Visszajelzés Dinnyedili eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 12.6.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    JÓ REGGELT! SZÉP NAPOT MINDENKINEK!

    Fiúk,lányok!
    ÉBRESZTŐ!xD
    A mi kis kukori -nk ma elaludt veletek együtt. :pA földeken meg tökösödnek a dinnyék.;)
    Lassan meg érkeznek a Kamionok,de nem számít ugye?:music:Tudom,hogy csak a pénzt jó számolni jó.:D:inlove:
    Ugrás ki az ágyból 7 alvók!, :inlove:és ebéd után pihizhettek egy kicsit ;),de István az este, mára záporokat jósolt. :pTetszenek tudni?:music:
    Ha esik,akkor nekünk annyi és a dinnyék helyett Mi leszünk dilisek ma.xD:cry:xDxD
    Ui:
    Én már arattam-vetettem 1 területet napsugarat,csak ne legyek OFF.:p
     
    -kaktuszable-, újfarm53, Gio és 13 más kedveli ezt.
  2. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Sziasztok, én is vettem már az összes területemre sárkányt, még az éjszakai is sárkánnyal álmodtam
     
    Gio, osztrak12, -katalinjani- és 3 más kedveli ezt.
  3. hamuska

    hamuska Fórum ismerője

    Jó reggelt ,hajnal 2-kor keltem,hogy arassam az utolsó adag sárkányokat,hát átalakultak darázs dinnyévé véletlen.Ez a méreg,nem a vitriol.Elő az automatát és kezdeni elölről,de rajta vagyok az ügyön.Ne járjatok így,jó játékot mindenkinek.
     
    újfarm53, Gio, osztrak12 és 9 más kedveli ezt.
  4. Bubuka212

    Bubuka212 Fórumprofi

    na event le tudva ( fele annyi idő alatt mint terveztem ) pedig nem is arattam éjszaka.
    További jó eventezést mindenkinek.
     
    -kaktuszable-, genka53, Gio és 10 más kedveli ezt.
  5. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Szép reggelt sziasztok!:)
    Már csak a sárkányossal kell foglalkoznom estére lehet kész is lesz az event. Egy kicsivel itt-ott túltermeltem a többit de látszik hogy a sárga dinnyét szeretem mert pl a sárga kocka +1700, sárga +800.o_O:music::D

    Jó dinnye szüretelést és felhőn lazulást Mindenkinek!
     
    -kaktuszable-, újfarm53, Gio és 12 más kedveli ezt.
  6. kisvirág

    kisvirág Haladó

    Sziasztok!
    Az utolsó feladatnál járok, sárkánydinnyék elültetve, aratás már csak este, - mivel dolgozni kell menni.
    A többi fajtából túltermeltem, o_O van amiből 5 db - ezt a rendszer adta, de a napsugárdinnyéből 1900 db :music:
    no de semmi baj, majd beváltják ;).
    Mindenkinek, jó dinnyézést kívánok!
     
    heureca3, -kaktuszable-, Gio és 10 más kedveli ezt.
  7. demeter03

    demeter03 Törzsjátékos

    Egy jó óra múlva minden sárkánnyal lesz tele....
    Vagyis akkor a darázs és napsugár még érő adagját learatom, és a felszaporított magocskákat a földre bízom sokasítás végett.
    Talán estére végzek, a kicsiknél meg kezdődik a második menet...
    Mindenkinek jó játékot!
     
    heureca3, újfarm53, Gio és 10 más kedveli ezt.
  8. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Olvasgatlak benneteket, és én is beállok a túltermelők sorába :music:
    változatos a túltermelésem az 5 db-tól a 635 db-ig, végül is nem vészes majd beváltják :)
    A sárkánydinnye szaporításba kezdtem, és munkába menet előtt még 1x1- be eltudom majd ültetni :).
    Nekem nem sikerült semmi pluszt adót kipörgetni :sleepy: - de ezzel gondolom nem vagyok egyedül.
    Nagy gratula a végzősöknek, és jó dinnyézést a még termelőknek - van még idő bőven.
     
    heureca3, újfarm53, Marika312 és 12 más kedveli ezt.
  9. -Zsebibaba1988-

    -Zsebibaba1988- Törzsjátékos

    Jó reggelt!
    Tegnap este kész lettem, felhő aktiválva, farm már visszarendezve. ;) Most rohanok az igazi kertbe füvet nyírni, mielőtt ide is elér az eső. Gondolom szeretni fognak a szomszédok, h fél8kor a fűnyíró dorombolására ébredhetnek xDxDxD
    Jó kapálást a még dinnyézőknek, rengeteg még az idő úh csak lazán! :)
     
  10. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Szép lassan haladok, elkezdtem a sárkány szaporítást az 1 maggal!
    Szép,vidám hétvégét kívánok!
     
  11. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok, jó reggelt.

