Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia andzsel!
    A ma, ajándékba kapott pöttyös ernyőgombát mutatja az ellenőrző panel, azt viszont nem tudjuk ellenőrizni, hogy mikor miből mennyit raktál ki.

andzsel kedveli ezt.
  2. andzsel

andzsel Junior szaki

Köszönöm szépen a segítséget

Havasi_Gyopár és Kuzdern kedveli ezt.
  3. foriego

foriego Fórum-zöldfülű

sziasztok
    köszönöm a segítséget

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  4. tarkacica47

tarkacica47 Járnitanuló

Sziasztok! Tarkacica 47 ID 24920027 Tegnap (04.14) este a gazdakörben építettem 1 db FÜVÉSZKERT 3 -t.Rengeteg mindent beadtam,és nem találom sehol.Kiléptem,beléptem stb. Ezen kívül régről van 2 db,ami az Öreg tölgynél van kitéve.Kérlek,segítsetek.

5. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

A Füvészkert gazdaköri feladat nem új füvészkert raktárházat ad!

Építési terveket kapunk a feladatok elvégzéséért, melyekkel a már birtokunkban lévő füvészkert fejlesztését, bővítését tudjuk megtenni.

Kérlek, tekintsd át a füvészkert raktárház leírását ismételten, hogy lásd magad is, mi a teendő a bővítés lépéseihez.

Füvészkert ismertetése:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/füvészkert-a-második-raktárház.14072/

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  6. papa56

papa56 Fórum-zöldfülű

papa56 ID: 30802941
    elöre is elnézést kérek ha rossz helyre írok de a mostani játéknál a napfényvirágnál 3db nak kéne lenni de csak 2db -ot látok
    tegnap egyet arattam ma reggel pedig 2-tt igy nem értem miért nincs 3db
    elöre is köszönöm ha utána tudnátok nézni

7. Havasi_Gyopár

Szervusz papa56!
    2021-04-14 18:40:34
    2021-04-15 07:26:33 - ezt a kettőt gyűjtötted be eddig.

A következő aratási lehetőség 2021-04-15 17:27:30-kor lesz.
    Azt ugye tudod, hogy a Virágboltban két Napfényvirágot tudsz szerezni, a harmadikat pedig az Üvegházban.
    Itt is meg tudod nézni, hogy hol milyen event kellékek szerezhetők:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...prilis-eventcsevegő.21080/page-5#post-1192781
    Ez pedig az event kiírás:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/paradicsom-küldetés-2021-április.21082/

-ágianyu33- kedveli ezt.
  8. papa56

papa56 Fórum-zöldfülű

bocsi de nem akarok kötegetni de ugye ahogy írtad tegnap egyet leszedtem,
    ma reggel megint és beszállitottam igy elértem a másodikat is ott is leszedtem
    tehát akárhogy is nézem az 3 nak kéne lenni

9. manifoci

manifoci Fórum-zöldfülű

Sziasztok,segítséget szeretnék kérni, nem találom a farmokon a trágyadombos ládát amiből a trágyát szoktam kivenni ha nincs elég a farmon de nem találom lehet valamin átsiklottam ??:music:

10. BernulaTami

BernulaTami Junior szaki

Sziasztok!
    Pár perccel ezelőtt learattam a medvémet, de nem kaptam meg az ajándékot. Megnéznétek, kérlek???
    Köszi.
    BernulaTami ID: 49848997

11. Swallow

Swallow Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A titkos tó boltban kerested a learatott horgászutalványokat?
    Az 5-s számmal jelölt csillagos érme ikonra kattints , ott megtalálod.

BernulaTami kedveli ezt.
  12. BernulaTami

BernulaTami Junior szaki

Köszi, a körben akartam kiváltani a szupi trágyát, mert azt hiszem ebben az eventben el vagyok veszve kicsit, és hasonló eventben már jártam úgy, hogy ezek a micsodák nem voltak kiváltva, és nem kaptam meg a fő jutalmat... - szóval, kicsit bonyolult nekem itt az élet, úgy látom.. a csillagos boltban van 4 utalványom..

13. rozsazsuzsa

rozsazsuzsa Fórum biztosa

Szia!
    Kérem, legyetek segítségemre. Eltűntek a jávorszarvas óljaim. ID 9805208

14. ChocoBounty

ChocoBounty S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Összesen 5 db jávorszarvas kifutóval rendelkezel, a raktáradban találod meg őket.

15. durnieva

durnieva Fórumszaki

segitséget kérek az első utalványoknál kaptam 1 gyöngyöt most kész lett a gyöngyhal láda ami adna többek között 6db gyöngyöt de nem adta meg sőt a meglévő 1 gyongyömet is elvette ID40620183

nem gyöngyhal hanem papagályhal ládaID40620183

Moderátor által utoljára szerkesztve: 16.4.21
  16. Havasi_Gyopár

Szia durnieva!

A kollégám megnézte, és megállapította, hogy:
    2021-04-16 12:26:38-kor sima csalival a papagájos ládához szerzeztél 1 papagájt.
    2021-04-15 13:25:34-kor prémium csalival a papagájos ládához szereztél 3 papagájt.
    így meg lett a 4, és 2021-04-16 12:26:38-kor kaptál érte 384.800 BTP-t.

Gyöngyöd meg még nem is volt, 1 darab se.

17. rozsazsuzsa

Nagyon köszönöm, de sajnos nekem nem jöttek elő. Bár honnan kerestem. Most viszont tule fát keresek,amit megszereztem most, csak az volt a raktárba. Ha sikerül megtalálni, azt is megköszönöm. ID 9805208

18. rozsazsuzsa

Choco Bountinak üzenem.!
    Köszönöm, a fák ia megvannak. Hogy lehet az, hogy a keresett tárgyakat ha kérem, utána meg is lesznek? nem értem.

19. Havasi_Gyopár

Szia rozsazsuzsa!
    A jávorszarvas kifutókat a farmos menüben keresd, mind ott vannak:
    upload_2021-4-16_15-31-9.png
    A Tule fákból szintén a farmos, fás menüdben van 5 db, egyet meg kiraktál a fő-farmra, baloldalon, középtájban keresd.

20. Zsuzsancs

Zsuzsancs Utánpótlás-írogató

Szia! Az összes ládát kinyitottam,de csak a tápok azok amik nem kerültek jóváírásra.