Visszajelzés Dinnyedili eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 12.6.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    obiobi1, Beus85, -W-595- és 19 más kedveli ezt.
  2. *bálint*

    *bálint* Fórum hercege

    Na kérem, ez is kész van8)
    Farm, visszarendezés alatt:music:
    [​IMG]

    És még magok is maradtak:D
    [​IMG]
    (ui. a többi magot azért takartam ki, mert nevetségesen kevés:D)
     
    Beus85, -W-595-, Ágica-1958 és 16 más kedveli ezt.
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok! Szép napot!:)
    ;)
    Gratulálok azoknak, kik már befejezték az eventet és a felhőn lógatják a lábukat!
    Nálam is csak az utolsó 8-as feladatba kell termelnem. Sárkányok mindenütt. Ha ma nem , holnap biztosan végzek a dinnyékkel.
    A kosárba hullt ajándékok felhasználásával én is óvatosan bántam, meg kell becsülni ami van.
    Az elején ugyan volt egy kis bakim, nálam a vetőtáblán csak a neve "fehér" a dinnyének! - emiatt sárga lett ültetve.
    A második bakim hajnali 1-2 között, beadtam az összes sárga kerek dinnyéket, kezdhettem újra a felszaporításukat.:cry:
    Ezek után papír, ceruza, kiszámolva, kicentizve minden. /nem szeretek számolgatni, kigolyózni mindent/:)
    Azoknak, akik visszarendezik a farmot és akik még nem olvasták:
    Boldog aratás napja

    [​IMG]



    Az akció időtartama:
    Akció kezdete várhatóan: 2017. június 16. (péntek) 10:00
    Akció vége várhatóan: 2017. június 18. (vasárnap) 11:00
     
    -W-595-, Ágica-1958, Gio és 11 más kedveli ezt.
  4. nevada007

    nevada007 Fórum hercege

    Igen,ezekből a rövid érésű növényekből nálam is pár 100 ezert nevetségesen kevésnek tartok pláne a zsázsából de sajnos mindig el kell adnom ha már 50 csp-t adnak érte;):D
     
    Beus85, -W-595-, Gio és 8 más kedveli ezt.
  5. revaa

    revaa Fórumgróf

    Én sem várom, csak a csillagokat gyűjtöm.. már 900 db van, a tölgyem fullosan kiváltva.
    Legyen kellemes meglepi xD
     
    -W-595-, Ágica-1958, Gio és 4 más kedveli ezt.
  6. briguka

    briguka Fórummogul

    Szép napot! Gondoltam ma trágyázom egy kicsit a dinnyéimet, de mikor megláttam az árát... te szent **** - hogy stilusos legyek! 1650csp darabja!! :oops: Igy aztán trágya nélkül maradtam.... meglesz igy is, nem aggódom, csak gondoltam csökkentek egy fél órát... hát nem jött össze!
    Gratulálok azoknak akik már végeztek, többieknek sok-sok dinnyézést kivánok mind a farmon mind a valóságban! - én imáááádom minden fajtáját ez a kedvenc gyümölcsöm :p
     
    -W-595-, Ágica-1958, Gio és 7 más kedveli ezt.
  7. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    8. feladatnal vagyok, sarkany dinnye van majdnem mindenhol , tetszett ez az event , oda kellett figyelni mikor melyik dinnyet kell ultetni, baki nelkul eljutottam a vegeig, talan ma kesz leszek vagy holnap reggel ;)
    Sok sikert a kuzdoknek es gratulalok azoknak akik mar befejeztek 8)
     
    Beus85, taga1, -W-595- és 15 más kedveli ezt.
  8. ERzsike2011

    ERzsike2011 Junior szaki

    Köszönöm ! Megvannak az autómatáim !
     
