Visszajelzés Egy nap a múzeumban eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 3.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. 301969

    301969 Járnitanuló

    Hellóka! Sem régi motoros nem vagyok, sem trükköket nem ismerek, ezért kérném, hogy valaki felvilágosítson. Mivel hiába rakom a malomba, amint kilépek, visszaáll az eredeti. :( :( Lécci, léccííííí!!!!!
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  2. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Nagyon rosszul adja a felröpit. Milyen tanácsot tudnátok adni, a növényem meg van a 7. eléréséig, de a felröpi kb. a fele. Köszönöm ha segitséget nyujtatok.
     
    juliannakoczkas és Éva0315 kedveli ezt.
  3. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Nálam is ugyan ez a helyzet. Nagyon rosszul adja a felröpiket. 1x1-es talajon 2 Pannival 19 felröpit adott.
     
    juliannakoczkas és Éva0315 kedveli ezt.
  4. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Ennél jobban nem lehet elmagyarázni:
    Toma írta:
    "....mindig készítsük be a kapott 5 borostyánkövet a malomba a zöld tinktúrával, de ne keverjük be! Amint kapunk újabb 5-öt, tegyük be azt is. Így mire elérünk a 7 órásig, töröljük a bekészített növényeket, és keverjünk be annyi 7 órást, amennyit csak tudunk! Így a felszaporítást megspórolhatjuk...."
    ".....a malom 2-3 napig lényegében semmit sem csinál. 3 rekesz van. Beteszünk valami tápot egy - mondjuk - 12 őrás adagban, majd egy újabb 12 órás adagot a 2. rekeszbe is. A 3-ba mehet az eventes. Ha kapunk új borostyánkövet, töröljük a 3. rekeszből, és betesszük az 5-tel nagyobb adagot. Ha közben a malom lekeverte az első adagot, és az eventes visszacsúszott a 2. helyre, akkor oda megint beteszünk valami 12 órásat. Az eventes mindig a 3-ba kerüljön! Így az eventes sem forog veszélyben, és a malom is dolgozik.
    Ha már látható az első etap vége, akkor a malomban akkorra időzítsük a keveréseket, de vigyázzunk, hogy az eventest be ne keverje valahogy. Ha az utolsó adag eventgazt ültetjük, már nyugodtan törölhetjük a malomból az eventest, mert már nemigen kapunk új borostyánkövet."...

    Az talán egyértelmű, hogy mindig azt a malomterméket bújtatom ami épp az aktuális malomtermék, tehát amit induláskor kiválasztottam.
    Ehhez csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy a malomtermék mindkét malomba keverhető, tehát lehet "bújtatni" mindkét malomba.
     
  5. karesz

    karesz Törzsjátékos

    26x is igaz :D
     
  6. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !

    A ,, bújtatott,, magoknak köszönhetően 15 db-al kezdtem a 2.-k etapot.
     
  7. 301969

    301969 Járnitanuló

    köszönöm az infókat :inlove::)
     
    juliannakoczkas és Kuzdern kedveli ezt.
  8. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Ha nem lesz más segítséged, és a kevés lesz a felröppenőd, akkor ültetned kell valamilyen hosszú növényt. Nem tudom mi a leghosszabb növényed, milyen érésgyorsítóid vannak? Az egymagvú tök maja maszkkal, gyógykenőccsel és persze vízzel trágyával,8 óra 18 perc. Persze, ha kevesebb is elég, akkor rövidebbet is lehet ültetni. /mármint zöldséget./
     
    Utoljára szerkesztett: 5.9.20
  9. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Köszönöm.
     
    Nagyii58, Sanyat és Kuzdern kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok szép napot kívánok :)

    [​IMG]

    Hasonló sikeres befejezést addig a pontig ameddig elterveztétek :)
     
  11. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szép volt!!!
     
  12. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Ha megengedsz egy képi segítséget : [​IMG]
     
    maszilva, nyuszi63, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen :) Tetszett ez az event :)
     
    HéricsBáró és sutimami57 kedveli ezt.
  14. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Gratulálok! Én még nem tartok ott.Az este 24 órást ültettem a felröpiért, úgy lettem meg az első felvonással. Már a másik növény is fel van szaporitva.A felröpihez ehhez is túrbóznom kell majd.Ma biztosan készen leszek.Ha mégsem,a felröppenő miatt, akkor megint 24 órás növény, de azt már szupertrágyázom,van még belőle!
     
