Visszajelzés Drágán add a festéked - 2021. március - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 30.3.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Akkor ezek szerint van egy fél neon ólam ? Az hány negyed pannit ér ?
     
    nyuszicica1 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    1 neon ólhoz két húsvéti nyúl kell.. Nézd meg az alatta lévő árát és ahhoz mérd a kirakását. Nálam a piacon szürke a helye.
    Kérdezd meg Máriuszt róla, örülni fog a kérdésednek :)xD:cry:xD
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  3. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Ugyan már hétfőn reggel kész voltam az eventtel, de most hozom a beszámolót. Mind a három farmon 108 játék kellett a végéig, lett havermackó , pöttyös ernyőgomba, virágcsokor, virágfestés, virágos dallamok, és ez a multi zseni. Sajnos medúza nem lett sehol, még törpölök , hogy megvegyem e a szezonbérletet érte.
     
  4. mya100

    mya100 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Kezdéskor nem így terveztem, de mára sikerült befejeznem a teljes eventet.

    Kellett pörgetnem nem kevés partyt. Növénybeviteli is bekerült a rekeszbe. kb 1000 szupertrágya elment..
    Ennyi eddig belefért, de nem bánnám, ha egy darabig ne tovább, a bónuszokat igénylő eventekből.8)

    111 játék kellett a végéhez.
    A minijáték nem lesz a kedvencem, mert szerencsén múlik. Többségében mondhatom, hogy nem is igazán értettem miért mennyi pontot kapok, de a lényeg a felhő megvan:)

    Gratulálok akiknek sikerült elérni a céljukat! Jó játékot Mindenkinek!:)
     
    spagetti24, Kuzdern, csopke1 és 5 más kedveli ezt.
  5. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Sziasztok! A növény letermelése és a malomtermék is kész volt már tegnap reggelre, de időm nem volt a festésre, így annak egy része tegnap délutánra és ma délelőttre maradt. Kicsit sok volt így egyszerre lejátszani, de sikerült! Itt 108 festésből lett meg, míg a másik nagy farmomon 110 festés kellett. Nekem tetszett, gondolkodni kellett, igaz szerencse is közrejátszott. A havi egyszeri felhő aratása nem mondható gyakorinak, de jó lesz az!
    Gratulálok a sikeresen befejező, vagy kitűzött céljukat elérő Gazdatársaknak!:)
     
    Sárika555, Kuzdern, mya100 és 4 más kedveli ezt.
  6. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Sziasztok!!!:inlove:

    108 játékkal megvan a felhő!!!:music:
    Hozzá tartozik, hogy mindezt a virtuális készletemmel értem el, amit nem sajnálok használni, mert azért vannak!!;)
    Végül is a mamutok folyamatosan ki vannak pakolva és megtermelik a haladáshoz szükséges sztrágyát, KK-t, így még soha nem vettem!!:p A ládákat rendszeresen bontom, ami hasznos ajándékokat ad!:) Nem sajnáltam a tenyésztésre használni a szuper tápot, mert a malomban folyamatosan keverem, így nem vettem soha!!;) A Gazdaköriből is lehet hasznos dolgokat kiszedni!:p
    És igen, folyamatosan vásárlásra buzdítanak az ajánlatokkal,.... de azt nem kötelező megvásárolni!:p...az csak 1 lehetőség!!!:)

    Jó játékot Mindenkinek!!! :inlove: :inlove: :inlove:
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Volt esetleg valakinek olyan , hogy a bal oldali zöld sáv megtelt az összes tojással ?
    Nekem talán , ha egyszer sikerült 5 db tojást kirakni oda .
     
    nyuszicica1 és magika kedveli ezt.
  8. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Sziasztok!

