Dumaláda

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: .szigi., témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Drága Rozim,nagyon boldog névnapot kívánok neked! :)
    [​IMG]
    Köszönjük a finomságokat!
    Jobbulást neked! :)

    (én is írtam már előtted...nemtom hová tűnt az írásom...o_O)
     
    szellorozsa és .szigi. kedveli ezt.
  2. Szépkertecske

    Szépkertecske Aktív író

    Kedves broza ,boldog névnapot kívánok neked és minden Rozáliának,Rózának !!

    [​IMG]
    Jó éjt mindenkinek !

     
  3. .szigi.

    .szigi. Fórumprofi

    " Üdv Farmerek!

    Emlékeztek még a korábbi közleményünkre ennek kapcsán a régi fórumon?

    Sok panasz érkezett az utóbbi időben a titokzatos ólakból kifejlődött nyereményekre (gondoljunk csak a legutóbbi hód retró+ invázióra). Ezért a játék tervezői most nagyobb figyelmet fordítanak erre a problémára, és igyekeznek kidolgozni egy olyan rendszert, ami jobban és arányosabban veszi figyelembe a szinteket.
    Örömmel jelentjük: sikerült megoldást találnunk egy sokkal kiegyensúlyozottabb játékmenetre a titokzatos tenyészet akció kapcsán, reményeink szerint az elkövetkezendőben elégedettebbek lehetünk (a nyeremények jobban az elért szintünkhöz fognak igazodni) majd a meglepetésből kifejlődött nyereményeinkkel.


    A Farmerama csapata
    Csocsoovb "

    Sziasztok!
    Akkor már csak a vételárát kellene levinni 5 Fa-ra , mert abban biztos vagyok , hogy nem éri meg a titokfa 3x-os árát:D
     
  4. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Szép estét mindenkinek!

    Igaz-igaz! :)
    Majd,ha lemegy az ára legalább 5 aranyra,majd akkor veszek...esetleg...:music:xD
    Nem kell gagyi ól 15 aranyért!:wuerg:-.- Még akkor se,ha éppen kukori van alatta-mögötte!xD
     
  5. .szigi.

    .szigi. Fórumprofi

    Szia Jeje baba:)

    Én személy szerint semmibe sem nézem az ólakat , túl sok helyet foglalnak , és nagyon kevés pontot adnak -.-
    A hírlevélben viszont írtak valami változást , talán akkor érdemesebb lesz ráfigyelni . Egyenlőre a szükséges állatokat mindig a piacon szerzem be ;)
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  6. akire33333

    akire33333 Fórummogul

    Hát akkor névnapodon jobbulást....na meg gratulálok..... [​IMG] és egy kis vitamin.....[​IMG]
     
    Puli-tanya, szellorozsa és .szigi. kedveli ezt.
  7. .szigi.

    .szigi. Fórumprofi

    Sziasztok !

    Kedves topik látogatók , gondolkodtam valami fórum játékon és sikerült valamit kieszelnem ;)
    Szeptember második felében fogom majd megcsinálni a versenykiírást , annyit viszont elárulok , hogy nem szépségverseny lesz , hanem olyan amihez ügyesség , tapasztalat és talán egy kis szerencse is fog kelleni .
    Ezért is gondoltam , hogy ez alkalommal nem a MB-ban , hanem itt a Dumában zajlana le a buli :p
    ???
     
  8. Linden

    Linden Fórumprofi

    Szia! Kíváncsi vagyok mit találtál ki :)
     
    **jeje**, szellorozsa és .szigi. kedveli ezt.
  9. .szigi.

    .szigi. Fórumprofi

    Szia !
    Örülök , hogy felkeltette az érdeklődésed ! :)
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  10. kocsisne

    kocsisne Járnitanuló

    Sziasztok
    Szigikém várjuk a kihívást ,de én a gépen sajnos nagyon laikus vagyok, de belevágok. Proba szerencse.
    Rozikám jobbulást. és mégegyszer sok boldogságot. Marika
     
  11. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Hajrááááááááááááááááááá.....! Kíváncsi vagyok!
     
