Dumaláda

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: .szigi., témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. yucee

    yucee Fórumszaki

    Bocsánat, most olvastalak végig benneteket és csak ámulok és bámulok.... Nagyon szépen köszönöm a sok szívmelengető kedves szót a felajánlásokat, meg egyáltalán mindent. Meghatottan ülök és írok, nehéz napokon vagyok/vagyunk túl 9 nap Zsófi nélkül, izgulás Boglárkáért és most pedig bizakodás a további javulásban. Játékra szinte semmi időm, este esek ide, amíg erőmből telik, a szemeim leragadnak, mire szabadultunk kórházból addigra apának mennie kellett dolgozni, így nincs idő összeszokni. Zsófi hazafelé durci volt és elutasító,de hazaérve minden helyreállt, mint az árnyék követett mindenhova és nekem egy szikla esett le a szívemről. Emese kérdésedre a válasz, szereti Bogit, símogatja puszilgatja, ölelgeti, remélem ez is erőt ad pöttöm kislánykámnak, sajnos kadiológiai problémáink vannak, de hiszek és bízom a lányomban és remélem a teljes felépülést kontrollig, hogy elkerülhessük a gyógyszeres kezelést vagy a még rosszabb műtéti beavatkozást. Várom a hétvégét hogy végre együtt lehessen a család.
    Nektek jó játékot. Én csak játszogatok ha tudok. És mégegyszer köszönök mindenkinek mindent! Puszi mindenki buksijára!
    Szép estét!
     
    **jeje**, szellorozsa, .szigi. és 2 más kedveli ezt.
  2. Szépkertecske

    Szépkertecske Aktív író

    Kedves yucee!
    [​IMG]


    Szívből gratulálok a babához! Sok boldogságot ,jó egészséget kívánok mindkettőtöknek !
     
    **jeje**, jófarmerlány és .szigi. kedveli ezt.
  3. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Nyugiiiiiiiiii!!! A kislányok harcosak, küzdenek a kórságok ellen. Fontos minden családtagod számára, hogy belőled a béke és nyugalom áradjon. Nagyon aranyos lehet Zsófi! Tündéri lesz a két kislány együtt majd meglátod. Sok erőt, és kitartást kívánok, küldöm a pozitív energiát a csöppednek és neked is. Puszika
    [​IMG]
     
    **jeje**, szellorozsa és .szigi. kedveli ezt.
  4. 97márk

    97márk Fórumlakó

    Sziasztok!:)
    Kedves Yucee!:)
    Szeretnék gratulálni a kisasszonyhoz! Sok erőt és egészséget mindkettőtöknek, a kislány meg fog gyógyulni!:) Nagyon jó volt olvasni hogy a két lányka milyen jól kijön egymással. Én is nagyobb testvér vagyok így tudom milyen egy kis tesó érkezése.
    Én is szeretnék a kelengyébe felajánlást tenni:
    1 répás almás csatnit és 1 cukkinis almatortát.
     
    **jeje**, szellorozsa és .szigi. kedveli ezt.
  5. yucee

    yucee Fórumszaki

    Köszönöm szépen mindenkinek a kedves szavakat, nagyon jól esnek. A kórházban volt ugyan amikor teljesen elkenődtem, de aztán összeszedtem magam a lányom érdekében, azóta tartom magam ahhoz, hogy minden rendben lesz és nem kerül sor orvosi beavatkozásra sem gyógyszer, sem műtét formájában. Bízom abban hogy a következő szívultrahangon még jobbak lesznek az eredmények és végre békénhagynak minket az orvosok.
    A sok-sok finomságot nagyon szépen köszönöm, jól jön minden, sok mindent befektetek majd a pékségbe, mert van elmaradásom bőven, eddig csak a lekvárfőzőt sikerült legmagasabb szintre felhoznom. Pékséghez még mindig kell pár ezer pont, aztán jön a természetgyógyász. Hogy itt ülök most annak tudható be hogy ma először mindkét gyerkőc egyszerre alszik. :) Anya pedig egy kis házimunka után lazít ébredésig.:)
     
    **jeje**, szellorozsa és .szigi. kedveli ezt.
  6. andika-2002

    andika-2002 Járnitanuló

    Kívánom én is a mielőbbi gyógyulást a Kis Hercegnőnek. Lazíts is néha, ha tudsz, nagyon fontos, hogy Te is kipihent légy, már amennyire ez lehetséges 2 kislány mellett. :) Kitartást, sok erőt, egészséget kívánok Nektek. :)
     
    **jeje** és .szigi. kedveli ezt.
  7. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Felhívás Babakelengye gyűjtésére!
    [​IMG]
    Az újabb MB bébi Boglárka babakelengyéjét gyűjtjük. :);)

    e_mese: 1 db racsatni, 1 db húsvéti leki (postázva)
    szellorozsa: 1 db szintén racsatni postázva...holnap meg rá 1 Bólé:)
    jófarmerlány: 1 francia lepény/event után küldöm /
    **jeje**: Húsvéti lekvár
    -Anyu-: Mangós narancsos turmix
    akire33333: répás almás csatni
    .szigi. . csokispalacsinta
    andika-2002: zöld matróztea, és utána egy csatni
    97márk: 1 répás almás csatni és 1 cukkinis almatorta
    ballamarika44: ananászos süti


     
    Utoljára szerkesztett: 29.8.14
    **jeje**, jófarmerlány és .szigi. kedveli ezt.
  8. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Szép estét.

    Boglárka baba kelengye gyűjtéshez csatlakozom, holnap küldöm az ananászos sütit.

