Visszajelzés Denevéres éj - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 14.3.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. pacimaci70

    pacimaci70 Fórumelemző

    Kösz,de kár.
     
    AnkaFD kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A démoni rövidíti a növény idejét, többször tudod aratni amiből több felrepi jöhet, úgyhogy használd csak nyugodtan. Sőt még a felhő is rövidíti.
     
  3. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    A kitehetőkre is kell majdnem ugyanennyi. Szerintem úgy nem kevés:oops: Nekem nem tűnik egy területről lazának:)
     
    osztrak12, -szida-, alpha58 és 3 más kedveli ezt.
  4. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Végre egy tetszetős event:) kicsit sok a felröppenő mennyisége, de bízzunk a szerver adakozásábanxD
    Megint a láda, de ez legalább megérősnek látszik;) na és persze venni is lehet felröppenőket:p
    Most kivételesen a kapálás sem zavar, azt viszont nem tudom érdemes-e leszedni az ólakat és a fákat, majd meglátom hogy jönnek a felröppenők.
    Jó szórakozás lesz megint az etetgetés, remélem jó sok ajándékot sikerül begyűjteni. Nem hiszem, hogy a felhősor megszerzése után is tudok még gyűjtögetni:music:
    Mindenkinek kellemes borzongást!;)
     
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    125 kebabot kell gyártanunk, az 4750 növény és 750 felrepi. Ebben benne van a 3 kitehető és a felhő.
     
  6. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Vegre ujra itt a felho! :inlove: es milyen jo felhocske , most azert szomorkodom mert nincs matrica :cry:
    A kitehetok nagyon jok , remelem kapok belole plusz ajandeknak ;)
    Eventet megcsinalom mert szeretem, a felroppeno mennyisege nem veszes , etettni fogom a denevereket az utolso percig ;)
    Sok sikert mindenkinek xD
     
  7. feki13

    feki13 Fórum bárója

    Ezt úgy érted, hogy hat az eventnövényre?
     
    AnkaFD, _Cygnus_, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nekem úgy tűnik, hogy 125el a végére érsz!
    [​IMG]
    10 kebab: Csapda dekor
    30 kebab: Függőben dekor
    70 kebab: Alvászavar dekor
    125 kebab: Denevéres éj felhősor
    Ahhoz, hogy a felhőt és a rávaló 3 dekort megszerezzük, ÖSSZESEN 125 db denevért kell megetetni.

    Kell valamire használnod a trágyás kitehetőid, mert egyébként belefulladsz. Akkor a BP kivel játszik?
     
    Kata_rzis, meszimarsi, osztrak12 és 13 más kedveli ezt.
  9. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Igazad van, azon az egy soron az ismertetőben átsiklottam. köszönöm:)
     
  10. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    igaz, köszi:)
     
    osztrak12, _Cygnus_ és ho-hoboy kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én eddig úgy tudtam, hogy nem hat a démoni csokor az eventnövényekre, de legyen igazad:)
    Egy moditól szeretnék választ kapni rá, ha nem túl nagy kérés:)
    Köszönöm a választ előre is:)
     
    meszimarsi, AnkaFD, Fatther és 4 más kedveli ezt.
  12. feki13

    feki13 Fórum bárója

    Erre én is kíváncsi vagyok, vagy félreértettem kukorit, vagy valami zavar van az éterben :D
     
    meszimarsi, AnkaFD, _Cygnus_ és még 1 ember kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem hat rá sajnos mert eventnövény.
    eventnövény, tehát semmilyen érési időt csökkentő bónusz nem hat rá.
    Termékekkel a learatott mennyiség (répás-almás csatnival vagy töklekvárral) és a tp növelhető.
     
    meszimarsi, osztrak12, AnkaFD és 9 más kedveli ezt.
  14. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája


    Nem fog hatni, mert csak rémségesre hat, de nem baj, megy majd a karácsonyi, gesztenyés, és 6 óra alatt készen lesz minden!
     
    Gio, meszimarsi, osztrak12 és 11 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Megnyugodtam, jól tudtam:)
    A gesztenyésemet véletlenül tegnap lezártam, az kiesik, de így sem hiszem, hogy túl nagy gondban lennék, legfeljebb kicsit lassabb:)
     
    Gio, meszimarsi, AnkaFD és 9 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Igen, közben már kikutakodtam.
    Úgy emlékszem 6 órás növényt ültettem legutóbb, ha rosszul emlékszem és 1 órást akkor nagyon meg fogok lepődni holnap kezdéskor. xD
     
    Gio, meszimarsi, osztrak12 és 8 más kedveli ezt.
  17. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Azt mondjátok nem hat most a démoni:music: de hiszen az is rémnövény:oops: pedig direkt az event miatt gyártottam le őket, na mindegy majd eladom v később felhasználom.
     
    meszimarsi, AnkaFD, Fatther és 8 más kedveli ezt.
  18. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Nekem tetszik ez az event, első olvasásra jól hangzik, ha jól adja a felröpiket nem lesz gond. Csak tudnám mit ültettem utoljára a teliholdason. :music: (már, ha ültettem egyáltalán valamit, remélem)
     
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem fog hatni sajnos.
    Viszont erre kíváncsi leszek, gyorsan elültetem a magot és rohanok megnézni hogy kaptam-e újat. :):
    5 óránként 5 magot ad a rendszer az eventnövényből abban az esetben, ha lenulázza valaki a mennyiségét.

    Az előzetes tesztek alapján ebben az eventben ez akkor is megtörténik, ha a földben vannak a magok.
     
    almáspite48, Gio, meszimarsi és 9 más kedveli ezt.
  20. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Sziasztok!
    A tesztek melyet Tesztszerveren végeztünk azt mutatják, hogy az 5.30-as eventnövény 4 óra 24perc alatt érik bokrétával!
     
    Utoljára szerkesztett: 14.3.17
    tanyasinagyi47, Gio, meszimarsi és 27 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.