Visszajelzés Dinnyedili eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 12.6.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. revaa

    revaa Fórumgróf


    Én sem voltam tegnap, udvart csinálta a párom, én meg a Kicsivel és a konyhában, előtte védőnő, utána fogorvos (Kicsi fiam alvásakor tudok csak lelépni) aztán nyári ruhákat vettem a csajoknak.. volt dolog itt is.
    Most végignyaltam -na nem szó szerint- a vizesblokkot, fürdő, wc, úgyhogy most lazítok.
    Nem irigyellek, abban a nagy melegben annyit vezetni.
    Látom, már van kiírás, megyek megsasolom én is. Utána abban a fórumban talizunk xD
    Egy kicsit hűvösebb napot ha kérhetnék.. Ez nekem túl meleg.. xD xD
     
  2. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Szia! Na, sikerült elszólnom magam, hogy az eventet befejezve pihenhetek végre. Amint megírtam, eszembe jutott, hogy anyukám farmja még nincs kész... és este a főni is hívott, hogy 1 órám van beérni. lőttek a pihenőnek.

    De végül anyu is szerencsésen kész lett.
     
    meszimarsi, osztrak12 és HéricsBáró kedveli ezt.
  3. fregolinyi

    fregolinyi Törekvő

    Nekem 41 mila :)
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  4. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia!
    Most sikeresen elszóltad magad már korábbi oldalon,de már ne tetézd.;):DImádunk ezzel az anyás segítséggel és a riasztásokkal pici egyetlenkénk.:inlove:xD Őszintén,melyik buliba lettél riasztva főni által?:pxD Főn-ixbe?:music:xD

    Sziasztok többiek is!
    A Dilidinnyés,ott alvós ötletem, revaa dilidi csatás ötletével együtt még spékelve is, bejött nagyon. :D:DxD
    Még azok is túltermelésre játszottak,akik a kötelező beadandót se vagy csak rinyálva csinálják.xD:cry:xD
    Módik is ellustulhattak kicsit végre a Radírpókjukkal együtt.;):D:inlove:Vita sem volt ezen event alatt,de kérdések is kevesebbek és ez nagy szó!;)xD
    Most kiderült,hogy mégis jó néha, 1-2 h**** a háznál! xD:cry:xDxDxD
     
    Csókos kedveli ezt.
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Idézek a hivataalosból:

    Kísérletezésre az alábbi időintervallumban van lehetőségünk.

    Kezdete várhatóan: 2017. június 13. (kedd) 14:00

    vége várhatóan: 2017. június 20. (kedd) 14:00
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  6. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A dinnyedili event 2017. eseményei véget értek a topicot zárjuk.


    Köszönjük a hozzászólásokat, a tapasztalataitokat és a véleményeket is!

    Találkozunk a következő event csevegőjében!
     
    HéricsBáró és osztrak12 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.