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Ez a felröpi a sírba visz. :D Nem voltam még így mostanában. Már bánom, hogy nincs kinemesítve egy bahás növényem se. :D ;)
     
  16. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! nekem is kellesz a sisakbabbal ügyeskedni.:music:
     
    Éva0315, MamaMeseKertje, Fuhur és 6 más kedveli ezt.
  17. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Olvasgatok, olvasgattam itt is. Toma írásában az elején leírta, hogy a teljes event csak extrákkal csinálható meg. Így álltam neki én is.
    Bevallom, felröpi régen okozott nekem gondot. Hát ezt is megértem.

    Úgy tűnik, hogy ennek az eventnek nem az a gyenge pontja, hogy normál üzemmódban nem lehet ennyi növényt letermelni, hanem az, hogy egy területen az eventnövényből kell felröpiket szerezni. Hiszen mihamarabb el akarunk jutni a második növényhez.

    Ilyenkor jut eszembe, hogy egyesek mennyire leszólják a Pannikat. Hogy manapság azok nélkül is lehet eredményesen felröpizni. Farmon igen, teliholdon, meg úgysem lehet őket használni. De mi a helyzet a bahás eventekkel? Mert az is van szép számmal.
    Nekem most csak a Pannik segítettek. Se nulla perc, se nemesített növény nincs itt. Vagy hosszú érésű növény szupertrágyázva, vagy Panni. A szupertrágyát viszont inkább az eventnövényre szórnám, hogy készen legyek a teljes eventtel.
    Nincsenek "lyukas idők", ahol lehetne hosszúakat ültetni, hiszen az event "közepén" sok felröpi kell.
    Tudom, az a vége is lehetne, hiszen ott a felhő, de nagyon sokan vagyunk, akik végig akarnak érni a teljes "csíkon".

    Közeledik a cserenap. Elég sok Panni van már játékban, az ára már nem csillagászati. Apránként kezdjetek el Pannikat beszerezni!
    Az nem érv, hogy 3-4 nem használ semmit. Ez igaz lehet, de ahhoz, hogy számottevő mennyiséghez jussunk, kevéssel kezdünk, nem?
     
    Éva0315, z2856, zsani_apja és 17 más kedveli ezt.
  18. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Hát a röpivel van nekem is gondom 18-at ad az event növényre de milyen növény van amit a bahán lehet nemesíteni? Én nem tudok róla
     
    Nagyii58 és Kuzdern kedveli ezt.
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sajnos nincsen ilyen növény a bahán:sleepy:
     
    jófarmerlány és -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Nemesíteni nem lehet, de kipróbáltam az egymagvú tököt minden földi jóval: víz-trágya-szupertrágya, maja maszk, 2 Baha zöldséges bónusz ezüst rekeszben (nevét ne kérdezd...), minden felhősor, gesztenyés is. 1 ó 8 perc érésidő és 1x1-en 17 Pannival 1:1-ben adta (+ a 17 db terület kézi aratása adott talán 7-8 db-ot). Mivel tegnap este kaptam 24 ó -ra 100% terménybónuszt, meglöktem a termelést sztrágyával. Ma délelőtt lettek meg a 4-órások (azzal kezdtem), utána kapott 1 kör egymagvú tököt, ebből meglett a hiányzó felröpi mennyiség, a +20 db is, ami a másik tinktúra kiváltásához kellett. Azóta mennek az ammoniták, szcsöppel, 46 perc érési idővel - a fent említett földi javaknak köszönhetően. Az utolsó körnél járok, már csak 85 kockára kellett e-gaz, a többire tettem megint egymagvút. Ezután abbahagyom a szupertrágyázást, a hiányzó röpik már fejen állva is meglesznek: van 217, ha a Pannikat nem feledem el, lesz 103 és ami az ammonitákból jön, együtt kb. 330-340 db, még 200 kell. sztem 2-3 kör hosszúval meglesz. Szeretem a neon ólakat...
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.