Visszajelzés Egy szelet mennyország - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 12.1.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. stellácska26

    stellácska26 Fórumelemző

    Kész vagyok az eventtel! Nekem sajnos még soha nem lett FA-fa a piccolóból :(
     
    szellorozsa, magika, kutyaszálló és 5 más kedveli ezt.
  2. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

  3. PapaMangó

    PapaMangó Járnitanuló

    Sziasztok.
    Befejeztem az eventet, és nem kaptam meg a" Süsd meg az álmaidat" alapdekor. A 2 fejlesztése megvan, csak éppen nincs amire rátegyem... Valamelyikőtök tapasztalt ilyet ?
     
    kutyaszálló és Namiamano kedveli ezt.
  4. -.Napocska.-

    -.Napocska.- Járnitanuló

    Sziasztok!:)
    Hú ez most nagyon jó event volt Piccolóból első Farmaranyfám lett:inlove::D
    Hasonló meglepit nektek is!
     
  5. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere


    Szia!

    A "Süsd meg az álmaidat 1" dekort a 4. beadással tudod megszerezni.
    [​IMG]
    Addig nem is tudsz további beadást kezdeni az 5. és a 8. irányába, amíg ez nincs meg.

    Mivel azt írtad, hogy kész az event, a fejlesztések megvannak, így bizonyára a dekor is meglesz.
    Ha a menüben nem találod - nincs a fejlesztések mellett, - akkor lehet, hogy kitetted valahova (terület, felhő).

    Javaslom nézd át a farmot, ilyet kéne keresni:
    [​IMG]

    Ha így sincs meg a dekor, akkor a linkelt "Eltűnt tárgyak keresése" segítségkérő Topic-ban, farmnév és ID szám megadása mellett tudnak neked segíteni.
    (Arra jogosult Moderátor belép a Farmodra, megnézi, hogy hiba történt-e. Válaszadás mellett vagy javításra kerül a hiba, vagy megadják, hogy hol találod a dekort.)

    Üdv: Nami.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.1.22
  6. PapaMangó

    PapaMangó Járnitanuló

    Szia. Köszönöm a segitségedet, valószinű hogy valahová elpakolhattam, majd kutaszkodok... :)
     
  7. mamka49

    mamka49 Fórumlakó

    Gratulálok, nagyon ügyes vagy!:D További sikeres játékot kívánok!
     
  8. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Régóta játszom már ezt a játékot, azért eventezek: mert kihívásnak tekintem és szeretem befejezni:p:D
    Lehet úgy is mondani,hogy nálam ez elvi kérdés, mióta elértem azt a szintet,hogy elsőnek be tudtam fejezni az eventeket8)
    Nem szoktam nézni,hogy mi meg hogy éri meg csak játszom , ja meg a végén beköszönhetek a kis mondatommal:D:D:D
    Szóval aki kész annak gratula,aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    -W-595-, szellorozsa, nolina1965 és 9 más kedveli ezt.
  9. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    :inlove:

    [​IMG]
     
    -W-595-, genka53, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  10. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szervusz Apja! :)
    Ígértem neked egy FA fát vasárnap, ha egyszer valaha lesz és ajándékozhatóvá válik. Két éve játszom, sosem vágytam rá, lett, ebből az eventből kapott Piccolóból (a másik ládából Gyepek ura fejlődött ki). :D Mostmár csak rá kellene jönni, hogyan adjam neked. :) Mert ez nagyon hozzád akar menni, mert amint szó volt róla, hogy neked szánom, ha lesz, egyből meglett. :D Te FA fa mágnes. :D
     
    -W-595-, Pandapoc♥, Mica67 és 4 más kedveli ezt.
  11. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Sziasztok!

    Event tegnap befejezve.Nekem tetszett,hogy ez most nyugis volt. :D
    A Piccolóknak is örültem,igaz mostanában spájzoltam őket,így most 33 db-ot tettem ki.:D
    Remélem megérte bontanom a világítótornyot;):inlove:
     
    ildiko44, szellorozsa, DevilMókus és 5 más kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Örülök, hogy kaptál, komolyan. :) Kincsesre rakosgatom, ahogy szabadul fel helyem. Talán tegnap és ma is tettem ki egyet v. kettőt is. Most 2 Jack ajándéka lett. FAfa nem akar érkezni, de annyi felajánlást kaptam már, hogy várom a Farmaranyfa szomszédnak ajándékozás akciót: :D ;) Ahogy emlékszek, Othep hozott egy képet nekem, még tavaly. Már akkor 100 fölött volt neki a pajtába, már mint Piccolo. :) Abból már lehet egy erdő is. :D
     
    anci091551, -W-595-, inanna11 és 9 más kedveli ezt.
  13. Szinkler

    Szinkler Fórum mestere

    mázlim volt hogy kész lettem. legközelebb jobban figyelek hogy mikor indul az event.
     
    ildiko44, inanna11, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Mindjárt véget ér a menyország egy szelete . Remélem legközelebb is megízlelhetjük . :inlove:
     
  15. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia! :)
    Örülök, hogy sikerült! Pacsi. :)
    Ez mostanában tanácsos lesz, mert ha megnézed a naptárt a Fórum legteteján, az eddig megszokottakhoz képest a januári - további - eventkezdések, eltérően alakulnak majd a tervek szerint.
     
    Szinkler és szellorozsa kedveli ezt.
  16. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    1 FA-fámat elcserélném 3 Jackre és 3 virágfestésre. Kalandorok kíméljenek!
     
    tandem6, anci091551, Magdusnéne és 9 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    De jó, hogy szeretem a kalandokat. :D Ez a mennyország event is egy szelet volt belőle. ;)
     
  18. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A 12. születésnapi event előzetes eseménye - az "Egy szelet mennyország - véget ért!

    Köszönjük a sok hasznos útmutatást, segítséget azok nevében, akik kérdeztek, eligazodáshoz igényeltek információkat!

    Találkozunk a következő event csevegőjében!

    Kiegyensúlyozott játékot, szórakoztató perceket kívánunk a további farmozáshoz!


     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.