Visszajelzés Drágán add a festéked - 2021. március - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 30.3.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Szia!
    Ne legyél elkeseredve, sajnos a bp-nél elgurult a gyógyszer és csak azok tudják befejezni az eventeket akik költenek rá elég sokat. Én sem tudom végig vinni az utóbbi időben az eventeket 2010. óta játszom és most jutottam el odáig hogy kihagyom az eventeket és csak a játék miatt maradok még, de költeni nem fogok csak a munkásokra. Ez van ezt kell szeretni vagy nem szeretni.
     
    magika, milanzs, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  2. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia [erika05]!
    Semmi pénzt nem kell rákölteni az event teljesítésére annak, aki sorozatosan és folyamatosan csinálta/csinálja az eventeket.
    Ugyanis a felhőkről és egyéb dekorokról bőségesen tudunk annyi ládát, pörgetést és egyebet szerezni, amelyek önmaguk eltartják a farmot. De ehhez csinálni kell, és nem ilyen mondvacsinált indokokat hozni, hogy ki miért mit nem csinál meg.
    Aki nem csinálja, annak nem lesznek ilyen javai, amelyek segítségével pénz nélkül is tud játszani.
     
    zsuzsa-mama, maszilva, Ayrin67 és 8 más kedveli ezt.
  3. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Szupitápom majdnem tízezer van, de erre nem vagyok hajlandó pazarolni.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  4. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Szia!
    Azért ici-picit cáfolnám amit írsz. Én pl. nem költök az eventekre, nem veszek kosarakat és mást sem. Gyűjtögető vagyok, így akad a raktáramban néhány hasznos bónusz. Zöld cseppeket és hasonlókat is csak akkor használok ha elengedhetetlen. Gyűjtöm a felhőket, azok sok jó ajándékot adnak, van rengeteg ládát és egyebet adó kitehető is. Ha nem is végzek az első napon, az event végére elkészülök. Igen, az utóbbi két alkalommal kellettek bónuszok amiket a féltve őrzött kincseimből megoldottam.
    Minden eventet elkezdek. Volt, és lesz is olyan hogy nem végzek. Ettől nem dől össze a világ, majd a következő sikerül. Régen a felhőket hamarabb adta mint a kitehetőt. Még most is van olyanom amiről hiányzik 1-2 kitehető. Majd egyszer meglesz. Vagyonokat nem adok érte.

    Gratulálok mindenkinek ezen az eventen elért eredményéhez!
     
    Kuzdern, maszilva, ladislaw11 és 3 más kedveli ezt.
  5. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    Úgysem tudod meggyőzni, hogy mi, akik befejezték, nem költöttek az eventre egy fillért sem.
    Legyen abban a boldog tudatban, hogy mi pénzért tudtuk megcsinálni.
     
    Kuzdern, Hagymácska55, marcsi152 és 4 más kedveli ezt.
  6. magika

    magika Fórum mestere

    40 játékot (festést) játszottam és a 24. nyereményig jutottam vele. Ennyi tellett tőlem ezen a héten.
     
    eviii_mee, -ágianyu33- és Éva0315 kedveli ezt.
  7. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! 226 szinten vagyok és átlagos játékosnak mondanám magamat. Az eventet nem sikerült befejeznem, 73 játékon vagyok túl, 190-es átlaggal. Ennyi sikerült, ez nem a kedvencem!
    Mindenkinek gratula, aki a végére ért! Meg akik küzdöttek:)
     
    Namiamano, Mica67, eviii_mee és még 1 ember kedveli ezt.
  8. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    En is pont igy jartam, de a dekorokat kiteszem. Probalom a pohar tele felet nezni es lehet jobban jarok a kitehetokkel, mint az 1 honapos felhovel. Gratulalok mindenkinek.
     
    marcsi152, Namiamano, Ecóka1 és 3 más kedveli ezt.
  9. Holdsarló

    Holdsarló Haladó

    Ilyen még nem volt, utolsó pillanatban sikerült befejezni! 116 játék kellett hozzá.
     
