Visszajelzés Ebéd a farmon csevegő - 2019. március

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 19.3.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája


    Szia!

    Ugye tudod, hogy nem csak a saját jegyzetekből lehet tájékozódni. :)

    Ebben a játékban a kapott zöld színű mondatokkal jelzett linkek megannyi részletet is tartalmaznak.

    Ugyanis senki feje "nem káptalan", nem tárol ennyi információt.

    Az a fontos, hogy tudjuk, hol nézhetünk utána, hol olvashatunk olyan infót, amivel tájékozottak, tájékozottabbak lehetünk.

    Nagyon szerencsések vagyunk a magyar fórumon, mert ennyi segítőkész játékost, akik itt megszólalnak, írnak, nem mindenütt lelhetünk fel.
    Nélkülük még a moderátori csapat is félkezű óriás lenne. Mert a nap 24 órájában segíteni csak így lehetséges, együttműködve, egymást támogatva.
     
    farmerogirl, jófarmerlány, Gio és 5 más kedveli ezt.
  2. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Kedves mamarygen!
    Persze,hogy tudom, hogy az öld színű mondatokkal jelzett linkek sok infót tartalmaznak.
    Már el is olvastam a gyárról,ami ott van.Csak tudod,hogy én 2018-ban január 01-05-ig voltam,azaz már 5-dik napon is délben elrobogtak velem. Erről viszont én sem tehetek.
    Vissza olvasni több mint 1 évet,...hááát.... szinte lehetetlen.Ezért nem tudtam és nem értettem a 100-as szintű gyárat.
    Köccike
    ui:
    13:40-kor készen van ez az event is!!!xDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 26.3.19
    farmerogirl és Gio kedveli ezt.
  3. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Eventezők, Játékosok!

    Az Ebéd a farmon” eventben a munkások megvendégelésével a feladatok is elkészültek. :)

    munkások ebédszünetben.png


    Köszönjük a segítő posztokat, a tanácsokat a játék teljesítéséhez, megoldásához!

    Találkozunk a következő események csevegőiben!

    A topic bezárt!
     
    Gio, ljanika6, mebajah és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.