Visszajelzés Dinnyedili eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 12.6.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. fregolinyi

    fregolinyi Törekvő

    "Mert hajnalban mellé nyúltam mégis" Ez valami gyönyörűséges sor! Addig variáltam, míg én is így jártam reggel :)
     
    heureca3, Kékegér1, mingo826 és 14 más kedveli ezt.
  2. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Van még idő bőven, lehet korrigálni. Nem tudom kit idéztél? Hol tartasz?
     
    Utoljára szerkesztett: 16.6.17
    heureca3, mingo826, újfarm53 és 5 más kedveli ezt.
  3. demeter03

    demeter03 Törzsjátékos

    Most nem kell kapkodni.... Nyugodtan, ráérősen érik a sárkány, s akkor sem esem kétségbe, ha holnap reggel aratom le a legutolsó beadandót... Már csak egy ültetés, és még mindig több mint 4 nap van hátra.... Minden eventnek ilyen nyugalmasnak kellene lenni... A boldog aratás napjait a kicsiknél ki tudom használni, a nagyobb kertekben hosszabb érésűt vetek, s még a lejárata előtt ott is aratok...
    Csak lassan, álmosan, fáradtan, mint ebben az időjárásban megszokott...
    Mindenkinek jó játékot!
     
  4. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    sziasztok
    8-as ezüstje kivégezve,most már nyugodtan ültetek és aratok:p:D
    megyek melóba,azért izgultam,hogy sikerüljön minden:)
    mindenkinek teljes befejezést kívánok:inlove::inlove::inlove:
    aki kész annak gratula és jó láblógatást8);)
     
  5. revaa

    revaa Fórumgróf


    Szia!

    Gratulálok a versedhez!
    Nagyon jó, nagyon-nagyon ütős lett, jót nevettem rajta xD xD
    Engem a kitevősök neve ihletett meg, azok köré írtam a verset xD
    Tudományos megfigyelés, Praktikus tréfa, Labor királya.. xD
     
    heureca3, mingo826, újfarm53 és 12 más kedveli ezt.
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen!:) Igen észre vettem, nagyon jó! xDA dili ellenére az event is szép nyugisra sikeredett, számolni viszont érdemes volt, a haladás, ill. a túltermelés miatt.
     
    heureca3, mingo826, újfarm53 és 5 más kedveli ezt.
  7. narancsvirag72

    narancsvirag72 Fórumszaki

    Sziasztok!
    Lassan végzek én is az eventtel, mi lesz a túltermelt dinnyékkel beváltják?
     
    heureca3, -W-595-, revaa és 3 más kedveli ezt.
  8. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, ilyen arányban ;)
    Az eventnövények nem maradnak játékban, az event végeztével beváltásra kerülnek:
    • Minden eventnövényért 3 TP, 3 CSP és 3 BTP fog járni darabonként.
     
    heureca3, -W-595-, kovacstne és 4 más kedveli ezt.
  9. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    Én is rendszeresen használom a "Kedvencek" sort, így a mostani eventnél oda csak a szaporítandó dinnyét raktam be. Ha végeztem a szaporítással, kivettem és a soron következő dinnye került be. Így nem fordulhatott elő, hogy más fajta dinnyét ültetek. Máskor is használom a "Kedvencek" sort. Nekem tetszik!
     
    heureca3, Samborg, drunyi és 9 más kedveli ezt.
  10. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Sziasztok mindenki !
    Szia, szia !
    Beváltják igen 3-3 CSP, TP és BTP-re ,de ....és itt a de....;)
    A dinnyék nem tűnnek el,hanem mindenkinél nála marad, sajátjaként Bónuszba.:inlove: HÉ-HÉÉÉÉ ! HURRÁÁÁ,ugye ?:music:
    Ne örüljetek ennyire azért előre,mert kezdhetitek csavaros üvegeket mosni.:p
    A feladatotok folytatása, hogy e hónapba Bözsi helyett a dinnyéket kapja mindenki és kötelezően el kell befőttnek és a kisebb dinnyéket pedig héjastól savanyúságnak rakni télire.:DEllenőrizni fogják és szigorúan büntetnek,ha nem így tesztek.;):D
    Tudjátok,hogy "Hétvége a családé!" - és így az általatok túltermelt dinnyék is.:pxD
    Pálinkáról,szörpről nem tudok semmit még a BP súgójától.:mad:
    Kellett itt sokunknak írni,hogy kinél, mennyi a túltermelés.:p Most enyhén ráb*****tunk a sompolygásra.,mert a 3-3 ezt-azt cukorra ,ecetre,...stb adják.:D
    No, most lehet örülni mindenkinek és nem lábat lógatni a Felhőn csüccsenve.xD:cry:
    xDxDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 16.6.17
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Osztrák!
    Értem, tehát:D ki mit kaszált, marad nála?:p Te tudsz valamit?:) Mit ad a bónuszmanus?xD Újabb dinnyéket, vagy tp, csp, btp, fp, ppanni? Ha súgott neked valaki kérlek szépen azonnal, de legalább is event vége előtt jóval tudasd kérlek, mert akkor bizony gyors még többet termelek. Miből is?:D
    Bözsivel én nem megyek sehová, majd még megszólnának! Ne vacakolj már! Az elszúrt, túltermelt dinnyékért mit vártál? Ebben a paradicsom rothasztó melegben a dinnye is meg...meg....meg tökösödik.
     
