Visszajelzés Egy nap a múzeumban 2.

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 27.1.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Lassan de biztosan közeledek a végjáték felé;) Kedves szomszédoknak köszönöm a segítséget;)
     
  2. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Ma lettem készen, volt egy 100%-os bónuszom, meg mindkét növény elején zöldeztem, de nem vittem túlzásba. A röpik 8 pannival, éjszaka hosszúval (de csak 8-9 órással) kényelmesen megvannak, most 55 figyel még a menüben ami már nem kell, és mivel ezen a területen amúgy is növényezek általában, még lesz is. Szóval nekem ezzel nem volt gondom.
    A piccolo még várja a társaival, hogy szabaduljon fel egy kis hely.
     
  3. olgica63

    olgica63 Járnitanuló

    Sziasztok! Én nem tudom, de nagyon rosszul csinálom ezek szerint, mert még a hosszú érésűvel sem biztos hogy tudok végezni. Mindent megtettem pedig. Időben arattam, - igaz nem vettem semmit, de amim volt, mindent felhasználtam. Vagyis szinte kisemmiztem magam (szupertrágya? - hát az már nem maradt). Szóval egy kicsit szomorú vagyok. De nincs pannim, nem tudtam pörgetni semmi bónuszt, ennyi. Csak sajnálom és szomorú vagyok miatta.
     
  4. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Lassan én is kész leszek nagyon nagyon köszönöm a totemokat még ma is kaptam már 6 ül a polcomon még egy aratás event növény és bevetek egyet a röpikért a többit meg örzöm mint a kincset
     
    GA-BI-O-Farm, PalMa és fakír1020 kedveli ezt.
  5. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Íme az eredmény : [​IMG]
    1 Panni a "Bőlcs Tölgyön és 3 hurcolva. Elültettem a második Ixora vetést is, ami szerintem hozza már a hiányzó 100 db Ásatási szerszámot. 7 óra múlva mindenre választ kapok.
     
    Utoljára szerkesztett: 1.2.22
    GA-BI-O-Farm, Sali~*.*, PalMa és 4 más kedveli ezt.
  6. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene


    Szép Szép:)
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  7. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Befejeztem, de nem volt túl szórakoztató játék! ;)xD
    További jó munkát Gazdatársak! :)
     
    inanna11, GA-BI-O-Farm, Bonzó1945 és 3 más kedveli ezt.
  8. ria91

    ria91 Junior szaki

    Sziasztok! Szerintetek van esély,hogy hosszabbítva lesz az event, kellene még 1,5 nap! :)
     
    inanna11, csodabogár1 és Samborg kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem hiszem, hogy meghosszabbítanák. Sőt, bónuszkód sem lesz. :D
     
  10. Bettina7676

    Bettina7676 Fórum biztosa

    Köszönöm szépen! Kosárra nem telik megjött az öt mag jutok ameddig jutok! Sok sikert neked és mindenkinek!
     
    Ninett79 kedveli ezt.
  11. ria91

    ria91 Junior szaki

    Köszönöm,sebaj, akkor nem ültetem be, már úgy sem lesz meg a növény! Ha nem lesz bónusz,hát nem lesz, csak kibírom valahogy!!! :D
     
    nolina1965, Bonzó1945, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  12. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Ez az! Meg lesz az! Hajrá! Ügyes vagy!;)
     
  13. szoknya

    szoknya Utánpótlás-írogató

    Szia Olgica!
    Teljesen egyetértek Veled! ugyanígy vagyok én is :( aki dolgozik, és nap közben nem tud a gép előtt ülni, neki sajnos esélye sincs az ilyen jellegű eventeket végigivinni. hajnal 4-kor aratok, vetek, (csupán ezért kelek minden nap 3.40-kor!) de utána már csak 2 körül tudok gépközelben lenni. ez így kevés. ez megint olyan event (szerintem), ami nem a melós embernek van kitalálva. sajnos. biztos sokan lesznek, akik jönnek az "okoskodó" ötletekkel. Köszönöm, nem kérem. tudom, hogy tényleg becsületesen csinálom, egy aratás sem marad ki. Egész egyszerűen nem vagyok otthon. Hiába viszem be a gépemet, a főnököm nem hiszem, hogy jó szívvel nézné, ha eltűnnék 10 percre aratni.... nem tudom. ezek az eventek is azoknak kedveznek, akik nem kemény munkával keresik a pénzt. De azt is tudom, hogy millió ellenérv fog jönni, és megint én leszek a lázadó, a rossz..... de már ez sem érdekel. egy ici-picit megnyugtat a tudat, hogy nem csak én vagyok így ezzel a véleménnyel.
     
