Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Kollégám ellenőrizte:

Kiindulásképpen 5 db-bal rendelkeztél.

2020-06-21 11:09:15 - kor
    2020-09-20 12:58:55 - kor
    2020-09-20 19:20:05 - kor
    2020-09-20 21:09:57 - kor Cserenapokon, elküldtél egy-egy darabot valakinek.

És jelenleg 1 darabbal rendelkezel, a baha Ültetvényeden található meg, a jobb alsó sarokban keresd.

nolina1965 és ChocoBounty kedveli ezt.
  2. Zsuzsancs

Zsuzsancs Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    Az a problémám,hogy a múlt hét folyamán kinyitottam a ládáimat,ahol is már az furcsa volt,hogy nyitást követően nem tűnt el csak lenullázódott a mennyisége, valamint a tápokat utána hiába kerestem azt mutatta,hogy nincs egy állatomnak sem. Ma ismét megpróbáltam s csak a tápos ládát kinyitottam s ma már megadta. Viszont szeretném tudni,hogy az előzőleg nyitottakat is megkaphatom e valamilyen úton módon? Gazda: Zsuzsancs ID: 2271781
    Előre is köszönöm a választ.

3. ChocoBounty

ChocoBounty S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Melyik ládát nyitottad ki, amely a kinyitását követően nem írta jóvá számodra a kapott tápokat?

4. levi0406

levi0406 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    A csere eventre felraktam egy XXL-es szederfát ami nem került a mai nap vissza az inventorymba. Remélem tud segíteni valaki. Előre is köszönöm.

5. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia levi0406!
    A csereablak felületére felrakott dolgokat a vonatkozó event vége után 1-2 nappal a rendszer visszaírja a készletünkre.
    Tehát mindenképp visszakapjuk, csak nem azonnal. (Ezért is ajánlatos törölni az event vége előtti percekben, mert akkor azonnal visszakerül.)

-ágianyu33- kedveli ezt.
  6. zazu-

zazu- Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    név:zazu-! ID: 36187970
    A házikecske 6. eventhez szükséget 10 db vetőmagot nem kaptam meg. A vetőmag táblán a kék csillag petúnia növény megjelenik 0 darabbal. több ízben frissítem, illetve kiléptem és vissza többször is. még a földet is töröltem.

Utoljára szerkesztett: 12.4.21
  7. szrx

szrx Utánpótlás-írogató

Szia !
    Tegnap 19 óra után őszibarackfát küldtem az egyik szomszédomnak ajándékba. A játék engedte és le is vonta, direkt néztem egy darabig
    A szomszédom írja,hogy nem kapta meg. Nem emlékszem , hogy visszajött volna.
    Köszönöm szépen !
    Bocsánat ! 21853938 Id

8. Havasi_Gyopár

Szia szrx!
    Ki volt a címzett? Pontos farmnevet kérünk, hogy azt is ellenőrizhessük, nincs-e névazonosság.

9. szrx

szrx Utánpótlás-írogató

Szia szrx!
    Ki volt a címzett? Pontos farmnevet kérünk, hogy azt is ellenőrizhessük, nincs-e névazonosság.
    BaráthErika

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  10. Havasi_Gyopár

Szia zazu-!
    A kollégám ellenőrizte, és az ellenőrző panel adatai szerint a 10 db kezdő vetőmagot 2021-04-12 14:04:15-kor megkaptad.
    Az ellenőrzés alapján vettél egy kosarat. Abban 250 db event növény volt, amelyből elültettél a szédült szántón 198 db-ot, a menüben a vetőtáblán maradt 62 db.
    198 db elültetett +62 db vetőtáblán maradt = 260 db összesen; valamint
    10 db kapott +250 db vásárolt = 260 db összesen.
    Tehát stimmel a készleted, a kapott és a vásárolt, valamint az elültetett és a megmaradt magok számát illetően, vagyis igenis megkaptad a kezdő vetőmagot.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  11. Havasi_Gyopár

Szia szrx!
    A kollégám ellenőrizte, és a panel adatai szerint 2021-04-11 22:04:31-kor landolt nála az ajándékod.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  12. andzsel

andzsel Junior szaki

Segítséget szeretnék kérni a cserével kapcsolatban. Bent volt 1 panni, 2 pimasz kártyajátékos, 1 virágos dallamok és 1 pöttyös ernyőgomba az adok oldalon. Reggel bent voltam, meg volt mind az 5 ajánlat. 10 előtt a gyerekem leszedte, és mondta, hogy csak 3 ajánlat van fent, vagyis 2 sikeres csere volt, de nem emlékszik, hogy melyik. A leszedettek a 2 pimasz kártyajátékos és a pöttyös ernyőgomba. A raktáram szerint a panni és a virágos ment el, viszont az egyikért nem kaptam meg az érte járó csere dolgot. Ugyanis a raktárban 1 pöttyös és 2 pocok légyfogó volt. Ha jól emlékszem a virágosért kértem 2 pockost. A panniért már ugyan nem tudom mit kértem, de az szerintem nincs a raktárban. Van e rá lehetőség megnézni, hogy mi volt az a tárgy ami nem került a raktárba?
    andzsel ID:42996786
    Köszönöm szépen előre is a segítséget