    Ismét egy olyan event, amit jobb lett volna kihagyni. 61 festésnél tartok, növényem még van kilencezer, de nincs hozzá már megint röpim!!
     
    szaszipanni és marcsi152 kedveli ezt.
  9. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Ha van sztápod, a tenyésztés 1-1-ben adja!!!;)
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ja , de az dupla drága
    • 1 szupertrágya 1 felröpi komforton amaránttal .
    • 2 szupertáp 1 felröpi .
    De én is szupertáppal termeltem le . :D
     
    nyuszicica1 és marcsi152 kedveli ezt.
  11. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója


    :D:D:D:D:D............... ugye, hogy ugye!!!
     
    Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én azért így , mert csak pár kattintás volt a 132 tenyésztés , míg komforttal ez 3 kör lett volna , ami körülményesebb .
     
    nyuszicica1 és marcsi152 kedveli ezt.
  13. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    ....ja, és 1 kör az 1 tápos volt!!!;)
     
    Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  14. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :) Bizony sokba fájt ez az event. Én pld. régóta nem vettem szupertrágyát, hát most igen. A vége 115 lejátszott játék, 182 átlaggal. Nem őszinte a mosolyom nekem sem, de ha már elkezdtem akkor úgy voltam vele, hogy befejezem. A piccoló sem kényeztetett el. lett belőle Pogó Show és Tündér-termálforrás 8) Így játram, lett viszont cserébe egy 720 óránként aratható felhősorom, amit valószínűleg nem fogok használni, így szürke marad. A rávalókat kitettem a világítótoronyra, ott most nagyobb hasznukat veszem.
     
    Utoljára szerkesztett: 6.4.21
    Kuzdern és marcsi152 kedveli ezt.
  15. Goran

    Goran Fórum hercege

    marcsi152, Sárika555, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  16. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Akkor ne is tedd!!xD Gratulálok!:D
     
    Kuzdern és Goran kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Vannak eventek , amik mindig egyre jobbak lesznek , aztán elkezdjük várni , s egyre rosszabb lesz .
    Na , ha ez ilyen nehéz volt , legközelebb még nehezebb lesz , aztán a következő még annál is nehezebb .
    Én reménykedve várom , hogy a következő ilyen event megérkezik , és mit tartogathat nekünk .
     
  18. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    A kerék megviccelt és az általam rászánt pörgetésekre (kb. 80 PP) csak 2 db 6 órás +1-es bónuszt adott, így az 50 játék lett a cél, extraként a 34. sor szezonpontjainak az elérése.

    Szép komótosan haladtam, az összes dekor meg is van, a szezonpontok pedig maradnak a helyükön. Az átlagom 191,3.

    Összességében elégedett vagyok.

    Üdv: Nami.
     
  19. milanzs

    milanzs Rutinos

    Sziasztok,
    kicsit el vagyok keseredve. 228. szinten vagyok, átlagos játékosnak tartom magam. Nem tudok 0 percezni - hiányzik a felhősor -, néha pénzt is költök a játékra. Eventekkor időre aratok, többnyire pontosan, bár éjjel nem kelek fel. Plusz bónuszaim a répás almás csatnin kívül és amiket kapunk bónuszokon kívül nem nagyon vannak. Arra szeretnék kilyukadni, hogy pl. ezt az eventet, a hozzám hasonló átlagos játékos nem nagyon tudja-tudta teljesíteni. 47 játékot játszottam és nem sikerült túl magas pontszámokat elérnem, így 8807-ig jutottam jobb oldalon. Mégis elég sok szupertrágyám elment, a kerekkeréken is sikerült plusz termés és 100 % terménybónuszt pörgetni.
    De hogy valami jót is írjak, amit kaptam talányos tenyészetet, meglett az első mogyorós pelém.
    Remélem a holnap kezdődő event nem lesz ennyire izzadtságszagú.. :(
     
    jófarmerlány kedveli ezt.
  20. Goran

    Goran Fórum hercege


    Szia, a 0 percezéshez nem kell semmilyen felhősor, krókusz esetében elég a két rekeszbe rakható két szupertrágya gyorsító és nyomathatod, csak ki kell előtte nemesíteni.
     
    marcsi152, jófarmerlány, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.