    Olvasom itt a sok-sok tapasztalt, mégis hibát-hibára halmozó farmereket. Mondjátok, hogy a francba sikerült ezt így összehoznotok? Átok ül rajtatok?xD Én egyetlen egyszer sem hibáztam, érési idő sorrendbe raktam, mindig alaposan 2-szer elolvastam a dinnyék nevét, és 4-szer átgondoltam, papírt néztem, mire a jóra rákattintottam, de ezzel a módszerrel egyszer sem hibáztam. Végül Kukori tanácsára én is kedvencekbe raktam. Így könnyebb volt :)

    Az eredményem, egy teljesített event ma reggelre, felhőcske aktiválva, egyéb növény vetve, beérés után dinnyevarázslat aktiválva, utána aratás. Kár, hogy csak 2 óráig hat :( Pinkie-vel lehet hosszabbítani?)

    Kitartást annak aki még csinálja az eventet, és figyeljetek jobban :)
     
    heureca3, Domos52, újfarm53 és 12 más kedveli ezt.
  12. Gabo63

    Gabo63 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Eventet kivégeztem , :p:music: a felhőt aktiváltam . :D;) A farmot visszarendeztem. :inlove::eek:Jöhet a folytatás. :D:inlove::mad:
     
    heureca3, Gio, osztrak12 és 9 más kedveli ezt.
  13. Ágica-1958

    Ágica-1958 Aktív író

    Sziasztok!
    Már én is a sárkánydinnyéket szaporítom.
    Túltermelésem nekem is van, nem figyelmetlenségből, hanem mert nem számolgattam ki pontos darabszámra az ültetni valót, hanem csak néztem a gazdakörit hogy mit kér, és azt ültettem.
    Nagy gratula azoknak akik már végeztek, és jó dinnye szüretet a küzdőknek.
     
  14. fregolinyi

    fregolinyi Törekvő

    Sárkánydinnye szaporítás kezdete! De nem baj, mert új filmeket játszanak a régi moziban :) Kaptam érte 30 kemény mozipontot!Kár, hogy nincs több filmecske, addig termelgetek mást, míg kibújnak a sárkányok :)
     
    heureca3, újfarm53, Gio és 9 más kedveli ezt.
  15. Feri.Tigi

    Feri.Tigi Rutinos

    Sziasztok! Gratulálok a végzőknek sok sikert a termelőknek! Megkezdtem a harcot a sárkánydinnyével remélem győzelem lesz a vége mint a mesében! Nagyon jó,hogy nincs felröppenő így is elég bonyulult volt legalábbis nekem!
     
    heureca3, újfarm53, Ribiszke és 9 más kedveli ezt.
  16. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Jo reggelt! Reggelre lettem kesz az eventel , felho aktivalva , erdei szamoca elultetve , most logatom a labamat , vegre van idom itt olvasgatni ;)
    Sok sikert mindenkinek ;)
     
  17. ronka

    ronka Járnitanuló

    Sziasztok!Remélhetőleg én is készen leszek az eventtel még ma!De pihenésként menjetek a moziba!Megjött a gépész a szabiról.Sikerült ma két filmet megnéznem a fogfehérítésről! :) Jó szórakozást!
     
    heureca3, macska49, -W-595- és 13 más kedveli ezt.
  18. revaa

    revaa Fórumgróf

    Sziasztok!

    Az a tudományos megfigyelésem,
    hogy elkészült az eventem..
    Sokféle fajta dinnye
    ez volt a farmom kincse
    Osztottam szoroztam,
    szupertrágyával is megszórtam,
    ez volt a praktikus tréfa.
    Aki a szupertrágyát kitalálta
    az a labor királya
    xD xD
     
    Utoljára szerkesztett: 16.6.17
    brozsa, ronka, heureca3 és 25 más kedveli ezt.
  19. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Sárkányok szaporodnak végre! Hajrá mindenkinek!
     
    heureca3, -W-595-, Gio és 5 más kedveli ezt.
  20. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szia revaa!
    Gratulálok a vershez, megihletett, így sebtiben én is neki láttam:

    Dinnyedili

    Dinnyedili folyik most,
    Majd mindegyik farmon,
    Kapa-kasza már éles,
    A magot szaporítom.
    Van itt fehér, fekete,
    Sárga, no meg zöld is,
    Napsugár és darázs,
    Sőt sárkánydinnye is.
    Olvasom a csevegőt,
    Mit mondanak a "nagyok"?
    Fényképezem a tudni valót,
    Mert már dinnye vagyok!
    A haditervek elkészültek,
    Van már A meg B is,
    Ám hajnalban aratva,
    Mellé nyúltam mégis.
    Már a felhőn csücsülök,
    Lógatom a lábam,
    Ilyen dilis dinnyéket,
    Álmomban se lássak!

    [​IMG]
     
    Dedike86, brozsa, ronka és 30 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.