Visszajelzés Egy nap a múzeumban eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 3.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Elkeserítő! Hosszú érésűvel, 1x1 területen, szupertrágyázva 2 Panni 29 db felröpit adott. Most tartok 414 db-nál.
    Közbe az összes bónuszom lejárt. Nem tudom, hogy még mit lehetne csinálni.
     
  2. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Az az érzésem, hogy ***** a BP visszafogta a felröpi mennyiségét. Letermeltem a 7 órás eventgaz teljes mennyiségét és 81 db "Ásatási szerszám" hiányzik hogy elérjem a felhőt és megkaphassam a 4 órás eventgaz készítéséhez a "Zöld tinktúra"-t. Itt a kép az állításom igazolásához : [​IMG]
    Ezek után megpróbálom "nolina 1965" gazdatársunk műveletét lemásolni! Ezek után a második rész mehet a levesbe.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.9.20
  3. Bonzó1945

    Bonzó1945 Fórum nagymestere

    Ugyanígy jártam, a 4 órás növény készen van, de csak 385 db a felröpim. Pannim nincsen, éjszakára ültetek hosszút és az event második részét elengedem. Biztosan nem vacakolok vele tovább. :inlove:Köszi BP, nagyon figyelmesek vagytok.
    Még utólag hozzáfűzöm, hogy az éjszakai hosszúérésű biztosan nem lesz elég, de keddig remélem, hogy összejön. Ha mégsem, akkor meggondolom, hogy mikor eventezek legközelebb.
     
    Utoljára szerkesztett: 5.9.20
  4. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Én csak a 4 órásat csinálom teljes fullra, mivel a felröpi miatt nem érdemes mérgelődni. A 7 órás is ugyanazt adja nyereményekben , de ha csak egyszer sikerült elérni, akkor nincs mit tenni, felhő nem duplázódik.
     
  5. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én is kutakodtam már a növények közt, de bahás nem szerepel köztük.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  6. TeamLaurel

    TeamLaurel Törekvő

    Szia!

    Kicsit korábban már más is leírta a trükköt: be kell elé rakni valami igen hosszú keverést, és ezt csak berakni, kivenni, amikor meg van a +5, aztán mehet vissza. ;)
     
  7. -Marcsi0319-

    -Marcsi0319- Utánpótlás-írogató

    4 órással kezdtem,még abból is hiányzik vagy 5000 hogy megkapjam a másik hozzávalót,de felröpi csak 171 db, a bahán meg még nem találtak egy növény sem hogy esetleg 0 percezni lehetne!
     
    Bonzó1945 és Sanyat kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Tudom, csak kifogyott a zöld tollam. :D ;)
    Amúgy tiszta nyugodt vagyok..
    [​IMG] [​IMG]
     
  9. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    [​IMG]
    Készen lettem. 3 kört kellett még csinánom, hogy meglegyen a felröpi. 1 kör:ixora és 2 kör ocotilló.
     
    Utoljára szerkesztett: 5.9.20
    Domos52, maszilva, -kaktuszable- és 12 más kedveli ezt.
  10. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Ahogy olvasom mindenki hasonló problémával küzd.-.- Én is elértem a felhő előtti feladathoz, de sajnos csak 326 felröpim van.o_O Paprikát vetettem, utána éjjelre siskababbal próbálkozom. Az előző vetés is paprika volt, valamivel több jött mint a 4 órás eventnövényből. Addig is hűségesen gyűjtöm a vetőmagokat:p, minél többel tudjak majd indulni.:)
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Én idáig gondolkodtam , kell e a felhő , és felébredvén a felismerés , hogy ez kell nekem . :inlove:

    Kiválasztottam a 4 órás növényt . :inlove:

    29 bónuszláda

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 5.9.20
    Domos52, -kaktuszable-, Mica67 és 4 más kedveli ezt.
  12. BölcsCsibe

    BölcsCsibe Járnitanuló

    Sziasztok, a 7 órás növényt választottam. Most értem el a felhőig. Reggel majd folytatom a másik növénnyel. Felreppi elég nehezen jön. Sisakbabbal gyűjtögettem. Mostmár nem fogok használni, különösebben semmit a csatnin kívül, jutok ameddig jutok.
     
  13. kuekev

    kuekev Járnitanuló

    Sziasztok! Nem értem, leírnátok részletesen. Köszönöm szépen

    Addig mindig készítsük be a kapott 5 borostyánkövet a malomba a zöld tinktúrával, de ne keverjük be! Amint kapunk újabb 5-öt, tegyük be azt is. Így mire elérünk a 7 órásig, töröljük a bekészített növényeket, és keverjünk be annyi 7 órást, amennyit csak tudunk! Így a felszaporítást megspórolhatjuk.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.9.20
    inanna11 kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Meglett a felhő, hirtelen felindulásból irány a malom, hamar bekevertem a 20 követ. Hoppá, aztán rájöttem, hogy az még nem a koponya lesz. :D Így várhattam a következő 5 db- ot. Ez már csak egy ilyen múzeum lett nekem. :D
     
    Domos52, Nagyii58, bactriaanus és 7 más kedveli ezt.
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.


    upload_2020-9-5_21-2-43.png
    (A képet franyo121 gazdatárstól kaptuk.)
    Itt látod bekészítve az egyik fajta magot.
    Amikor elérsz a másik fajta növényhez (mert az egyikkel kész lettél), törlöd a bekészített magokat és kikevered belőle a másik fajta kezdőmagot.
    Ami így nem 5 db lesz, hanem amennyit addig 5 óránként összegyűjtöttél.
    Amikor a rendszer adja épp a +5 db-ot, törlöd az előző bekészítést, és az új, 5 db-bal növel tételt teszed be...
    Tehát amíg mondjuk a Koponyával dolgozol, addig is gyűjtöd 5 óránként a magokat. de Ammonitesznak fogod bekeverni.
     
    nolina1965, maszilva, Fatther és 7 más kedveli ezt.
  16. kuekev

    kuekev Járnitanuló

    Nagyon szépen köszönöm, így érthető!
     
    vm68, Sanyat, Ribiszke és 2 más kedveli ezt.
  17. Olgica52

    Olgica52 Járnitanuló

    Sajnos pont így jártam én is. Legközelebb este tudok csak farmozni, így szerintem már buktam is a felhő utáni teljesítés nagy részét.
     
  18. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Reggel a felhő készen lett.
    Haladgatok tovább.
     
    Nagyii58, -kaktuszable-, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  19. -marika65-

    -marika65- Junior szaki

    Sziasztok!

    Hát nekem valahogy nem szaporodik a felreppi én be sem fogom szerintem fejezni az egyik oldalt sem.:sleepy::sleepy::sleepy::sleepy:
     
  20. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Megjelent a fény az alagút végén! Az event maximális teljesítése a felröppenőn fog múlni. A 4 órás eventgazt vízzel és trágyával 2:53 alatt arathatom. Jelenleg 8055 db kell. 1 aratásra (188x3) 564 db-t kapok. A hátralévő idő 61 óra, ami alatt 14-szer kell aratnom. Az aratás mennyisége kevesebb alvással teljesíthető. A kérdés csupán az, hogy a jelenlegi 113 db "Ásatási szerszám"-hoz a 14 aratás alatt megadja-e a hiányzó 427 db-t. A kissé visszafogott felröpik ellenére mindenkinek (főleg) sok szerencsét kívánok!
     
    Utoljára szerkesztett: 6.9.20
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.