Visszajelzés Drágán add a festéked - 2021. március - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 30.3.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. bonita333

    bonita333 Rutinos

    Úgy érzem, ezt az event hűen tükrözi a nevét "Drágán add a festéket...."! Ennél drágábban már el sem tudom képzelni, hisz nagyon sok extra felhasználása nélkül, és a jó szerencsében bízva a kerek-kereken kipörgetett 100-200 %-os terménybónusz nélkül, képtelenség megcsinálni. 0 percezés, tenyésztés.... stb. A pannik már nem a régiek! Sajnos engem nagy ívben elkerül a szerencse hisz kb 50 pörgetésből, minden második narancssárga ól, fenyő cukorjuhar, vagy egyéb olyan dolog - különböző hasznavehetetlen termék - amiből már 100 számra áll a pajtámban és nem használom semmire. Néha bedühödök és fillérekért eladom a piacon :(
    Nagyon szerettem játszani, de úgy érzem, lassan sokunk számára megfizethetetlen egy-egy event teljesítése :(
    Az pedig, hogy 230-as szint felett mennyit kell dolgozni egy-egy szintlépésért - a további 1 db FA-ért és a sablonos dolgokért - elkeserítő :( :( :(
    Nem akartam megbántani senkit, csak kiírtam magamból azt, ami elszomorít :( :( :(
     
    Utoljára szerkesztett: 6.4.21
    Fatther, Norella404, mya100 és 11 más kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Erre a jétékra pont annyit kell költeni , hogyha esetleg bezárna , még ne sajnáld a belefektett pénzt .
    Úgy látom te már elértél oda .
    Vegyél egy mély levegőt , ne játsz pár hétig , és ha még hiányzik azt jelenti szeretetnéd még csinálni .
    De akkor keress más fajta sikerélményt , mert annyi minden van ebben a játékban még , nemesítés , gazdakör stb .

    A felhőt is úgy fogd fel , nem kér enni , évente párszor érdemes használni ha tudatosan szeretnéd kihasználni .
     
    nyuszicica1, Fatther, mya100 és 6 más kedveli ezt.
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Áldom az eszemet,hogy nem kezdtem el ezt az eventet. Nyugisan termelgetek, s nem bosszankodom. :)
    Majd ha jön egy ésszerű event akkor azt elkezdem. Most csak olvasgatlak titeket. :)
     
    Fatther, Norella404, -vadocka70- és 9 más kedveli ezt.
  4. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    51 minijáték 9669 pont.Ennyi lett és nekem bőven elég is.Nem fordítottam túl sokat erre az eventre.kb 400 szupitrágyát meg pár kkt-t.És most megint jön majd egy kis lazítás,mert ahogy nézegettem a naptárt olyan dolgok jönnek amik egyáltalán nem érdekelnek.Ebből és az előző eventből kiindulva valahogy nem is vagyok kíváncsi az átfogó horgászos és térképes eventre.A tenyésztős meg végképp felejtős részemről.És hát tényleg találó volt az event neve drágán add... Hát engem nem tudott meghatni.A felhő meg még annyira se.Amennyire elbűvölt februári újrakezdésemkor a játék,mostanára egyre jobban kiábrándít.De nem csak az eventek miatt.
     
    Fatther és mya100 kedveli ezt.
  5. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Szia!
    Amint láthatod valakinek arra a kommentjére reagáltam, amiben azt írta, hogy neki jól adták a fák, zömében XXL-es fák...
    Ezért is próbáltam ki. De mint kiderült csak is a tenyésztés adja jól a felröpit, amire viszont nem fogok elpazarolni több ezer tápot.
    Jelezni szerettem volna, hogy mások ne próbálják ki a fákat, mert nem adja jobban a felröpit.
     
    mya100, zanzivál és PZoli64 kedveli ezt.
  6. bactriaanus

    bactriaanus Haladó

    Sziasztok !
    Próbaképpen ellőttem a felhőt. Minden reggel végzem el a felhők zárolását és ez a felhő pluszban hozott kb. 17.000.000 tapasztalat pontot. Napi lebontásban kb. 570.000 TP. Nem tartozok az elvtelen apologéták közé, de szerintem ez egy jó felhő. Már csak azért is mert semmi előkészületet nem tettem az ideális időzítésre. Kellően felkészülve valószínűleg a hozama nálam elérte volna a 800.000-as értéket. Az én szintemen és a megszerzett felhőimhez viszonyítva ez egy NAGYON JÓ FELHŐ.

    Nagyon szomorúan adom a véleményem erről az eventről. Egy ilyen szerencsefaktoros játék jobboldali végére tenni a felhőt,az nem más mint az olyan kis játékosok ellehetetlenítése mint amilyen én vagyok. több mint féléves időtartam alatt összekuporgatott extráim közel felét elvitte a feladat teljesítése. Én ilyet egy évben maximum kétszer engedhetek meg magamnak. Holnapután lesz a farmom másfél éves, akkor érem el 216.szintet, ebből adódóan nekem nincsenek olyan extra dolgaim, amivel hetente megfeleljek az egyre durvább követelményeknek. Summa summarum : ennek az eventnek a megalkotásához kellett egy nagy adag perverz szadizmus. Idáig nem minősítettem a játékot és a továbbiakban végleg tartózkodni fogok tőle,de ezt most kénytelen voltam leírni.
     