  12. htezs

    htezs Aktív író

    sziasztok

    sajna mostanában keveset voltam itt a sok melonak köszönhetően.....
    most olvastam hogy lesz a hétvégén titok ól....
    valaki elmagyarázná mit jelent az hogy Szürkületi talányos tenyészet és Exlusiv talányos tenyészet.....
    lehet kimaradtam valamiből,de nem sikerűlt találkoznom a folyamatos játékom során ilyen meghatározással és lehetőséggel sem...
    na és persze a kisérletet ,hogy megtaláljam hol van ez leirva akár egy morzsányi is a nullával egyenlő értékű....
    ha valaki tud benne segiteni az nagyon megköszönném....
    legyen mindenkinek szép és csodás napja....
     
  13. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek az alábbi linket megnyitva tájékozódj: https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/szürkületi-talányos-tenyészet.11107/
     
    **jeje**, .szigi. és szellorozsa kedveli ezt.
  14. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép napot dumások!
    Tetszik sziszmó az ötlet, már alig várom... :D
    Rózikám! Gyógyulgass! :)
    Van tesco-s hűtőmágnesem egy rakat, és a hegymániából még 2 cs matrica! Írjátok meg kinek küldjem el.
    Kiváncsi leszek erre a titkos [​IMG] Igazából tök igazatok van. 15 Fa-ért nagyobb helyen kevesebb tp. És a békán kívül mindenem meg van már... A titokfát sokkal jobban szeretem. :p
     
    Utoljára szerkesztett: 5.9.14
  15. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Exkluzív talányos tenyészet tulajdonságai:
    [​IMG]
    A mostani akcióban a titokzatos ólak érésideje, azonnali betakarítási díja és Tapasztalatpont értéke eltér a korábbiaktól:

    Új érésidő: 08:00 óra
    Azonnali betakarítási díj: 3 Farmarany
    Új Tp érték: 750 TP
     
    **jeje** és .szigi. kedveli ezt.
  16. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok..Azt hittem a Kiskakas gyémántfélkrajcárja az ár:) Nekem is béka...és gólya nincsen..gólyát már nagyon szeretnék..most mind a két változat egyforma? 8 órás érésü?..nem értem mi a különbség..
    Szigi én is várom az új játékos feladványt..gondoltam hogy valaki előrukkol majd valamivel:)..mivel már volt tippelős..de gondolom ez más lesz..
    Rózika gyógyulást:)
     
    Puli-tanya, **jeje** és .szigi. kedveli ezt.
  17. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!

    A mostani akcióban a titokzatos ólak érésideje, azonnali betakarítási díja és Tapasztalatpont értéke eltér a korábbiaktól:

    Új érésidő: 08:00 óra
    Azonnali betakarítási díj: 3 Farmarany
    Új Tp érték: 750 TP
     
  18. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Köszönöm a választ..csak azt nem értettem hogy szürkületi és exluzív volt feltüntetve...és azt hittem két különböző dolog:)
     
    Puli-tanya, **jeje** és .szigi. kedveli ezt.
  19. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Exkluzív talányos tenyészet címmel olvashatjuk majd a hírek oldalon.
    [​IMG]
     
    **jeje** és .szigi. kedveli ezt.
  20. .szigi.

    .szigi. Fórumprofi


    Sziasztok !:inlove:

    Örülök hogy felkeltette az érdeklődéseteket a versenyzős ötletem !
    Ha szabiról visszajöttem rukkolnék majd vele elő , és lenne egy hét nevezési idő , jó lenne minél többen neveznétek:D
    Remélem mindenkinek tetszeni fog , a "régi szép időket" fogja felidézni bennünk :p
    Először csak egy hétvégi kis próba mini eventtel szeretnék próbálkozni , talán szombat délelőttől vasárnap estig tartana , és ha jól sikerül akkor egy hosszabb idő kiterjedésűvel lehetne próbálkozni , ha tetszik nektek ;)
    Viszont a részvétel egyik fontos feltétele lenne , hogy tudnia kell a nevezőnek egy-egy ilyen képet hoznia a farmjáról :

    [​IMG]
    Jó csak a linkje is :http://kepfeltoltes.hu/140905/k_p_a_v_g_n_www.kepfeltoltes.hu_.png

    Fontos lenne a pontos idő(dátum-óra) láthatósága , és a farmon elért tp mennyisége , talán akinek ez még nem megy addig próbálgathatná :)
     
    **jeje** és szellorozsa kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.