Visszajelzés Egy szelet mennyország - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 12.1.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Újra itt....a 2 "piccolo" ládából ikrek lettek...további szép estétxD
    [​IMG]
     
  2. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok:)

    Tegnap kész lettem én is...bár azt mondtam, hogy nem pörgetek, hanem szép lassan termelgetek tegnap betévedtem a ládákhoz és nekiálltam nyitogatni...aztán csak el kellett vonulnom a kerékhez és munkára fogni magam, mert annyi sima pöri jött, hogy már nem fértek el a kijelölt helyükön...3*99-ből pedig leesett pár +1 bónusz erre-arra...sikerült annyira kicentizni a mennyiséget, hogy 10 db csokirózsa maradt...ma pedig kómás állapotomban majdnem újra elkezdtem felszaporítani...xD

    Gratulálok a piccolo ládákból kapott értékes dolgokhoz...nálam még egyenlőre a pajtában gyülekeznek...még várom az alkalmat a kipakolásukra...

    További szép hétvégét kívánok:)
     
  3. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

    sziaztok végeztem velle :)
     
    ildiko44, Sali~*.*, Luszike150150 és 4 más kedveli ezt.
  4. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Ez az event is kipipálva..... :D
     
    -W-595-, ildiko44, nolina1965 és 8 más kedveli ezt.
  5. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    -W-595-, PalMa, jucus100 és 27 más kedveli ezt.
  6. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Van most 786 habzsákom és 499 sütimixerem. Azt hiszem mégis belekezdek az eventbe. Kiszedegetem a szezon jutalompontokat.
    :)
     
    -W-595-, strawberry49, Mica67 és 6 más kedveli ezt.
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Nem is tudom miért nem csináltad? Kedd este van zárás, bőven beleférsz, igaz 1 kis gyorsítóval xD
    Van 2 "piccolo" is a nyeremények között ;)
     
    -W-595-, strawberry49, Mica67 és 7 más kedveli ezt.
  8. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Pörgettem is egy 100%-ost. Valahogy megoldom. :D
     
    -W-595-, Zsike49, nolina1965 és 7 más kedveli ezt.
  9. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Ki akartam pakolni a kapott dekorokat,de házi kedvenc futtatóba nem engedi.Ha jól olvastam ,azt irta az ismertető,hogy minden terűletre,kivéve a teliholdasra.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  10. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Először tedd rá a fejlesztéseket Pld: a főfarmon....utána menni kell ;)
     
    -W-595-, GA-BI-O-Farm, DevilMókus és 8 más kedveli ezt.
  11. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Szia Szomszika! Persze, csináld meg én mér tegnap befejeztem.
    Nagyon könnyű, pihenős event, éppen ezért megérős!
    Sok szerencsét!:D:D:D
     
    ildiko44, ulmo12, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  12. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Ezer szavam lenne, de legyen elég annyi, hogy belekezdtem, csinálgatom, de... azért két piccoloért nem töröm magam.
     
    ildiko44 és zsani_apja kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Szoktam nézni az írásokat. Sokan örülnének akkor is, ha mondjuk csak Farmaranyfa fejlődne ki belőle. :D
    Nem egy nehéz event szerintem. :)
     
    -W-595-, Alexandra0727, jucus100 és 14 más kedveli ezt.
  14. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Mióta van a játék és játszom vele, azóta nem jött farmaranyfa :) Néha jobb elengedni a dolgokat.
    Nem arról van szó, hogy nehéz vagy nem az event (amiről nem érdemes vitát nyitni, hogy amúgy hogyan szabott ennek új irányt a közösség pár évvel ezelőtt...), hanem hogy érdemben nem ad szinte semmit, hiszen felhő sem jár hozzá.
    De aki csinálja, csinálja, aki végzett, annak szokás szerint gratulálok, de én mindenesetre nem itt szeretném elszórogatni a szupertrágyát. Hátha lesz majd erre érdemesebb event is.
    Nem hinném,hogy ez egy olyan botrányos vélemény. Csak megtöri az "ez is egy könnyű kis event volt" sort.
     
    Matold és DevilMókus kedveli ezt.
  15. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Értem, hogy mit írsz, de nem értek vele egyet - nem botrányos a véleményed, hanem az enyém tér el a tiedtől; ez emberek közt általában így normális :D :D. Közel 3000 szezonpont, 7 db talányos fa, 10 db talányos ól, 5 szezonzseton, 2 Piccoló, farmpengő és szupertáp 40-50 között és dekorok, melyek segítik a haladást. Szerintem ezek több, mint a semmi és a 227-es szintemen is örülök neki. (Azoknak, akik meg nem költenek rá vagy csak mérsékeltebben, még inkább naná.) A felszaporítás egyetlen köréhez használtam szupertrágyát és repülős trágyát, szóval összesen 10-10 db-ot. Még csinálom az eventet, de úgy is kész leszek idő előtt, hogy többnyire normál trágyát sem használok és maradt ki aratás.
    Én azt látom, hogy azért szépen ad a játék, hol ezt, hol azt, de ez nem fog mindig mindenkinek tetszeni. Nagyjából egy éve kezdett divat lenni, hogy szinte minden eventben van legalább egy Piccoló, de sokszor több is. Előtte mindenki vérszemet kapott érte. Ma már "alap". Ha egy event kiírásából szezon idején kimarad az SZJP, olyan felháborodás és gyalázkodás megy a BP irányába némely játékosoktól, mintha éhezők elől vennék el a kenyeret. (ezt most nagyon nem rád értettem, légyszíves ne vedd magadra; biztosan te is olvastál már ilyet, azért hoztam fel példának, mert ilyen többször volt, aki jár fórumra, tuti futott már bele, tehát érzékletes PÉLDA - és nem célozgatás) Szerintem nézőpont kérdése.
    Neked ez most nem megfelelő. Hát van ilyen. Remélem, hogy a következő sokkal inkább kedvedre való lesz. :) Végülis, úgy volt beharangozva, hogy ez a szülinapi event "előétele", hátha jövő héten örülni fogsz. Nagyon remélem. :)

