Visszajelzés Dinnyedili eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 12.6.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Ne aggódj, nem mindenki vágtázik úgy:D
     
    újfarm53, genka53, heureca3 és 6 más kedveli ezt.
  2. Bonzó1945

    Bonzó1945 Fórum nagymestere

    Nagyon klassz, hogy ennyit számolgattok, de egy dolgot nem értek. Miért nem használjátok a fehér ártatlanságot a szupitrágya mellé? Amúgy köszönöm, hogy nekem már nem kell a számításokat elvégezni. Jó eventezést kívánok! Bonzó1945
     
    heureca3, meszimarsi és -W-595- kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Köszönöm Professzor Uram, ezt átrágom. xD De ugye nem végig katáztad mert akkor ugrott a számolás.:)
     
    újfarm53, genka53, heureca3 és 6 más kedveli ezt.
  4. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    De végig katáztam. Egyébként olyan lassú hogy ihaj.
    Eddig kellett : 20 + 81*4 = 341 kata. Innen már annyi magod lesz, hogy akár 1x1ben is nyomhatod. Ha kifogytál katából akkor a kockán és a kereken még visszavághatod.
     
    újfarm53, genka53, heureca3 és 9 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Tudom, mert írtad hogy a fentiekkel számolva.;) Ezért nem adok 20 katánál többet. :)
    Már kiszámoltam, 6 nap alatt meg lehet csinálni 2 területen is, de az első napon végig sz.trágyázni kell.
     
    újfarm53, genka53, heureca3 és 4 más kedveli ezt.
  6. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Fekete 1/1 135, 1/2 170, 2/1 135, 2/2 170
    Sárga 1/1 135, 1/2 170, 3/1 135, 3/2 170
    Zöld 2/1 135, 2/2 170, 4/1 135, 4/2 170
    Fehér 3/1 135, 3/2 170, 4/1 135, 4/2 170
    Első és második szint ezüst 135+135=270, első és második szint arany 170+170=340, összesen 610 az első két szint mind a négy fajtából.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.6.17
    újfarm53, genka53, heureca3 és 5 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A feketéből 1/1 - 135 db, a 2/1 - 135 db = 270 db
    Egyébként meg már nem tudom mit számolsz, de az a lényeg hogy Te tudod.:)
     
    újfarm53, genka53, heureca3 és 5 más kedveli ezt.
  8. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Bocs, tényleg. Ma egész nap számoltam, estére már nem megy. :) javítom.
     
    újfarm53, heureca3, meszimarsi és 2 más kedveli ezt.
  9. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    De jókat nevettem,még az ismertető,majd a hsz-k olvasásával,jegyzetelésével idáig jutottam.:D
    Már Tamás ismertetője feldobott,amikor azt írja valamely dinnyénél,hogy termeszteni,de ott fityeg pirossal,hogy :"nem fogyasztható".:DOké,akkor ez a Műkörmös nyert földjére való---gondoltam.:pxDxD
    Az,hogy
    kukori80 miért áll 1 lábon, lóg a nyelve,de torka szakadtából kukorékol---megoldásra most rájöttem.;):D
    Kis vörösként! MEG NE SZAKADJ,mert mi lesz velünk nélküled?! :inlove::D:D
    Ne legyek Off,ezért kérdem csak : Nincs még holnap 14 óra,hogy a Piramis játékot elkezdhessük?:music:xD:cry:xDxD
     
    majoranna65, újfarm53, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  10. Gio

    Gio Fórum bárója


    Szia Leho, igen, sajnos kénytelen leszek szupertrágyázni, de igyekszem a lehető legkevesebbet elhasználnixD Ezért kell a kockás füzetxD





    Szia, Köszönöm:). Két aratás között is lehet ám olvasni a kedvenc könyvedxD Bár nem vagyok egy nagy növénytermesztő, úgy gondolom, hogy hosszú távon hasznomra fog válni ez a bónusz és ezért érdemes megcsinálni az eventet. Holnapig még remélem Te is kedvet kapsz hozzá:D
     
    hóóvirág, újfarm53, genka53 és 14 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Bizony, érdemes megcsinálni a dinnyevarázslatért. A gazdaköriben elég sok egyéb növény van ami 20 órás és nem mindegy hogy + 1 termést kapsz.
     
    hóóvirág, újfarm53, genka53 és 14 más kedveli ezt.
  12. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok!Olvasom folyamatosan amit írtok és jegyzetelek és jókat kuncogok!Megéri? Nem éri?Mit tudom én!!! Belevágok és kész, mondjuk a borsót is utáltam xDKukori köszi az infókat!!xDAmúgy vágtázni nem fogok, fáj a patámxD
     
    újfarm53, genka53, heureca3 és 13 más kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A felhőig nyögd ki valahogy, megéri. Ha az automatákat bent hagyod még azon az áron is. Most nincs felrepi, csak ültetni kell.
     
