Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Enike**

Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Hogy lesz-e lehetőség, és ha igen, akkor milyen formában, azt nem tudjuk előre sajnos.
    Minden hivatalos hírről a Hírek felületén adunk információt. Légy figyelmes, hátha...

2. Vyc-27

Vyc-27 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!

Szeretnék kérni egy kis segítséget. Nem találom a pihenős szuvenírt.
    Gazda: Vyc-27 ID: 6883977

Köszönöm előre is!

3. Enike**

Szia!

Ellenőrzésem alapján a Világítótorony területén találod majd meg. Középtájt, ahol 5 kocka hosszan van jobb kéz felől egy egyenes szakasz... akörül keresgélj.

4. Vyc-27

Vyc-27 Fórum-zöldfülű

nagyon köszönöm :inlove: a kutyavillán nem mentem túl.....:(

Enike** kedveli ezt.
  5. farmisto

farmisto Junior szaki

Sziasztok kedves modik! A TÖKTÁNC dekoromat keresem, de nem találom sem paszulyon sem a földjeim. Utána tudnátok nézni hol bujkál? Köszönöm a segítségeteket.

Üdvözlettel:

farmisto ID: 13865716

6. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Kollégám, ellenőrzése során sajnálattal tapasztalta, hogy nem rendelkezel a keresett dekorral.

7. gmari0901

gmari0901 Utánpótlás-írogató

Szia Segítséget kérek sajnos nem találok kettő kitehetőt.Az egyik: a Bűvész szuvenír ,a másik Pihenős szuvenír. Segítséget előre is köszönöm ID: 32494666

8. smoldering

Szia!
    Kollégám ellenőrzése alapján egyik dekort sem szerezted meg, csak a 38. szintig jutottál el mindkettővel, a 39. szintig kellett volna.

9. jazmin15

jazmin15 Junior szaki

Nekem a 13 év alatt nem volt ennyi gondom, sőt semmi, ami most történik velem a szeretet játékom során. Először is új kártyaszámot szerettem volna beírni letiltottak. Isrtam a supportnak, aki elég nehezen de visszaállította 13.-án. 14.-én vásároltam valamit már nem emlékszem mit, de űjra megjelent a tiltás, de a számlámról levontak 1.812.-Ft-ot. Ez hogyan lehetséges. ID 3413869

10. Enike**

Szia!

Ebben az ügyben sajnos csak a Support tud neked segíteni.
    Kérlek, vedd fel velük újra a kapcsolatot, részletesen leírva a problémádat. Légy türelemmel, amíg segítséget tudnak adni neked.

Köszönjük.

11. farmisto

farmisto Junior szaki

Köszönöm.

Sziasztok!

Kitettem a FORRÓ ÉLETELIXIR kitehető dekorelemet, de nem oda ahova szántam. Le szerettem volna bontani, de azt írja a tárgy elveszik, ha lebontom. Ez azt jelenti, hogy nem a dekorok közé kerül vissza? Ez komoly vagy csak rossz fordítás? Köszönöm segítségeteket, nem szeretnem elveszíteni :-(

Üdvözlettel: farmisto

Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.5.23
    smoldering kedveli ezt.
  12. smoldering

Szia!
    Nem lehetséges másik területre kitenni, ha egyszer kihelyezted valahova.
    Törlés után végleg elveszik, nem kerül vissza a dekorok közé! Csak úgy tudod, megtartani, mint díszt, ha otthagyod ahova kihelyezted.
    Forró életelixír

15 alkalommal aratható, utána csak dekorációs elem. Törlés után végleg elveszik.
    Érési idő:
    15:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Tapasztalatpont: szint x 100 TP/BTP
    Tárgy mérete: 1x1
    Kihelyezhető: minden területre (kivéve a teliholdas területek)
    Felhőre nem helyezhető.

stb_farmer kedveli ezt.
  13. farmisto

farmisto Junior szaki

Kedves Smoldering!

