Visszajelzés Díszfás talány - tenyésztős hétvégi küldetések csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 15.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Farmáruda meg újult ha van pengőd ott tudsz váltani tápot;)
     
    jutka190226, Nagyii58 és Fuhur kedveli ezt.
  2. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Itt a vége fuss el véle:)szép hétvégét mindenkinek:inlove:
     
  3. womandrea

    womandrea Fórum-zöldfülű

    Múlt héten kicsúsztam az időből az utolsó jelvények leadásával, így elvesztettem a kitehetőt. Jól látom, hogy nincs lehetőség a pótlására?
     
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A kitehetőket az Arany és Gyémánt feladatokban is meg lehet szerezni.
    Tehát, ha esetleg csak a Gyémánt beadás maradt el, 1 db-bal még kellene rendelkezned.
    De ha mégsincs Neked belőle, másnak még lehet.
    Egy későbbi Cserenapon még hozzájuthatsz.
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  5. womandrea

    womandrea Fórum-zöldfülű

    Csak az aranyban akartam megcsinálni, arról csúsztam le. Máskor ilyet nem csinálok :(
    Akkor marad a cserenap.
    Köszi!
     
    jutka190226 és zsani_apja kedveli ezt.
  6. csutak007

    csutak007 Haladó

    Semmi obszcént nem írtam!!Ha egy gyerek a keservemet megérti, már rég nem gyerek!! Törölj, kérlek!

    Azt is ki kellene írni a csevegő fő oldalára: Csakis és kizárólag a kebelbarátok, írhatnak az oldalra! Senki másnak nem lehet mérgelődni, panaszkodni!! Egyszerű, mezei farmosnak be sem lehet lépni a TI oldalatokra!! Nyírjátok is ki őket, sok nyugger van még a játékban! Szánalmas!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 1.5.21
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ugye ezt most befejezed?
    Senki nem tiltotta meg, hogy panaszkodjatok....
    Ha megnézed, pl. a Titkos Tó csevegőben huszonvalahány oldala csak panasz.
    Nem látok korlátozást ebben.
    Megértem a csalódottságod a titkossakkal kapcsolatban is, de akkor is vedd tudomásul, hogy ezt a fórumot gyerekek is olvassák!
    Még jelzésszerűn sem lehet rajta olyan tartalom, melyet töröltem.
    Amennyiben a törléssel nem értesz egyet, fordulj a supporthoz, aki a felettesem.
    A témát lezártnak tekintem.
     
    jutka190226, zsani_apja és Fuhur kedveli ezt.
  8. -Bzsofi-

    -Bzsofi- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Várható még holnap Baby Boom? Lemaradtam a mostaniról! :cry::cry::cry:
     
    vm68 kedveli ezt.
  9. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Sajnos nem várható.
     
    vm68 kedveli ezt.
  10. -Bzsofi-

    -Bzsofi- Utánpótlás-írogató

    Köszönöm!
     
  11. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Szia
    Köszönöm neked,jutka190226 és marcsi152 biztató szavaitokat,de ez a hajó elúszott.Mondhatnám úgy is hogy kedvességtek oly annyira lenyűgöző hogy majdhogynem el is érzékenyültem,elcsábultam hogy ne fejezzem be a játékot.De ez nem fedi a valóságot.A játék bukását pedig pont a lelkesedésem okozta.Túl sokat olvasgattam fórumon mindenféle topicban.Több száz hsz-t olvastam végig nemesítéstől elkezdve fejlődési taktikáig stb.2-3 hete olyan negatív változásokat tapasztaltam amire a gyöngytelenség és a mostani repülős event felröpije csak pont volt az i-re.Ezen változásokat pedig nem tudom a szerencse rovására írni.És őszíntén szólva nem óhajtok éveket elkótyavetyélni azért hogy eventeknél pl. ne okozzon gondot az hogy felröpik miatt ne tudjak befejezni egy eventet.Hiába lett volna meg a lelkesedés aratáshoz ültetéshez,ha röpi alig jön.Azt pedig szerencsének vagy nem szerencsének nevezni hogy 40 felröpi területenként lecsökken 16 darabra nem szerencsefüggő.Februári visszatérésemkor bevallom elvarázsolt ez az új játékfelület,hiszen anno sok minden nem ilyen volt.De akkor nem volt választási lehetőségem nem tudtam folytatni farmomat.De most saját döntést hoztam ami végleges és visszatérés nélküli megoldás.Remélem nem kell túl sokat várnom egy ajándékozási és cserenapra.Akkor még van egy kis dolgom,de amint azt lerendeztem supporton kérni fogom farmom végleges törlését.

    Szalamandrákat úgy tenyésztettem le az event ezen szakaszának teljesítéséhez hogy nem is érdekelt milyen eredménnyel zárult egy-egy kör kupiban.A lényeg annyi volt minél hamarabb végezzek vele.Nektek további jó játékot kívánok.Sokat tanultam tőletek,mert igazán segítőkészek voltatok minden téren,de a negatívumok többségbe kerültek.És a negatív pozitív dolgok között túl nagy a különbség ahhoz hogy ne másképp döntsek.

    Kedves moderátori team.Nektek is további sikereket kívánok és jó egészséget.
     
    vihence kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Köszönöm szépen ezt a fantáziadús tenyésztős eventet , mely bedíszítette a farmomat .
    Mindenki megtalálhatta a maga hétvégéjét , melyben kitenyésztethette magát .
    Elhangzottak remek takikai lehetőségek , ötletek , tervek és megvalósítási folyamatok .
    Külön örömét lelhette mindenki benne , hogy minden hétvégén változatos volt a taktika .
    A hab a tortán a felhő , mely a TP vadászóknak elengedhetetlen a maga 200%-os bónuszával .

    A legközelebbi viszontlátásra , legyen szép napod díszfás talányos tenyészős event ​
     
    vihence, Fuhur, PZoli64 és 2 más kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nagyon szép és megható, amit írtál. :)
    Elfelejtetted lezárni a topikot. :D Ez végszónak tökéletes lett volna. ;)
     
    vihence, Fuhur, PZoli64 és 2 más kedveli ezt.
  14. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Játékostársak!

    Sokaknak tetszett ez a hétvégi tenyésztéses feladatsor,
    hiszen olyankor a család mellett talán a játékra is több időt tudunk fordítani.

    A Baby Boom-ok alatt sok iker-állat születhetett, vagy jó ugrásokkal
    nagyobb értékű tenyészállatot is szerezhettünk, és végül megkaphattuk a felhőt,
    amely a TP-rajongóknak kedvez, és kétnaponta egzotikus tápok ládával is gazdagodhatunk.

    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!

    Találkozunk a következő event csevegőjében!

     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.