Visszajelzés Egy nap a múzeumban 2.

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 27.1.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok!
    A növényekkel készen vagyok, még 54 szerszám kell, az már a most elvetett sisakbabból reggel meglesz (remélem).
     
    GA-BI-O-Farm, fakír1020, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Sajna nem egyformán adja a bónuszokat hétről-hétre. Belegondolva ez így normális. Tudom, hogy nehéz ezt elfogadni, magamon is tapasztalom. :D
     
  3. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Akkor én korábban, mert egy ismerősöm meghívására a '80-as évek elején tormát szedtem, ami úgy nézett ki, hogy a fagyott földből ki kellett rugdosni szegényeket. Sokat kellett miattuk hajlongani és ejnye-bejnyézni, de este jött a java, amikor kalákában meg kellett pucolni. Sírtunk, mindahányan. Azután énekeltünk is, mert a maligánfok túlhaladta az ítélőképességünket az összhangzat tekintetében.
     
    sutimami57, Matold, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Amikor a 100 pörginél a100 % termény bónuszból a fő-díjra ugrik ismét 4 Ab az nagyon megnyugtató;)xD
    És mérlegeled hogy következő 100- ból még hány színes ól és terményes lesz;)

    Sajnos az egyetlen az a nagy szám alapú pörgetés ami stabilizálja az esélyeket .o_O
     
    Utoljára szerkesztett: 1.2.22
  5. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia!
    A színes ólaknál a narancs birkanyíróra és társaira gondoltál? :D
     
  6. zsoxxya

    zsoxxya Törzsjátékos

    Nekem volt olyan, hogy 220 party poribol meg csak nem is mutatta a termenybonuszt!! Tehat meg a nagy szamu porgetes sem garantalja, hogy beadja a termenybonuszt!
     
    DevilMókus, marcsi152 és mini76mini kedveli ezt.
  7. mini76mini

    mini76mini Törekvő

    Szia, hogy vagy készen a növényekkel? Én a rövid érésűvel kezdtem az meglett, viszont a felröpi nem, így még a felhő se lesz meg. A másik gazt már nem is tudom ültetni, pedig szorgalmasan arattam. Nem tudom, hogy csináltad, de nagyon ügyes vagy.
     
    Samborg kedveli ezt.
  8. mini76mini

    mini76mini Törekvő

    Szia, nálam tök ugyanez a helyzet. Még a felénél sem vagyok és ma már vége lesz.
     
    szoknya kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én nem gondolok semmire pörgetés közben, csak hogy mikor fogy már el végre. :D
     
    inanna11, DevilMókus, marcsi152 és 4 más kedveli ezt.
  10. bugumbugum

    bugumbugum Utánpótlás-írogató

    232-es szinten sem tudtam abszolválni, annyira nem adta a felröppenőt, még a felhősort sem...Még a fákat is trágyáztam közben, meg a növények érését is segítettem...nem is értem. 20 órás növény és minden fa után összesen 79-et adott...no comment
     
    DevilMókus és Samborg kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Event kész;)
    Jó volt... jöhet a következő;)
     
    DevilMókus és marcsi152 kedveli ezt.
  12. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Neked jöhet, de van aki még nem végzett...Pl. Én. Ne jöjjön a következő...xD
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Bocsánat... azt hittem én végeztem utoljára:wuerg:
    Már olvasnám az ismertetőt... remélem nem kell sokáig várni rá...
    Közben pedig próbálom a teknősöket szaporítani;) amíg várakozok... :music:
     
    marcsi152 kedveli ezt.
  14. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok!

    A sisakbab jó választás volt éjjelre, 143 felröpit hozott a konyhára, így végeztem az eventtel. Köszönöm azoknak akik idő közben kisegítettek ezzel-azzal, akár jó tanáccsal is! Sok sikert azoknak, akik még küzdenek, és gratulálok azoknak is, akik már "túl vannak rajta".
     
    -Holdfeny-., marcsi152, SnéDóri és 3 más kedveli ezt.
  15. szivarvany20000

    szivarvany20000 Haladó

    Lassan meglenne a felröpi, 10.30-kor aratom a sisakbabot, de még 70 kellene. marad rá 3 óra. Melyik növénnyel tudnám ezt szupertáppal megtermelni? Kerestem a növényekre de a táblázat nem jött be és jó lenne. Volna rá megoldás? Az egymagú tök hosszú lenne pengeél lenne ha azt tenném le, vagy meglenne vagy sem.
     
    Tavirózsa és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia! Maja maszk, és egyéb zöldség érésidő rövidítő, zöldcsepp rövidítő, és meg kell lennie;) Sok sikert!
     
    DevilMókus, Tavirózsa és Sanyat kedveli ezt.
  17. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Siskababból meg kell hogy legyen a 70 db. Nekem elég rosszul adta végig, de azért 100 db körül volt egy aratás. Ha mégsem, akkor a paprika levihető 48 percre.
     
    marcsi152, Tavirózsa és Boccio71 kedveli ezt.
  18. iker75

    iker75 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Akinek le van töltve Toma táblázata, meg tudná nekem nézni, hogy gesztenyés felhővel, alkimista termékekkel maja maszkkal, vízzel, trágyával szupertrágyával mennyi idő alatt érnek be az alábbi zöldségek: sisakbab, egymagvú tök, habanero paprika.
    Előre is köszönöm.

    Pannim csak kettő van :(
     
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    14h növények lejönnek1*2 nálam stabilan adták a kocka / röpit
    Az Aranyrekeszekbe a szupi gyorsítók fontosak: karácsonyi Fehér Ártatlanság
     
    Utoljára szerkesztett: 2.2.22
    Boccio71 és Sali~*.* kedveli ezt.
  20. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Szia! Ha sisakbabot aratsz, annak hoznia kell a 70 felröppenőt! Én nem hurcolásztam Pannikat, egyetlen darab van minden területre kirakva, de az mindig ott van, +1 a bölcs tölgyön, és így lett 143 felröpi. Sok sikert!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.