékos meg nem kérdezte hogy most jobban érzem magam ha dicsekedhettem. Komolyan mondom el elgondolkodtam ezen. Lehet hogy igaza volt és sok mindent saját magunknak köszönhetünk.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.2.24
  12. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    Igazad van, azért érezhető a különbség a 7. szintig, azaz csak a felhőig beadandók és a full, 8. szint között:
    [​IMG]
    Bár a malomtermékeket mindenképp produkálni kell.

    FIGYELEM! A BP módosította az event egyes tételeit, a módosított adatokkal a táblázatot átdolgoztam és a csevegőben, a #45 hsz-ben található.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.2.24
  13. Csabigazda

    Csabigazda Aktív író

    A felröpik miatt most nem 3 hanem 5 területen is lehet utaztatnom a 12 Pannimat. Ja a Bölcs tölgyön lévő árvát nem kell. Hát nem fognak utazni. A felhő nyereményei sem fognak hiányozni, nevetségesek számomra.
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    De jó, hogy ide jöttem először. Nekem messze nincs ennyi csillagom, így muszáj csinálnom az eventet. ;)
     
  15. GreekYogurt

    GreekYogurt Törekvő

    Szia!

    Korábban én is kérdeztem itt a fórumon, hogy miért kell megírni 14:10-kor, hogy event kész? Komolyan érdekelt volna hogyha nem dicsekvésből teszik akkor miért? De választ nem kaptam.
    Aki magas szinten van tele minden extrával annak a játékosnak nyilván nem probléma végezni perceken belül. Amikor én még az elején voltam a játéknak én sem értettem hogyan történhet meg amikor én szinte az utolsó pillanatig küzdök mint malac a jégen. Aztán megírták a nagyok, hogy mivel rendelkeznek, milyen taktikát alkalmaznak mik azok a dolgok amik hozzásegítik őket az eventek gyors befejezéséhez.

    Szerintem az egyetlen megoldás az, ha nem próbáljuk meg magunkat másokhoz hasonlítani. Az évek alatt ugyanis olyan lehetőségek voltak elérhetőek amikre ma már szinte nincs esélye az újaknak (szupertrágyára ható felhő, sok-sok mamutfa szerzési lehetőség stb).
    Ha olvasom, hogy valaki azt írja van 30 db szuper mamutfám szemben az én 2 db-ommal, vagy van 25 pannim szemben a 4 db-ommal akkor azért világos, hogy nem egyenlőek az esélyek. Talán pár év múlva már épp én is az a játékos lehetnék aki megírja az event indulása után néhány perccel, hogy felhőcske beüzemelve jöhet a következő. Csak én nem tenném, pont azért mert még emlékszem milyen érzés volt olvasgatni azokat a sorokat.
     
    Mimszi, jutka190226, Kisfenyő és 23 más kedveli ezt.
  16. gazdalaura

    gazdalaura Utánpótlás-írogató

    Szia! Soha Ne szégyelld magad ha elöbb végzel mint más! Neked ez a taktikád és meg van rá a lehetőséged! Megdolgoztál érte és megteheted! DE a farmerama azt gondolja ha ilyen gyorsan megy tegyünk rá még 1 lapáttal! A kisebb farmoknak akik nem tudnak élni ezekkel a lehetöségekkel ami az elérhető 1régi motorosnak, Inkább lelombozó! Idő elött abba hagyják mert nincs sikerélményük! Te Csinálnád ha nem tudtál lépést tartani a mostani követelményekkel! Nekünk volt benne részünk és van most is! Csak nekünk már semmi sem jó! Toronyóra kellene láncostól!
     
    vihence, papirocska, Mimszi8 és 6 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Elolvastam az ismertetőt és utána elmentem sétálni. Azon gondolkodtam, hogy vajon a festő ébren álmodik? Mert elég randa képet sikerült festenie. Hogy találhatott ki 64 órás felhőt és 26 órás kitehetőket? A bolt kínálatáról , a növény és a felrepi mennyiségéről már nem is beszélve. Úgy látszik, hogy le akarnak szoktatni minket az eventezésről. Jó úton járnak. Behúztam nekik egy 1-est, a legközelebbi ilyen eventnél 1-es alát kapnak és mehetnek osztályt ismételni. De még reménykedek abban, hogy kezdésig változtatnak. ;)
     
  18. lovardatanya

    lovardatanya Fórummogul

    Egy szó mint 100: régebb óta farmozóknak nem szabad beírni a fórumra mert zavarja a kisebb farmosokat. Hétről hétre leírják ezt kb 2-5 fő (én már nem is írok jó pár napja és nem is fogok csak ha valami katasztrófa lesz akkor is a Modiknak). Gratulálok az állandó nyürrögőknek.
    A Moderátoroknak javaslom, hogy készítsenek egy külön fórumot a régieknek amely jelszavas legyen és csak úgy lehessen belépni aki odavaló. És akkor a 2 napos farmos nem fogja irígyelni a 14 éve játszót, hogy miért írja be ha első este végez.

    Mi is nulláról kezdtünk!!!
     
    aida2330, jutka190226, tandem6 és 17 más kedveli ezt.
  19. *Lúdanyó*

    *Lúdanyó* Haladó

    nem feltétlen irigység ez...
     
  20. Swartsch

    Swartsch Fórumszaki

    Kedves nagyokat kritizálók!
    A nagyok kevés kivétellel több, mint 10 éve minden egyes eventet végig kapáltak azért, hogy elérjék azt, amivel ma rendelkeznek!
    Nem érzem úgy, h kellemetlenül kéne érezzék magukat, mert hamarabb kész vannak az eventtel, mint egy kisebb farmos és ezt megosztják másokkal.
    Mindezek felett, úgy érzem, h ezen játékosoknak azért elég sok mindent is köszönhetünk, hiszen sokan közülük megosztják tapasztalataikat, ezzel sokat segítve minden játékosnak!
    Kicsit egyoldalúnak érzem a kritizálást.
    Probléma, h hamar kész vannak, de milyen jó, h segítenek, mert ők már tudják a megoldásokat......
    Akkor most hogy is legyen??? Maradj csendben, mert én még mint kicsi, kapálok ezerrel, vagy hozhatod a megoldást, mert szüksége van másnak is rá?
     
    Utoljára szerkesztett: 21.2.24
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.