Ebdalnok csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 4.11.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. repashock

    repashock Haladó

    Már csak 22 óra az event addig Dantikáról nem lesz újabb hír. Nagyon köszönöm a sok biztatást érzem (remélem ő is) a sok pozitív energiát. Igyekeztem felírni mindenkit aki visszajelzést vár, külön küldök baglyokat, mert ez a fórum már zárva lesz. Köszönöm farmerama nagyon sokat jelent ez az összefogás.
     
    Lindus1226, B.Dani9, csio70 és 9 más kedveli ezt.
  2. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Kérlek,engem is értesíts!Köszönöm
     
    drixon, Baby72 és bindi5454 kedveli ezt.
  3. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Dante gyógyulj meg!!!
    Energia elküldve!
     
    stellácska26, csio70, drixon és 2 más kedveli ezt.
  4. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Sziasztok! Még a Boom alatt letepertem az eventet, sürgős volt a szupitáp miatt :p de be-benézek hozzátok és gondolatban szurkolok akinek még kell...most Dante szorul rá, sajnos :sleepy: Az én kis "vakarékom" is lebénult a két hátsó tappancsára,kibekkeltük a sok szuri/gyógyszer segítségével és ma már szélsebesen rohangál az udvaron :inlove: Ilyen sikereket kívánok Danténak is tiszta szívemből, gyógysimi küldve, kitartás !!!!;)Értesíts, légyszi!!!
     
    stellácska26, csio70, hóóvirág és 6 más kedveli ezt.
  5. bindi5454

    bindi5454 Fórum veteránja

    Együtt érzek Veletek, szurkolok és küldjük a sok-sok pozitív energiát Odin nevű bobtail kutyuskámmal együtt. Sajnos hamarosan mi is bajban leszünk, komoly gondjaink vannak, nagy testű kutyus és elmúlt 10 éves. Rám már 1 bobtail a mennyből vigyázz rám. De most Dante a fontos! Simizd meg helyettem is! Ha érzik a szeretet csodákra képesek! Tapasztalat. Valamilyen formában csak tudsz értesíteni minket a pozitív eredményekről. Csak pozitívan!!
     
    -W-595-, stellácska26, drixon és 3 más kedveli ezt.
  6. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

    Kérlek,engem is értesíts!Köszi :) Nagyon drukkolok,hogy meggyógyuljon!!
     
    -W-595-, drixon, dalmata10 és még 1 ember kedveli ezt.
  7. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Őszi szüret event csevegő csütörtökön már nyit, ott egy bejegyzés erejéig biztosan szemet hunynak a kedves moderátorok. Várjuk a jó hírt! Drukkolunk sokan Danténak!
     
  8. dalmata10

    dalmata10 Fórum biztosa

    Szia repashock!

    Csak most olvastam, hogy Dante milyen beteg. A mi Dalmatánk 10 éves volt megműttettük sajnos pár hónap múlva a betegségéből /hererák/ kifolyólag el kellett altatni. Az orvos akihez pici korától kezdve hordtuk altatás közben velünk együtt sírt. Senkinek nem kívánom azt a fájdalmas érzést amit éreztünk és érzünk ma is hiányától. Hidd el, hogy nagyon is át érzem a félelmedet és a fájdalmadat.
    Tiszta szívemből kívánom, hogy még sokáig legyen veled EGÉSZSÉGESEN!!!!!!!!!!!!!!
    Küldöm az energiát a kutyusodnak és sokat gondolok Dantéra bízom benne, hogy segíteni fog az összefogás. Simogasd meg helyettem is.
    Szeretnék hallani a kutyusod felgyógyulásáról ha nem terhellek vele küldj egy baglyot. Köszönöm. Címem: Anyóca42

    Üdv: dalmata10
     
    bindi5454, stellácska26, csopke1 és 3 más kedveli ezt.
  9. gyfa

    gyfa Fórum hercege

    Szia!
    Küldj baglyot majd nekem is! Drukkolunk Muffinnal (enyém kutty) nagyon!!
     
    bindi5454, csopke1, hóóvirág és 3 más kedveli ezt.
  10. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    Én felírtalak,hogy én tudjak nálad érdeklődeni...Dante gyógyúlj meg Kincső kutyám és én is ezt kívánjuk!
     
    -kaktuszable-, bindi5454, -W-595- és 4 más kedveli ezt.
  11. he1951

    he1951 Haladó

    Nagyon drukkolok Dantenak,tudom mit jelent, ha beteg a kedvenc kutyus,a mi kicsi Kittink, 15 evesen ment el , nem birta ki a szive a mütetet. Küldöm az energiat!!
     
    bindi5454, -W-595-, Baby72 és 3 más kedveli ezt.
  12. B.Dani9

    B.Dani9 Junior szaki

    Szia! Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz! Drukkolunk mi is a pulimmal, Dantenak és majd csütörtökön jelezd a jó híreket, várjuk! Gyógyulj meg mihamarabb Dante, kitartás!
     
  13. bindi5454

    bindi5454 Fórum veteránja

    A fórumot lassan lezárják, de továbbra is küldjük a pozitív energiát, kívánom, hogy gyógyuljon fel Dante és várjuk a jó hírt kutyuskámmal együtt.
    Sajnos a jobb alsó kutyulitól kb. 2 óra múlva el kell válnunk, nekem hiányozni fog. Nagyon aranyos, őrizte a farmomat, mindig hűségesen várt, édes az animációja, hasznos a funkciója is. Kár, hogy nem hagyják meg. Remélem még találkozunk vele.
     
    dalmata10 és stellácska26 kedveli ezt.
  14. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Köszönjük a hozzászólásokat, találkozunk a következő esemény alkalmával.
     
    dalmata10 és .dina1. kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.