    Mica67, marcsi152, Arwen69 és 2 más kedveli ezt.
  10. Arwen69

    Arwen69 Fórum ismerője

    Sziasztok! Szinte az utolsó pillanatban, de kész lettem! 107 játékkal sikerült befejeznem, igaz most szerencsém is volt. Partypörgetésekből lett háromszor is terménybónuszom. Miután ráéreztem a logikájára, onnantól tetszett is. Amennyire nem értettem az eventismertetőt, most annyira jó érzés, hogy sikerült!
    További szép estét mindenkinek!
     
    Mica67, marcsi152, Namiamano és 2 más kedveli ezt.
  11. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    85 játék és 16836 pont az eredményem. Tovább jutottam mint gondoltam. A felhőt már előre láttam nem fogom elérni, de nem bánom. Ennyi volt!!
     
  12. Harnóbá

    Harnóbá Aktív író

    Nem jók ezek az eventek, erről nem nyitok vitát.
    Még szélkerekezgetünk, mert az izgi ( bár a kereket nem lehet megállítani)
    Nyitogatjuk a ládákat mert jópofa( bár mindig visszaugrik a sor elejére, már néha ínhüvely gyulladásom van)
    Sokszor kilép a játék közben, de próbáljuk szokni.
    *******:)
    Fórum szabályzatával ellentétes tartalom törölve
    Havasi_Gyopár
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.4.21
  13. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia!

    Én egy egyszerű gazdának tartom magam, aki mint más normális ember eljár dolgozni, hogy megtudjon élni.
    Kapáltam amikor csak tudtam, nem görcsöltem rá. Mégis sikeresen befejeztem az eventet, 0 ráfordítás mellett. Alkalmaztam azt a sok jó tanácsot és hasznos taktikát amit ebben a csevegőben is olvashattunk.:) Egy eventnél nem feltétlenül számít, hogy, ki hányadik szinten is jár éppen.... Mindnél nagyobb valaki annál rutinosabbnak tűnhet, de sokszor bebizonyosodik az ellenkezője...
    Az ünnepeket a családdal szoktam eltölteni nem a játékkal. Ide kikapcsolódni járok, főleg a mostani helyzetben van rá nagy szükség.:(
    A pénz pedig mindenhol ott van és ott is lesz! Akár mennyire hihetetlennek is tűnik, lehet ingyen is játszani ezt a játékot.
    " Egy egyszerű gazda a sok körül.:)"


    113 játékkal sikerült befejeznem a húsvéti tojásfestést, a minijátékot nagyon élveztem. A rekordom 255 pont volt, számomra legalább is az volt.:)
     
  14. gjozsi44

    gjozsi44 Haladó

    Köszönöm
     
    zsani_apja és Bahamama kedveli ezt.
  15. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    ...és mire használod el? Én arra amire éppen kell!!! ;) Most egyszerűbben, gyorsabban tudtam röpit szerezni! ...ennyi!:p
     
    Kuzdern, Arwen69, Ayrin67 és 2 más kedveli ezt.
  16. Bahamama

    Bahamama Járnitanuló

    Sziasztok! 86 játékkal 15956 pontot szereztem szerintem ez annyira nem rossz én ennek is örülök :)
     
    marcsi152 kedveli ezt.
  17. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Játékostársak!

    Véget ért az új event-mechanikán alapuló, "Drágán add a festéked 2021" esemény.
    Érdekes, bár memória kímélő, de némi kombináló-képességet igénylő, és sokak szerint megkedvelhető/megkedvelt játékformával ismerkedhettünk meg.

    Voltak akik nehezen barátkoztak meg vele, vagy elkerülték, kihagyták,
    de ezzel szemben sokan mások meg végig-vitték, és nem csak úgy, hogy a bal oldali 50 játékot játszották le,
    hanem a teljes haladási sávot teljesítették.


    Köszönet jár ismét a segítő, a tanácsaikat és a taktikájukat megosztó játékosainknak!

    Az event csevegő ezennel zárja kapuját.

    További sikeres játékot kívánunk!

    Találkozunk a következő event csevegőjében!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.