Szeretném megköszönni a válaszodat, éreztem én ezt és tényleg szomorú vagyok. Több mint egy évtizede kapálgatok a kis farmomon, és valóban régebben is voltak ilyen bontás után törlődő tárgyak. A miértjét viszont olyan szívesen megtudnám. Van egy dekor elemem (igen a sok száz porosodó mellett, talán nem is tűnt volna fel ha eltűnik a "polcról") amit visszavesz a játék készítője. Kérdezem miért ne kerülhetne vissza hozzám? Kinek rossz, hogy ez megmarad a sok haszontalanság mellett? Esetleg lehetne egy figyelmeztetés területre kihelyezés előtt, akkor nem rakom ki. Szerintetek arra nincs esély, hogy ezeket a tárgyakat a központ átprogramozza megmaradósra? Kíváncsi lennék más gazdák véleményére is erről.

További szép napot! farmisto

aida2330 és smoldering kedveli ezt.
  14. -aniko19-

-aniko19- Fórum-zöldfülű

Szia!
    Meg tudnád nekem mondani, hogy hol találom a favágó szuveníremet?
    Köszönöm!
    -aniko19-
    ID 3153315

Utoljára szerkesztett: 16.5.23
  15. smoldering

Szia!
    Azt, hogy mit hoznak vissza a játékba a régi dekorok közül azt mi nem tudjuk megmondani, teljesen a BP hatáskörébe tartozik, nekünk nincs erre rálátásunk.
    A vélegesen törlésre került elemek nem valószínű, hogy újra játékba kerülnek./Vagy csak nagyon ritkán./
    Például most is van a Farmárudában farmpengőért megvehető régebbi dekor/felhőre való virágdekorok/,valamint Cukor és Sófa.
    Figyelni kell a Hireket, mert ott közöljük mindig az aktuális lehetőséget.
    Írhatsz is az ötletelős topikba is, hogy milyen dekorokat szeretnél viszontlátni.
    Ide:
    https://board-hu.farmerama.com/forums/továbbfejlesztési-és-egyéb-ötletek.290/

stb_farmer kedveli ezt.
  16. smoldering

Szia!
    Kollégám, ellenőrzése során megtalálta neked a keresett Favágó szuvenírt.

A kerge kertben keresd, a jobb felső rész alsó szélén.

stb_farmer kedveli ezt.
  17. hannababa3

hannababa3 Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    Segítségre lenne szükségem. Mind a két farmomon megvásároltam a teljes csomag titokfát a Mezei juharból azt az egyet kaptam ami
    a + volt a csomagban. Viszont Dél-afrikai cikász egy sem volt benne. A csomag ismertetőben szerepel.
    A Supportnak hiába írok a nyolcadikán elküldött üzenetemre sem jött azóta sem válasz. Nem értem mért hirdetik ha nincs benne?
    ID: 54592863
    hannababa3

18. Sylja

Sylja Fórum hercege

Szia!
    Lehet, buta kérdés, de vettél mind a két fajta csomagból? A farmosban van juhar, de nincs cikász, a bahásban van cikász, de nincs juhar.

stb_farmer kedveli ezt.
  19. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Kiegészítve gazdatársad kérdését, kétféle titokcsomag érkezett.
    A Farmra a Gránát nevet viselő, abban van a Mezei juhar.
    Itt olvashatsz róla: https://board-hu.farmerama.com/thre...-küldetésekkel-2023-május.23595/#post-1320992

A bahamásra pedig az Andamán nevű tiki-titokfa-csomag. Abban található a Dél-afrikai cikász.
    Itt olvashatsz róla: https://board-hu.farmerama.com/thre...-küldetésekkel-2023-május.23595/#post-1320993

Ha mindkét fából szeretnél, mindkét csomagot meg kell venned.

inanna11, Sylja, hannababa3 és még 1 ember kedveli ezt.
  20. hannababa3

hannababa3 Utánpótlás-írogató

Nagyon köszönöm akkor még gyorsan megveszem a másik csomagot is :)

Kuzdern és Othep kedveli ezt.