Visszajelzés Ebéd a farmon csevegő - 2019. március

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 19.3.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Elnézésedet kérem! Sajnálom, hogy felületesen olvastam el az event ismertetőt! Így adódhatott, hogy az elsőn átsiklottam és a másodiknál látott "Nem ad felröppenőt" általánosítottam.
     
    heureca3 és csio70 kedveli ezt.
  2. gyfa

    gyfa Fórum hercege

    Sziasztok!

    Nekem nem egyértelmű a leírásból és a csevegőben olvasott hozzászólásokból, hogy ebben az eventben lehet utoljára gyárfejlesztésekhez jutni, vagy lesznek még a későbbiek folyamán olyan eventek, ahol pótolni lehet az elmaradásokat. Azért kérdezem, mert én ezt az eventet nem csinálom, mivel az elixírek dolgoznak nálam.
     
    osztrak12, heureca3, mebajah és még 1 ember kedveli ezt.
  3. PepperPotts

    PepperPotts Fórumgróf

    Kedves gyfa!

    Nem lehet teljesen egyértelmű a leírásból, hiszen mi sem tudjuk. Ezekkel a fejlesztésekkel már el lehet jutni a maximális szintig, ez egészen biztos, de hogy a későbbiek során pótolhatóak lesznek-e kihagyott fejlesztések, azt csak a Központ tudja. A Kollégáim tájékoztatni fognak benneteket, amint lesz miről.
     
    maszilva, Gio, heureca3 és 4 más kedveli ezt.
  4. gyfa

    gyfa Fórum hercege

    Köszönöm szépen a válaszod! :)
     
    heureca3 kedveli ezt.
  5. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok itt is. Eventismertető átolvasva, sokallom a gazt és a röpit, de ez van. Viszont nemis tudom hajtsak-e a fejlesztésekre. Most néztem az én fejlesztésem Furcsa Gyár 7 jelenleg. Vagyis 76 van meg a 100-ból. Csak azt nem értem, hogy a fenébe tarthatok csak itt, mikor minden eventet teljesítettem. Nem is értem. Mindig mindent megcsináltam. Mégis a 76 + 8 az csak 84. 16 elúszott, hol???? Valaki tud adni olyan linket, ahol lecsekkolhatnám mely eventeknél, hogyan lehetett szerezni gyárfejlesztéseket? Ennek utána néznék, mert felettébb érdekes számomra :(
    Még gondolkozom emiatt, hogy a végéig menjek-e, vagy csak 4-et szedjek ki, hogy a 80-asig eljutva 20 %-os bónusz legyen rajta. A másik 4 fejlesztés már nem változtat semmin, így azt lehet meg se szerzem, minek???
     
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/gyár-dekor-és-fejlesztései.16910/#post-893995
     
    maszilva, Kuzdern, juliannakoczkas és 8 más kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia hagyj ki egy két eventet én is ezt teszem. Decemberbe hagytam ki elsőnek és tök jó volt nem görcsölni szép farmokat csinálni kirakni a kedvenceket Addig én is benne voltam ebbe az őrületbe hogy mindig mindent meg kell csinálni.;) Nem kell. Egy-kettő vel több felhősor nem oszt nem szoroz. Amit egyébként ad azt meg kb beleforgatjuk. Most is kihagyom őket mert már éreztem hogy nem tetszik az utolsó pedig kész voltam szokás szerint jó pár nappal hamarabb .Kihasználom a bonusokat amire nem volt idő kirakom a színes kedvenc olakat stb;):) no para visszajön ami tetszett benne. Kicsit túl feszitettnek készülnek az eventek de el kell néha engedni...
     
    spagetti24, vidám844, Ribiszke és 13 más kedveli ezt.
  8. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    -vadocka70-, Gio, heureca3 és 3 más kedveli ezt.
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

  10. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Ámen úgy legyen
     
    osztrak12, DevilMókus, kovacstne és 3 más kedveli ezt.
  11. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Köszönöm. Végig is néztem, és mivel eventeket teljes mértékben teljesítettem, arra jutottam, hogy nem vettem 250 FA-ért 10 fejlesztést (nem is fogok), és elfelejtettem valószínűleg átvenni az ajándék fejlesztéseket, illetve hibák miatti kompenzálást. Ebből adódhat a hiányom. De mindegy is. Félig csinálom az eventet, mert tényleg a bónuszon onnantól nem változtat semmit a +4. (Persze, ha sejteném, hogy esetleg netalán lehetne még vmilyen módon fejleszteni, akkor azokra is ráhajtanék).
     