13. Havasi_Gyopár

Szia andzsel!
    A léghajós cseréid az ellenőrzés alapján alábbiak szerint zajlottak le:
    Sikeres cserék:
    2021-04-11 18:53:24
    adtál: Virágos dallamok
    kértél: pocok légyfogó
    2021-04-11 18:50:26
    adtál: páncél panni
    kaptál: pöttyös ernyőgomba
    2021-04-11 18:49:55
    adtál: Pimasz kártyajátékosok
    kaptál: pöttyös ernyőgomba
    .....................................................
    Töröltek
    2021-04-11 18:53:55
    ajánlott: pöttyös ernyőgomba
    kért dekor: pocok
    2021-04-11 22:19:02
    ajánlott: Pimasz kártyajátékosok
    kért dekor: pöttyös ernyőgomba
    ......................................................
    Tehát amit nem töröltél, azok sikeres cserék voltak, oda-vissza ment a cseretárgy.
    Azt viszont nem értjük, nem teljesen világos, hogyha az ötből sikeres volt a csere 3 esetben, kettő ajánlatot meg töröltél, akkor mit hiányolsz, mert az ellenőrzés szerint mindent megkaptál, ami a csere tárgyát érintette.

14. andzsel

andzsel Junior szaki

Ezek szerint kellett volna lenni a raktárban 2 csere + 1 törölt = 3 pöttyös, 2 pocok, és 1 törölt pimasz. Ellenben a raktárban volt 1 pöttyös, 2 pocok és 2 pimasz. De az ajánlatok ma 10 óra előtt lettek törölve, nem az este

15. BelkaMimi

BelkaMimi Törzsjátékos

Sziasztok!
    Érdeklődni szeretnék, hogy a "nem valósult meg csere" esetén a tárgyak várhatóan mikor kerülnek vissza a raktárba?
    Sajnos nem volt reggel időm farmozni és a fáim bent maradtak a cserében és egyelőre nem kerültek vissza a raktáromba.
    Köszönöm:
    BM

16. Havasi_Gyopár

Szia!
    Az ellenőrző panel szerint ebben a két napban még 37 sornyi kirakásod és törlésed volt, azért kérdeztem/kérdeztük, hogy mit hiányolsz?
    Ismételten ellenőriztük, és határozottan kijelenthető, hogy a sikeresen lebonyolított cseréidnél a kiajánlott dekorokért cserébe mindent megkaptál, úgy ahogy a fentiekben leírtam.
    Továbbá az is fix, hogy a két törlés tegnap este volt, ma nem volt semmi törlés ezen a farmon a léghajós csereablakban.
    Ezt két kolléga egymástól függetlenül ellenőrizte és állapította meg.
    Egyébként a következő cserenapon ezt te magad is ellenőrizheted, mert visszakapjuk a léghajós csereablakot, és ott meg tudod nézni, mit adtál, és kaptál.

andzsel, -ágianyu33- és défg11 kedveli ezt.
  17. andzsel

andzsel Junior szaki

1 pöttyös ernyőgombát hiányolok
    Köszönöm a segítséget és elnézést a kellemetlenségért

18. Havasi_Gyopár

Szia BelkaMimi!
    A léghajón rekedt dolgok pár napon belül visszakerülnek a készletre.
    Eddig is ez történt minden esetben.
    (Tanácsos egyébként a csere event vége előtt törölni azokat az ajánlatokat, amelyek végül nem keltek el, mert akkor azok mindjárt visszakerülnek a pajtánkba.)

19. Havasi_Gyopár

Szia!
    A csere révén szerzett és a cserére kiajánlott majd törölt pöttyös ernyőgombád megvan, mivel kiraktad a pocok légyfogóval együtt a Világító torony területére.
    Ismételni tudom csak, hogy a következő Ajándékozási és cserenapon vissza tudod ellenőrizni saját magad is.

andzsel kedveli ezt.
  20. andzsel

andzsel Junior szaki

Azt meg lehet nézni, hogy mennyi pöttyös ernyőgombát tettem ki ma a világítótorony területére? Mert én 2-re emlékszem és abból 1 ajándék volt ma reggel, tehát nem a hajóról jött le