    újfarm53, genka53, heureca3 és 13 más kedveli ezt.
  14. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Cuppantás !!!Dolgozok az ügyön!!A szomszéd kisfiú jut eszembe.amikor valami beleszaladt a gatyóba! Persze anyukától megkapta a magáét.Na de anya,kimoszom én kimoszomxDxD
     
    újfarm53, genka53, heureca3 és 8 más kedveli ezt.
  15. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Homályosítsatok már fel. A dinnyemagokat adó automatáknál az ismertetőben 7 és 6 óránként 2 db magot ad. "
    1. Sárga kerek dinnyét adó automata (7 óra)
    2. Sárga kocka dinnyét adó automata (7 óra)
    3. Sárkánydinnyét adó automata (6 óra)
    4. Fekete kerek dinnyét adó automata (7 óra)
    5. Fekete kocka dinnyét adó automata (7 óra)
    6. Napsugárdinnyét adó automata (6 óra)
    7. Darázsdinnyét adó automata (6 óra)

    Érési idő a felsorolásban megtalálható a többi tulajdonságuk megegyezik.
    200 TP / BTP és nevéhez illő 2db dinnyemagot ad. 1x1-es méretűek az automaták.+
    Az event meneténél "A gyémánt szinteken pedig megkapjuk a dinnyeautomatákat, melyek segítségével tovább tudjuk gyarapítani a dinnye mennyiségünket (2 óránként 3 mag)." Most akkor mit nem olvastam jól? Mennyi az annyi?
     
    majoranna65, újfarm53, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  16. juditka81

    juditka81 Aktív író

    Üdv ! Valamit nem értek a leírásban : A Dinnyeautomatáknál azt írják, hogy 6 és 7 óra. Lejjebb lapozva az "event menete" szakasz alatt pedig azt, hogy A gyémánt szinteken pedig megkapjuk a dinnyeautomatákat, melyek segítségével tovább tudjuk gyarapítani a dinnye mennyiségünket (2 óránként 3 mag).Most akkor 6 és 7 óra, vagy pedig 2 óra az automaták érési ideje ?
     
    majoranna65, újfarm53, genka53 és 11 más kedveli ezt.
  17. Gio

    Gio Fórum bárója


    Milyen igazad van. A gazdaköri feladatokra nem is gondoltam, pedig épp most küszködöm a lóherékkelxD
     
    újfarm53, genka53, heureca3 és 13 más kedveli ezt.
  18. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Zseniálisak vagytok...:D:oops:Én viszont most elég sok mindent tarolok, úgyis váltani kell az ólak egy részét, meg a fák is mehetnek már be, inkább hamar végzek, aztán visszapakolászom, amit a pajtám diktál;)
    Szóval, akinek sok helye van:
    Első 2 kör 2x2-n, mindennel, 4x5, majd 4x45 mag, kapok 4x405 db-ot(plusz jó esetben kapok 5-5 darabot a rendszertől is). Beadom az 1,2,3,4 ezüstöket , ami 270 db mindegyikből,
    a harmadik körben 4x135 pedig megy vissza 1x1-be(vagy valamivel kevesebb 2x1-be), és kezdem lóhalálában felszaporitani a 4x1 új magot 2x2-n, ez az egész fog sztrágyát kapni, hogy hamar ki tudjam venni az újabb 2-2 magot. Így a 4.körben 4x11 kerek, kocka ilyen-olyan megy 2x2-be. Itt tartok...

    Samborg!
    Homályosítsatok már fel. A dinnyemagokat adó automatáknál az ismertetőben 7 és 6 óránként 2 db magot ad. "
    1. Sárga kerek dinnyét adó automata (7 óra)
    2. Sárga kocka dinnyét adó automata (7 óra)
    3. Sárkánydinnyét adó automata (6 óra)
    4. Fekete kerek dinnyét adó automata (7 óra)
    5. Fekete kocka dinnyét adó automata (7 óra)
    6. Napsugárdinnyét adó automata (6 óra)
    7. Darázsdinnyét adó automata (6 óra)

    Érési idő a felsorolásban megtalálható a többi tulajdonságuk megegyezik.
    200 TP / BTP és nevéhez illő 2db dinnyemagot ad. 1x1-es méretűek az automaták.+
    Az event meneténél "A gyémánt szinteken pedig megkapjuk a dinnyeautomatákat, melyek segítségével tovább tudjuk gyarapítani a dinnye mennyiségünket (2 óránként 3 mag)." Most akkor mit nem olvastam jól? Mennyi az annyi?
    Click to expand...​
    Talán a 6 meg a 7 óra a dinnyék érésidejét jelzi? De az automata 2 óránként érik? elgondolkodtató különbség...bár az els 4 félét némi sztrágya beáldozásával olyan gyorsan le lehet termelni, hogy az automatáknak ott nincs igazán jelentősége...
     
    Utoljára szerkesztett: 12.6.17
    Beus85, újfarm53, osztrak12 és 7 más kedveli ezt.
  19. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Automaták érési ideje 6-7 óra és 2 db magot adnak.
     
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Én már rombuszba is számoltam meg téglalapba is. xD
    Szia Tamás, szerintem akkor javítani kellene ezt a mondatot mert félrevezető. Nem mintha én ki akartam volna rakni az automatákat, de lehet ebből még sok kérdés:
    A gyémánt szinteken pedig megkapjuk a dinnyeautomatákat, melyek segítségével tovább tudjuk gyarapítani a borsó mennyiségünket (2 óránként 3 mag).
     
    Utoljára szerkesztett: 12.6.17
    majoranna65, *bálint*, újfarm53 és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.