    Kuzdern, juliannakoczkas és heureca3 kedveli ezt.
  12. Bigi2276

    Bigi2276 Junior szaki

    Most jön az a rész nálam, hogy én maximum a pillangók repkedését nézegetem a farmon. Elfáradtam...:oops:-.- Nagyon feszes a tempó.:sleepy:

    Mindnekinek sok felröpit itt is ott is.:)
     
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Tudnák mit kezdeni vele , ha egyszer cserélhető lesz ez a selejtes üzem . Teli pakolnám az egész farmot :p
    Mega tp nap , bónuszláda , tojások , felhő , szintszorzós kosarak , party pöri tp bónusz stb . :inlove:
     
    osztrak12, nyuszi63, Ribiszke és 5 más kedveli ezt.
  14. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum biztosa

    Én a bahás eventet hagyom ki... nem hiszem el, hogy nem lehet várni az új eventtel/eventekkel mondjuk 3-4 napot... mindig hétközben, délután kezdődik :(
    Néha nagyon úgy érzem, hogy elég............
     
    DevilMókus, k.micky, bendi1121 és 7 más kedveli ezt.
  15. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Hmm, én már régóta ezt érzem...
    Miért kell 2 eventet is indítani??? S egyik sem könnyű....
    Unom már. Szerintem el sem kezdem...
     
    spagetti24, Ribiszke, -vadocka70- és 16 más kedveli ezt.
  16. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Ez a nagy dilemma: pillangó vagy gyárfejlesztés Jelenleg a Furcsa gyár 9-nél tartok, 4 valahol elkallódott (de nem az utolsó 4)
    Holnapig még alszom rá egyet, mindenesetre az eventkezdést nem hosszú növényekkel, hanem pillangókkal a tavaszi mezőn várom.
     
    osztrak12, DevilMókus, heureca3 és 3 más kedveli ezt.
  17. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia Ninett79!
    Ha már Te is azt írod,mint amit idáig magas szintű játékosok szavaiból is olvasható,hogy el sem kezdik eventet vagy akár eventeket,akkor miért is álljak neki én több mint 50.000 db gaznak a és főleg 5.000 db röpinek 6 napra?
    Jóóó,az tiszta,hogy db szám szinte feleződik,hisz Farmon és Bahás részeken is lehet csinálni 1x-re,de akkor is?
    ***
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.3.19
    vidám844, bendi1121, Jucika és 4 más kedveli ezt.
  18. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Ugyanezt érezzük sokan, mint te. Tudom én is, hogy nem kell minden eventet megcsinálni, de akkor is frusztrál a tempó, sajnálom a "csak most, csak neked, csak ebben az eventben megnyerhető ajándékok" elvesztését, nyomaszt a csevegőkben mindig jelenlévő játékosok örömújjongása a 2-3 egyszerre zajló event több tízezres bejelentésekor. Szomorúan olvasom, amikor a szomszédaim (3 farmom van219-214-214 szint) sorra közlik, hogy nem kérnek felröpit, mert nem csinálják az eventet, elfáradtak, abbahagyják a farmozást, pedig ők is bőven túl vannak a 180-200 felett. Igen, én is besokkaltam, nem csinálom egyik eventet sem, pedig mindenem meg van hozzá (2 Jack is vigyázzban áll). Ha ez így megy tovább, én sem állok meg annál, hogy kimaradnak az eventek, hanem befejezem a farmozást.:oops:

    Sajnálom, hogy a BP képtelen belátni - a pillanatnyi haszon érdekében -, hogy mennyi játékost veszített és fog veszíteni az őrült tempó miatt:cry:
     
    spagetti24, vidám844, Maszatka47 és 18 más kedveli ezt.
  19. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Én is ugyanezt találtam ki el sem kezdem,belefáradtam.....Nem fogok egész nap a gép előtt ülni mikor ezer teendőm van, és csak kapálni, kapálni...mikor a gazdaköriben még ezer feladat lenne. Hát akkor most azokat fogom teljesíteni. Aki kezdi annak sok sikert...
     
  20. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Én elkezdem mindkettőt és meg is csinálom.
     
    csio70, osztrak12, Pozsonyi58 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.