    Egy véleményedtől független észrevételem: a FA fa 24 óránként aratható, ha jól tudom, tehát évente garantáltan kevesebb, mint 365 FA-ra lehet általa szert tenni. A BP-nek pedig garantált célja megélni és nem szociális játékszolgáltatóként működni. Számomra a FA fa egy céltalan dolog. Ha lenne, kitenném, de mivel a dekorokat naponta egyszer aratom, átlag 2 naponta kerülne rá sor. Ha ezt valós pénzre lefordítom, akkor az max. 1000 forint évente.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.1.22
    PalMa, -Erbrow-, Alexandra0727 és 16 más kedveli ezt.
  16. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Értem, értem :music: Semmi gond, nem vettem magamra semmit, én is gyakran járok erre -bár igaz, mostanság nem annyit, mint régen -látom, hogy mik a "trendek".
    És igen, teljesen igaz, hogy legalább Piccoló jön az eventekkel, ez nagy változás és pozitív változás. Az, hogy ennek örül a játékos, vagy a felhőt preferálja, na igen... az egyéni ízlés kérdése.
    Azért még várok, hogy mi lesz az "éles" szülinapi eventtel. :music:
     
    -Erbrow-, jutka190226, ildiko44 és 6 más kedveli ezt.
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Nagyon egyet értek veled, én is minden ajinak örülök, ebből fejlődik a farmom......;).....sokan valós pénzért veszik a farm aranyat (ez nem baj) így persze nem biztos, hogy nagy öröm 1 "piccolo" ládából nyert Varázskalap vagy 1 Végtelen kincskeresés:) nekem most is vannak ilyen dekorjaim, Jack-om és persze Farmarany fáim amit az ilyen 1szerű eventből kaptamxD
     
    -W-595-, PalMa, -Erbrow- és 15 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Most az egyszerűség kedvéért nem idézek senkit. De többet ezt nem írom le az biztos. :D Kicsit meg is szeppentem. Belegondoltam, hogy kezdő kis gazdaként, azért meg kellett dolgoznom a végéig. A valós pénz nálam azért elég domináns,Kuzdern , viszont én nagyon örülök a FA- t adó itemeknek. Végtelenből pl. sok van már a felhőkön is. Főleg azért örülök annak. Szépen mutatnak. ;)
     
    -W-595-, -Erbrow-, Kuzdern és 10 más kedveli ezt.
  19. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Nekem nagy kedvencem a Varázskalap, sokkal nagyobbra értékelem, mint a FA fát és ez nekem gyakran ki is jön Piccolóból. Megmondom őszintén én most ezt várom egy kicsit a Piccolókból. A titokólból meg most ólfejlesztések izgatnak. Hát, kíváncsi vagyok, mi lesz belőlük. Izgatottan várom az event végét. (ebből az eventből lett egy sárga mantám, annak nagyon örültem, akkor is, ha nem narancs, mert a manta olyan sokáig "érik", hogy számít nekem ez is - a sárga manta aranyrekeszesekkel napi kétszer arathatóvá válik számomra)

    u.i.: komolyan mondom, ha egyszer lesz FA fám és küldhető lesz, neked adom. Vagy kérvényezem, hogy neked írják jóvá. :D
     
    -W-595-, -Erbrow-, jutka190226 és 8 más kedveli ezt.
  20. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Speciel nekem 59 szupitrágyába és 82 kk-ba került az evento_O23 rádobtam a végén o_O, hogy ne kelljen még 1kör ( 1 -et tévedtem 3 db eventgaz maradt;)
    Reggel kész lettem lett 3 használható dekorom, haladok a szezonnal ( ismételni szeretném a felső sort minden jól jön.;)
    +lett 1 élőholt kincs, és 1 Havermackó , nálam jelenleg jól jött elférnek;)
    kb napi 1800 árvácska lett volna helyette nettóo_O ami hát nem rossz de nem is kihagyhatatlan ennyiért ez szerintem megéri:)
    Persze ezek csak az én mérlegelési alapjaim.:)
    A fontos hogy mindenki úgy játssza ahogy neki tetszik aki dekorozna a tp -nap miatt az tegye azt , aki fákat termel mert az hiányzik és nincs kedve aratgatni hát rajta..;):)Elsősorban azért csináltam meg mert szeretek eventezni a saját elképzeléseim alapján.:)
    Speciel nekem van Fa fám 2db hát kint vannak nyilván, de túl nagy szerepük szerintem nincs. :)Szépnek szépek mondjuk én a 2011-es karácsonyfát többre értékelem mert az volt az első event nyereményem;)xD
     
    Utoljára szerkesztett: 16.1.22
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.