Visszajelzés Díszfás talány - tenyésztős hétvégi küldetések csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 15.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Hát most a jövő hét megint a gyűjtögetéssel fog telni gazdaköriből most szupitápért.De már most elkezdtem a felkészülést mindkét következőre szaporításokkal.Szalamandrákat amúgy is gyártottam napelem miatt,de napelem most felfüggesztve.7 sárga és egy narancs szalamandra óllal termelem jószágokat a jelvényekért.Anakondát csak annyit fogok hogy be tudjam adni(nincs kiváltva a tenyésztés)de kaméleonokat pattintok majd tenyésztésbe jelvényért.De én azért nem kedvelem a tenyésztést mert még anno mikor tölgynél megvoltak a kiváltások se jöttek olyan nagy ugrások.Most is így van csak még tölgynél nem váltottam ki semmit.
     
    Nagyii58 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  2. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sajnos nem az első, és nem is az utolsó. Nem ragozom. Nem éri meg.
    Csak amit mindig mondtam, hogy a baha mostohagyerek.
     
  3. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok! Csak a kötelezőt tenyésztettem a jelvényekért. Egy fullos tenyészterep után, csak 6 tenyésztést kellett indítanom. Nagy ugrások nem lettek, de nem is szokott nálam előfordulni. Lett egy neon juh akol a ládából. Még jó, hogy legalább titeket olvaslak, ha már az event leírást nem nagyon néztem meg.
     
    nolina1965, Nagyii58, zsona416 és 4 más kedveli ezt.
  4. mnjudit

    mnjudit Junior szaki

    Oh, koszonom, ez elkerulte a figyelmemet! :)

     
  5. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Megszülettek a pockok ezt a részt befejeztem. Jöhet a jövő heti. Az utolsó feladatot kihagytam nem ér annyit, hogy pazaroljak nem tudom mennyi szupertápot tudok összeszedni 1-2 hét alatt, így inkább a lényegre törekszem és nem a fullos teljesítésre.Sok sikert jó játékot kívánok.
     
    Nagyii58 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

    sziasztok hát kevés a szupcsitápom jutok :)
     
    Fuhur és Kuzdern kedveli ezt.
  7. T.Annie23

    T.Annie23 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Sajnos nem tudok belépni a gazdaköribe, és a megnyert neonólak ládáját sem találom. Van aki rajtam kívül még így járt?
     
  8. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Véletlenül nem azért nem találod a gazdaköri feladatot mert már teljesítetted azt?
    ID számot és farmnevet kérek, amennyiben segítséget szeretnél kérni.
     
    Nagyii58, HéricsBáró és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  9. T.Annie23

    T.Annie23 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a gyors választ, időközben megtaláltam.
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Megvan a feladat, de nem tudod elindítani a felhőt?
    Ezt majd csak a harmadik küldetés után érheted el. ;)
    Csak azért írtam le, nehogy úgy járjon valaki, mint én. :D Már majdnem idegbajt kaptam, aztán elolvastam az ismertetőt végig.. ;)
     
    jutka190226, -gyöngy-581, Domos52 és 4 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Megnéztem miről beszélszxDxDxD Ja majd itt is lesz felhő;)
     
    jutka190226, PZoli64, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  12. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok! Kedves Eventezők!

    A "Díszfás talány - tenyésztős hétvégi küldetések event" első fordulójában szembesültünk mint játékosok, mint moderátorok azzal a változással, ami az állatok beadásával függ össze!

    A második és harmadik részben is csak farmos állatok fognak megjelenni a beszállítások listájában!
    Indok: az event elérhetőségének szintjében keresendő. Nincs külön meghatározás a sziget eléréséhez, mint kitétel!

    A tenyészállatok csoportjában továbbra is szerepelnek a farmos tenyészállatok mellett a szigeti tenyésztős állatok is pajtaérték szerint.
    Ez a csoportosítás nem bontható farmos és szigeti egységre most sem, régebben is így adhattuk le a tenyészállatokat más-más feladatokban.

    Kérjük Tőletek a változás szerinti játék folytatását!

    Köszönjük az együttműködéseteket!
     
    Matold, Nagyii58, -kaktuszable- és 13 más kedveli ezt.
  13. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Sziasztok.
    Farmpengős tenyésztés?
    Remélem lesz boom is.
     
    Nagyii58, -gyöngy-581, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Pont most próbálom keresni a hivatalos bejelentést a pénteki boomról, de sajnos nem találom:music::oops:
    Én is reménykedem benne, hogy váratlanul befut az akció.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.4.21
    rokaro1, HéricsBáró, Nagyii58 és 5 más kedveli ezt.
  15. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Nagyii58, zali1111 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ma is tenyészthetünk;) Most próbálok, nem dupla adagot beterelni;) Csak amennyit szükséges:music: spórolnék a szupertáppal;)
     
  18. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Én is megpróbálom ma letudni mert nem hiszem hogy megint lenne bumm.Ha mégis így jártam.Jön a hétvége 100 más tennivaló van itthon nem tudok ennyi feladatra koncentrálni. Ültetni, időben aratni meg utalványt gyűjteni egy kicsit sok a mosás, főzés, takarítás mellett. Ezért inkább a tenyésztést ma megcsinálom.A kapkodásnak sosincs jó vége bepakoltam a szalamandrákat meg mellé 10 anakondát és csodálkoztam, hogy miért csak 11 jelvény jött.Szerencsémre nem fullos terepet indítottam,csak az elsőre szükséges harmincat.Így is buktam 20 tápot,de még mindig jobb mintha kétszázat buktam volna.Mivel lesz bumm majd holnap fejezem be szakítok valahogy időt rá vagy beírom a telefon emlékeztetőjébe.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.4.21
    Nagyii58, -gyöngy-581 és zali1111 kedveli ezt.
  19. zali1111

    zali1111 Fórumlakó

    Ninett79 kedveli ezt.
  20. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Szerintem tutira lesz. :)
    --------------------------------------------
    Itt is van:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/baby-boom-akció.21110/
     
    Utoljára szerkesztett: 23.4.21
    -kaktuszable-, Nagyii58, Sanyat és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.