Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Amit el tudok képzelni, hogy valaki épp olyan ütemben vásárolta fel előtted 1 mp-vel, de a vásárlás sikertelen volt, így a CSP sem került levonásra Nálad.
    Erre az ügyre pont emlékszem, mert én ellenőriztem, és adtam az adatokat Kékmadárnak.

Liacska77 kedveli ezt.
  2. Liacska77

Liacska77 Fórum-zöldfülű

Szia!
    Pedig vettem és mivel már nem ez az első ilyen eset gondosan oda figyeltem. A csp-t levette a táp meg nem volt sehol. Már elég régen játszom . Egymás után is megtörtént úgy is ,hogy oda figyeltem. Tápot vettem. De azért köszi. Szép napot!

3. |Tamás|

Szia!

Pontosan az írásod fölött már reagáltam tegnap is, amiben szinte pontosan ugyanezt írod le.
    Kérlek, ne csak írj, olvass is.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  4. Lizikertje

Lizikertje Kivételes tehetség

Szia!
    S.O.S !!!
    Eltünt 3 db Páncél Pannim. aratás közben. A főfarmra kitettem 4 db-ot aratás elött, majd leszedtem mind a 4-et.és ki akartam tenni a kerge kertbe aratás elött, de csak 1 van a raktáramban.Már 2x ki és beléptem, teljesen és 3 db hiányzik.
    Lécci nézzétek meg mi lehet a probléma.
    ID:22211372
    Lizikertje

5. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Munkatársam ellenőrizte:
    3 db a szédült szántódon van kitéve, 1 db a menüben van.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  6. Lizikertje

Lizikertje Kivételes tehetség

Szia, köszönöm szépen,
    én azonban továbbra sem láttam a 3 db-ot a szédült szántón, és a nekik szánt hely üres volt, és engedett rátenni sima 1x1-es földeket. Igy továbbra sem láttam a 3 db pannit. a raktárban változatlanul 1 db volt.
    Ezek után kisérleteztem,: leszedtem a 4 sima földet, majd leszedtem a (nem látott) kitehetőket is(mindezt arató géppel. )
    Ezután vissza került a 4 db panni a raktárba. Nagyon érdekes eset volt ez.

7. Kékmadár1

A gép oda teszi ki a Pannit, ahol üres helyet talál.
    Ha volt 1x1 üres terület az általad látottakon kívül is akkor oda tette a Pannikat. Majd az általad írt gépi törléssel vissza a menübe.

Lizikertje és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. Pinyo70

Pinyo70 Utánpótlás-írogató

Szia!
    Én a "kastély játszótér" nevű dekor keresném,ha van nekem ilyen
    Köszönettel Pilinszky Ákos
    Pinyo70
    ID:5102462

9. Kékmadár1

Szia!
    Munkatársam ellenőrizte:
    A lámabazár felhősoron van kitéve a kastély játszótér dekorod.

Ribiszke és -ágianyu33- kedveli ezt.
  10. Pinyo70

Pinyo70 Utánpótlás-írogató

Köszönöm

Kuzdern kedveli ezt.
  11. KerteszKatka

KerteszKatka Fórum-zöldfülű

Kérlek segítsetek! Ma 10.45 körül a Zuhatagok szigetére tettem volna ki az építőmester segítségével 7 db Licsi fát 6 db XL-es és 1 db XXL -es fejlesztéssel együtt. A fák a raktárból kikerültek de a Zuhatagok szigetén nem jelentek meg, és egy ki-belépést követően sem találhatók ott. Segítségeteket előre is köszönöm. kerteszkatka ID 12751489

12. Wellwisher

Wellwisher S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

6 darab XXL és 1 db XL Licsi fa van a Zuhatagok szigetén kihelyezve.
    A kép a Te farmodon készült:
    Névtelen.png

Ribiszke kedveli ezt.
  13. KerteszKatka

KerteszKatka Fórum-zöldfülű

Nagyon szépen köszönöm! Elnézést kérek, az ijedségtől figyelmetlen voltam. Még egyszer köszönöm a segítséget.

Kuzdern és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  14. kampo

kampo Junior szaki

szia! megtudnád nézni, hogy hova keveredett el a hordómutatvány dekorom? Gazda: kampo70ID: 36409744

15. |Tamás|

Szia!

Az esőerdő bal alsó sarkába helyezted ki.

16. kampo

kampo Junior szaki

köszönöm!

17. senga77

senga77 Járnitanuló

Szia!
    Végig néztem ma Rackó ajándékait. Úgy emlékszem megszereztem mindet de a januári " Ez túl Forró" -t nem találom. Megnéznéd ,hogy esetleg kirakhattam valahova? Előre is nagyon köszönöm!
    senga 77 id1923080

18. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia senga77!
    Arra jogosult kollégám ellenőrizte, és megállapította, hogy a Napfényes felhősorra raktad fel.
    Szűrővel, a "minden felhők" megjelenítésekor könnyen rátalálsz, elég csak a Napfényes szót beírni a keresőbe.
    upload_2020-9-29_14-15-2.png A kép nem nálad készült.

senga77 kedveli ezt.
  19. senga77

senga77 Járnitanuló

Nagyon szépen köszönöm! :)

Kuzdern és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  20. szilvakati

szilvakati Aktív író

Sziasztok kérnék egy kis segítséget a mesterségek völgyéből eltüntek az épületek a pékségen kivül mind gondolom ott folyt a munka azért maradt meg,és ujra kiváltást kér a többihez. Köszi szilva kati ID 44881590