    Dana64, zsanka0606, csodabogár1 és 8 más kedveli ezt.
  14. Bonzó1945

    Bonzó1945 Fórum nagymestere

    Én most döntöttem el, hogy abbahagyom az eventet. A felhő megvan, de a 4 órás növényhez hiányzik 3200 db és kellene 190 felröppenő. Ez irreális, sajnálom a sok szupertrágyát, Kacsa Katát és party pörgetést, amit elpocsékoltam. Több, mint 13 éve játszom, de nem vagyok hajlandó éjszaka is fölkelni. Sok sikert kívánok annak, aki még hajrázik!
     
  15. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

    sziaztok készvan befejezttem mindeki aki még annak sok sikert :)
     
  16. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Ebben a pillanatban kész. De lőjetek le ha a következőnél azt mondom hogy csinálom :) Hálás köszönet mindenkinek a különböző segítségekért. Most is sokat tanultam tőletek :inlove:
     
    GA-BI-O-Farm, tandem6, kittidávid és 5 más kedveli ezt.
  17. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    A több mint tizenhárom éve kicsit túlzás, mivel most ünnepelte a Farmerama a tizenkettedik születésnapját, de lehet, hogy te többet tudsz.
    Én alig "pocsékoltam". Mindkét növénynél pörgettem egy-egy 100%-os bónuszt és a felröppenőket szorgalmasan gyűjtögettem. Igaz, még hiányzik 149 db, de reggelre az is meglesz. Mint láthatod, ez az event is kétlépcsős volt. Egyik lépcsőfok a felhők és a rávalók, másik lépcsőfok az egyéb jutalmak. Ha a felhőt megszerezted, nincs okod panaszra, de ha azt sem, akkor rossz stratégiát választottál.
    A hosszú érésű növénnyel kellett volna kezdened, éjszakára pedig sisakbabot ültetni a felröppenők miatt. 10 kört kellett volna teljesítened és a felszaporítás.
    Nem tudom, milyen stratégiát követtél, én ezt ajánlottam volna, ha időhiányban szenvedek.
    Bocsánat, nem olvastam el figyelmesen az írásodat, csak az elégedetlenséged és a több mint tizenhárom év ragadta meg a figyelmemet.
    Azért amit leírtam, helyénvaló stratégia és nem kioktatás.
    Vedd ezt egy monológnak.
     
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én is '86- ban kezdtem el a gazdálkodást. Akkor kezdtem a szakközép iskolát, egy mezőgazdasági suliban. :D
     
    GA-BI-O-Farm, tandem6, kittidávid és 5 más kedveli ezt.
  19. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Sziasztok!!:inlove:


    Persze hogy csinálod,:D .....hát ezért vagyunk itt!!!;) Minden nehéz eventkor rengeteget tanulunk!!:p
    Én is csak a "nagy" farmon akartam csinálni, de most lettem kész a negyediken is!;) ..kell az a piccoló !!!:D
    A kicsiken nincs pannim és mégis sikerült, igaz kicsit később, de meg van!!!
    21 pannival már vasárnap készen lett, .....aztán idő eltolódással a többi!:music:
    Holdfény szlogenje, hogy ...játszani jó... szerintem is!!!!:D

    Jó játékot mindenkinek!!!:inlove::inlove::inlove:
     
  20. Bonzó1945

    Bonzó1945 Fórum nagymestere

    Igazad van, valóban ősszel múlt 11 éve, hogy játszom. Én rengeteget pörgettem, de semmi hasznosat nem dobott a kerék. Azt pedig leírtam, hogy a felhőt megszereztem. Szép estét!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.