  7. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Láttam igen. Gondoltam, nem veszed zokon (tévedtem), ha szólok...a felröppenők kérdése már egy járt út..amint látod :p
    ...
    Sziasztok eventezők :) A piccoló már belátható távolságban. A 47. sornál járok, 18.948/104 játékkal. Ez cca 182 átlag. Van még némi idő, remélem sikerül kiszednem a ládákat. Szerencsére sikerült ma kipörgetni 2 db 100% terménybónuszt. így elég jó ütemben haladok így a vége felé. A tenyésztés is kiválóan bejött úgy, hgy ost se felröppenő, se egaz gondom nincs. (mindjuk a előbb föttek volna a termény bónuszok, már valószínű, hogy kész lennék) Igaz nem babyboom ikrekkel, viszont jól jöttek a felröppenők, így betudtam fejezni néhány gazdakörit is. A tölgyesbe is lepakoltam gyorsan piros ólakat, így most az állat állomány is jó ütemben szaporodik :D
    Szóval...gyémánt halam nincs , lett viszont remény halam xD
     
    Kuzdern, Fatther, mya100 és 7 más kedveli ezt.
  8. szili48

    szili48 Törekvő

    osztom véleményed
     
    Norella404 és zanzivál kedveli ezt.
  9. szabo1984

    szabo1984 Aktív író

    Sziasztok sajna hogy az 50-dik játék után miért nem kapjuk meg a felhőt !
     
    jólóbarát kedveli ezt.
  10. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! 108 játékból lett meg a felhőm. Pöttyös ernyőgomba meg tündéri termálforrás lett a piccolókból. A farmaranyfa továbbra is csak álom. Nem baj ennek is örülök. Maradt még gaz meg kütyü azt még lejátszom, de már pajtába termelek. Azért nem bánom, hogy vége nem s kedvencem ez a fajta szerencsefaktoros mini játék. Sokba fájt. Sok sikert és jó játékot kívánok.
     
    Kuzdern, mya100, marcsi152 és 4 más kedveli ezt.
  11. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Nekem 228. szinten ez az első event, amit mindenféle anyagi ráfordítás nélkül nem tudtam (tudom) megszerezni a felhőt. Jelenleg a jobb 39-nél tartok 75 játékkal. Egy óra múlva aratok terület / 6-al. Sajna a felröppenőm kevés. Már az első olvasásra tudatosult bennem, hogy jutok ameddig jutok. Úgy érzem, hogy a sok frissítések, leakadások rendszer lassúság mellett ez az event igazi húsvéti "ajándék". Kezdem én is egy birkának érezni magamnak a 2 talicskázó birka mellett. Remélem e-fajta event (szerencse faktoros) nem sűrűn lesz. Jó irányba haladnak, hogy minél többen bejezzék a játékot. Aki még küzd sok szerencsét hozzá.
     
    Fätum és Cuca kedveli ezt.
  12. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    Sziasztok!
    106festésböl 199-es átlaggal sikerült a felhő.
    Maradt még 2festésem,szerintetek érdemes eljátszanom vagy jobban járok ha vissza váltsák?
    Sikeres befejezést mindenkinek.
     
    mya100, marcsi152 és Ayrin67 kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    194 es átlaggal sikerült megszerezni a felhőt;)
     
    Kuzdern, mya100, eviii_mee és 3 más kedveli ezt.
  14. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Sziasztok. Lenne egy kerdesem, mit lenne most erdemes a gyemant rekeszbe hagynom a csatnit van egy 200% bonuszt?
     
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha 1x1-en használod , ott 2-őt kapsz alapból .

    Csatnival +2 , vagyis 2+2 =4
    200% az +4 , vagyis 2+4=6

    Szerintem komforton érdemes használni , ha van sok szupertrágyád , de mindját jön BombadilToma és kijavít . :inlove:
     
  16. Mogyi

    Mogyi Junior szaki

    Sziasztok!
    112 játékból megvan a felhőm!:music::D
    Piccoloim :inlove: érnek!
    Szép napot Mindenkinek,jó egészséget, jó küzdést a játékban!
     
    Kuzdern, Ayrin67 és marcsi152 kedveli ezt.
  17. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Akkor inkabb hagyjuk, mert 130 szupitragyam maradt. Elengedtem mar.
     
  18. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    104 jatek utan 15 pont hianyzott a felhohoz, majdnem sikerult annyibol kihozni, de vegul kellett meg az utolso jatek.

    A masodik csempe feloldasa utan azert mar jobb lett a helyzet, mert legalabb valami minimalis mertekben lehetett tervezni a lepeseket, ugyhogy vegul sikerult az atlagot is feltornazni kicsit 200 fele.

    Viszont az biztos, hogy a nyuszi meg igy is eleg dragan adta a tojasat, vagy inkabb a felhojet -.-
     
    Kuzdern, Fatther, Fätum és 4 más kedveli ezt.
  19. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Sziasztok!

    111 játék után meglett a felhőm.Amibe fájt az 1 db teljes bevételi bónusz L ,2 db növénybetakarási bónusz,2 Jack indítása,kicsivel több,mint 3 kört tenyésztettem a felröpik miatt,amit nem bántam,mert a hortenzia nem a várt eredményt hozta.SZT és KK nem néztem de arra mindig figyelek,hogy a maradék egy bizonyos szám alá ne menjen :)A kerék nem volt kegyes hozzám,ráadásul valamiért ez a rövidített pörgetés sem megy.
    Piccolokat még nem tettem ki.
    Sok sikert mindenkinek!
     
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Most , hogy mindenkinek lett húsvéti nyula , mennyiért érdemes kirakni ? :D:inlove:
     
    nyuszicica1 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.