    heureca3, -kaktuszable-, újfarm53 és 4 más kedveli ezt.
  12. revaa

    revaa Fórumgróf


    Nem, megesszük őket, ha meg nagyon sok marad akkor dinnyecsatát rendezünk xD xD
     
    heureca3, -kaktuszable-, -W-595- és 7 más kedveli ezt.
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája


    Aki túltermelt, tetszik, nem tetszik be kell szállnia a csatába!xD:D
    Hajrá mindenki, lehet jelentkezni! Pontos kiírás kezdés után!xD
     
    heureca3, -kaktuszable-, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  14. revaa

    revaa Fórumgróf


    Simán, ha már paradicsommal lehet dobálkozni, akkor lehet dinnyével is. xD xD

    Jelentkezem ! xD xD
     
    heureca3, -kaktuszable-, újfarm53 és 8 más kedveli ezt.
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Arról nem is beszélve, nem paradicsom, dinnye event van!xD
     
    heureca3, mingo826, újfarm53 és 5 más kedveli ezt.
  16. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Most már elégedetten hátradőlhetek. Holnap reggel pedig +1 terméssel learatom a lóherét :) Direkt jól jön ez így most. Szépen trágya nélkül, vízzel, mandragóraporral, szerelemaromával "meglocsolva" reggel 6ra le is fog érni. Aztán most pár napig megnyomom a gazdakörijét, aztán jöhet más :)
    Szóval kedden azt hittem a kiírást elolvasva, hogy ez meredek lesz kicsit, sokféle volt a dinnye :), de aztán nem lett olyan ördöngös. Jó lett a növényidő is végül, úgy, hogy kedden késő délután kezdtem el, szerdán délelőtt dolgoztam. Tegnap este szaporítottam az utsó 3 dinnyemagot, mostanra meg is lett ami kellett(tegnap, ma nem "dolgoztam"). Fehérből lett 1400 plusz :D, feketéből 800, a többiből csak 200egynéhány, darázsból már csak 20 :) A vége felé már pontosabban számoltam, hogy mielőbb végezzek :)
    Már reggel a bahát beállatoztam, hogy keressek picit a trágyán(meg az állatár is jó). Csak az első 2 sor szaporításnál használtam trágyát, hogy a sztrágya is tovább tartson, a többi ami jött a raktárházakból eladtam, mivel sok trágyájú állatok voltak benn, egész jól alakult minden. Nem is vettem, adtam is el, sőt mindjárt még fogok is.
    Köszönöm kukorinak a számolást, biztatást. Ezután is hallgatni fogok rá :)
    Aki még dolgozik vele nagy hajrát kívánok! Szerintem aki holnap áll neki, az is végez vele keddig. Nem kell félni tőle, nem bánt a dinnye :)
    Azt hiszem a többlet dinnyémet elmentem a nyárra, szerintem kitart szeptemberig :) A sárkányost csak módjával, mert néha anélkül is tudok az lenni :D A darázsosból kevés van, tán nem lesz baj, nem vagyok allergiás a csípésükre :D
     
    heureca3, -kaktuszable-, Beus85 és 18 más kedveli ezt.
  17. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Elbambultam a déli aratást, így majd csak estére leszek meg 8-as gyémánt feladattal, de sebaj. Volt itt dinnye is, dili is bőven. xD Szép napot! :inlove:
     
    heureca3, Samborg, -kaktuszable- és 19 más kedveli ezt.
  18. obiobi1

    obiobi1 Utánpótlás-írogató

    Akik a felhőn lógatják a lábukat, egészen más eventtel végeztek. Bocsánat, a morbid humor is humor...Ma még nekem is meglesz a felhő, oszt majd lógatom én is:)
     
  19. juliska12

    juliska12 Törzsjátékos

    Sziasztok! Nagyon örülök mert kipörgetem a termény bónuszt 200% Így 2-szer kettes területen kaptam 19 dinnyét most boldogság van reggel betudom fejezni ! :)Miden kinek ilyen szerencsét kívánok !!!;)
     
  20. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Sziasztok!
    Látom, mindenki szorgosan dolgozik a farmon!
    Éjjelre még ment nálam is egy kis darázsd. meg napsugárd., de a reggeli aratással meg lesz a szükséges mennyiség. Sajnos az utolsót nem sikerült kellően felszaporítani, de hát remélem azért a négy nap elég lesz, hogy összekapáljam a szükséges mennyiséget.
    Sokat segít, hogy anyu is besegít a farmon, de ma reggel is korábban keltem, és később is fekszem, hogy haladjak.. Melóba meg ásítozom.... :D
     
    heureca3, -kaktuszable-, Gio és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.