    Gio és genka53 kedveli ezt.
  9. hoyabella

    hoyabella Fórum nagymestere

    Nem egy nap alatt leszek kész azzal sem, mivel csak hajnalban és este tudok farmozni, a munkahelyemen nem, így nagyon sok az üresjárat (mármint hogy 10-12 óra múlva sikerül csak aratni a következő adagot - pl. reggel 6 órakor és este 6-7 óra körül). Nem is panaszként írtam, csak megjegyeztem, hogy a BP semmit sem ad ingyen.
     
    revaa, -kaktuszable- és meszimarsi kedveli ezt.
  10. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Sziasztok!
    Hát, haladni, haladok, csak épp nem látványosan. Ma reggel, mikor hazaértem, learattam, majd lefeküdtem aludni. Nem vizeztem semmit, kivéve az 1-1db új magocskát; kk, sztrágya és minden ami jó. Csak azért keltem fel, hogy beültethessek még egy kört, amit még ma le is tudok szedni. Vizezni nem volt erőm, így csak reménykedhetek, hogy az álommanó nem lesz akaratos, és le tudom még szedni.... Terveim szerint, holnap reggel korábban kelek, hogy meló előtt mehessen még egy köröcske.
    Aztán meglátjuk ebből mi valósul meg.. :) Kitehetőből még egyet sem sikerült megszerezni, de rajta vagyok az ügyön. :)
     
    Gio, Sali~*.*, BBke és 6 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt:)
    Mindenkinek gratulálok aki már a lábát lóbálja a felhőn. :) Én még nagyon csehül állok, holnap tudom aktiválni a felhőt, de az összes automata bent ragadt és előtte még valahol a 2 magos részt is ki kell váltanom mert azt se szedtem ki. A pörgetés továbbra is úgy gondolja hogy sokat szeretnék befőzni idén nyáron mert csak a zselécukrot adja. Na meg a virágdrótot. Majd főzök be valamilyen lekvárt és átkötöm az üveget a dróttal.:) Szóval én még nem unatkozom. :)
     
    Beus85, Ágica-1958, Gio és 19 más kedveli ezt.
  12. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok :) Már én is lassan a finish-be érek. Már csak sárkánydinnye termelés folyik, 4 területre 1*1-en ültettem, még maradt 188 db. 8. feladat még nincs elkezdve. Szerintetek elég lesz 1 aratás? vagy 2 kell, hogy ezüst, arany, gyémánt rész is meglegyen? 5680 db elég sok, szerintem 2 kell. Na akkor holnap reggelre meg is leszek. Amennyire féltem a befejezéstől, majdnem sima ügy volt :)
    Mindenkinek kitartást, hamar meg lehet ezt csinálni :)
     
    Gio, alpha58, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. 4 területen kell 2 aratás, de bőven van idő. Én is kész leszek talán szombat este.
     
    Beus85, Gio, gabianyus és 13 más kedveli ezt.
  14. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Szia kukori80!
    Engem sem szeret a pori, en mar annyi drotot kaptam, hogy mar gondoltam valami babokat fogok drotbol kesziteni :D
    Szia gabianyus! Szerintem reggelre lesz meg ;) en is itt tartok reggel logatom majd a labamat a felhon ;)
     
    taga1, -W-595-, Ágica-1958 és 11 más kedveli ezt.
  15. *bálint*

    *bálint* Fórum hercege

    Szia Kukori! :)
    Nekem is ezeket adja csak a kerék, na meg őszibarack XXL-t, amiből már annyi van hogy nincs is mire rátennemo_O
    De 170 sima pörgetésből legalább lett egyszer +1 termés 6 órára:p:D
     
    Beus85, -W-595-, Ágica-1958 és 9 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem is rossz ötlet, nyitunk egy vegyesboltot, Te csinálod a bábokat én meg a lekvárt. A külföldiek kapkodni fogják mint a cukrot. xD
    Szia, gratulálok. Én is láttam a termésest, de úgy elviharzott mellette a mutató hogy öröm volt nézni. Ilyenkor szoktam találgatni hogy na akkor mi lesz: drót v. zselécukor. xD
     
    -W-595-, Gio, alpha58 és 11 más kedveli ezt.
  17. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Nem muszáj, csak én jobban szeretem, ha benne vannak az albumban.
     
    -W-595-, Gio, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  18. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Ez jo otlet es meg fonott kosarunk is van igy a kulfoldieknek szavuk sem lehet xD xD
    Lehet , hogy megis ma kesz leszek a dinnyevel , arany es gyemant van hatra ;)
     
    -W-595-, Ágica-1958, Gio és 5 más kedveli ezt.
  19. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Persze, hogy nem muszáj, nekem már 205 db van benne.:music:
     
    genka53, revaa, Ribiszke és 2 más kedveli ezt.
  20. Vavyan1

    Vavyan1 Járnitanuló

    SOS!!! Hol vannak az autómaták???
     
    meszimarsi kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.