    Kedves Emese én nem tudom felrakni a kocsisnét Öcsi a marikát meg Roza rakta fel.
    Tudjátok én egy nagy kérdőjel vagyok. Szép jó éjszakát mindenkinek. Marika
     
  9. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Majd megoldjuk Marikám. :) A felajánlásodat beraktam a listába.
     
    **jeje**, szellorozsa és .szigi. kedveli ezt.
  10. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Szép estét mindenkinek.
    A babakelengye teljesítve.
    Joéjszakát mindenkinek


    Marika
     
    **jeje**, .szigi., Galadriel és még 1 ember kedveli ezt.
  11. .szigi.

    .szigi. Fórumprofi

    Sziasztok !

    Kellemes hétvégét kívánok a hölgyeknek :[​IMG]


    Szintén kellemes hétvégét a fiúknak :[​IMG][​IMG]

    ___________________________
    Sziasztok !

    Képek beillesztésére lenne egy teljesen egyszerű megoldás is , kiválasztod a kívánt képet , rákatt az egér jobb gombjával , a beugró kis ablakon a "Kép másolása" szövegre katt , utána bal gombbal katt ahová illeszteni szeretnéd a kiválasztott képet . Utána szintén kattints a jobb gombbal , és a beugró kis ablakban kiválasztod a "Beillesztés" szöveget és rákattintva már meg is jelenik a kis képecskéd áthelyezve a kívánt helyre :)
    Remélem tudtam segíteni , viszont még annyit hozzá kell tenni , hogy nem minden kép másolható így , és nem mindenhová másolható ezzel a módszerrel , ez csak egy egyszerűbb gyors megoldás , akár a saját hozzászólásodban is kipróbálhatod ezt egy smily-val is . Az egyik mondat végéről áthelyezed egy másik mondat végére :)
     
  12. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia..köszönjük szépen:)..kipróbálom kicsit később...most nincs időm...de egyszerűnek tűnik;)
     
    **jeje** és .szigi. kedveli ezt.
  13. sidere

    sidere Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Gratulálok a Babócához! Pihenjen sokat, Anyuka! A szeretet és a nyugodt légkör csodákra képes (tuti tipp) ;)
    Biztosan nagyon helyesek együtt a csajszik! :) Kitartást, egészséget és sok-sok örömöt kívánok Nektek!
    (A pékséget én pinkie sütikkel fejlesztettem, szerintem még mindig az a legolcsóbb és leggyorsabb.)
     
    Utoljára szerkesztett: 30.8.14
    **jeje** és .szigi. kedveli ezt.
  14. .szigi.

    .szigi. Fórumprofi

    Szia !

    Hozhatod a képeket :)
    _________________________________


    Képek beillesztésére lenne egy teljesen egyszerű megoldás is , kiválasztod a kívánt képet , rákatt az egér jobb gombjával , a beugró kis ablakon a "Kép másolása" szövegre katt , utána bal gombbal katt ahová illeszteni szeretnéd a kiválasztott képet . Utána szintén kattints a jobb gombbal , és a beugró kis ablakban kiválasztod a "Beillesztés" szöveget és rákattintva már meg is jelenik a kis képecskéd áthelyezve a kívánt helyre :)
    Remélem tudtam segíteni , viszont még annyit hozzá kell tenni , hogy nem minden kép másolható így , és nem mindenhová másolható ezzel a módszerrel , ez csak egy egyszerűbb gyors megoldás , akár a saját hozzászólásodban is kipróbálhatod ezt egy smily-val is . Az egyik mondat végéről áthelyezed egy másik mondat végére :)
     
    **jeje** kedveli ezt.
  15. sidere

    sidere Utánpótlás-írogató

    Fér még a babakelengyébe egy mangós-narancsos turmix? :)
    Szia Szigi!
    Itt balra láthatod a lányokat. Régebbi kép, de ezen a gépen most csak ez elérhető :)
    A turmix elindult!
     
    Utoljára szerkesztett: 30.8.14
    **jeje** és .szigi. kedveli ezt.
  16. .szigi.

    .szigi. Fórumprofi

    Felhívás Babakelengye gyűjtésére!
    [​IMG]
    Az újabb MB bébi Boglárka babakelengyéjét gyűjtjük. :);)

    e_mese: 1 db racsatni, 1 db húsvéti leki (postázva)
    szellorozsa: 1 db szintén racsatni postázva...holnap meg rá 1 Bólé:)
    jófarmerlány: 1 francia lepény/event után küldöm /
    **jeje**: Húsvéti lekvár
    -Anyu-: Mangós narancsos turmix
    akire33333: répás almás csatni
    .szigi. . csokispalacsinta
    andika-2002: zöld matróztea, és utána egy csatni
    97márk: 1 répás almás csatni és 1 cukkinis almatorta
    ballamarika44: ananászos süti
    sidere : mangós-narancsos turmix

    Köszönjük a felajánlást :)

    Aranyosak !!!
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]




     
    **jeje** és sidere kedveli ezt.
  17. sidere

    sidere Utánpótlás-írogató

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 1.9.14
    **jeje** és .szigi. kedveli ezt.
  18. .szigi.

    .szigi. Fórumprofi

    A dokumenteimből , a gógli keresőből......:D
     
    **jeje** kedveli ezt.
  19. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    [​IMG] Sok Boldogságot Kívánok Rózikámnak
    és minden Rózsa játszó társamnak. Marika
     
    **jeje** és .szigi. kedveli ezt.
  20. sidere

    sidere Utánpótlás-írogató

    Annyira belefeledkeztem az iskolai előkészületekbe, hogy ha jól látom, kész az event :D pedig nem is akartam...
    Szigi, kapsz egy puszit a csajsziktól, mert megdicsérted őket :)
     
    Utoljára szerkesztett: 5.9.14
    **jeje** és .szigi. kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.