Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Évi77

    Évi77 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm!
     
    Dolphin kedveli ezt.
  2. Szomasy

    Szomasy Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a segítséget, valamivel keverem a dolgot, de így már emlékszem rá, hogy megnéztétek!
    üdv: Szomasy
     
    Dolphin kedveli ezt.
  3. brennerzsuzsa

    brennerzsuzsa Junior szaki

    Szia! Titokfákból lett két kokiavirágfa és sehol nem találom! Köszönöm ha segítesz.
     
  4. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kérlek, hogy add meg a pontos farmnevedet és a farm Id. számodat, hogy segíteni tudjunk.
    Köszönöm:)
     
    Swartsch kedveli ezt.
  5. brennerzsuzsa

    brennerzsuzsa Junior szaki

    brennerzsuzsa ID35406028 Köszönöm a segítséget
     
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Köszönjük az adatok pótlását. :)
    Ezeket mindig add meg, ha ellenőrzést kérsz, mert nélkülük nem tudjuk elvégezni.
    Amint lesz ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban, hozom az eredményt.
     
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét.

    Kollégám ellenőrzése alapján ezen a farmodon nincs ilyen fa, és 2023.október 24-ig visszamenőleg nem is bontottál ilyet.
    Nem cserélted el a cserenapkor, nem is adtad el...
    Utoljára 2024-02-21-én, 19:27:14-kor bontottál talányos fát, Rafiapálma xxl lett belőle.
    Kérlek, gondold át, hogy mikor és honnan szerezhetted a Kokiafát? Titokcsemetéből biztos nem született.
    Lehetséges, hogy egy másik farmodról van szó, nem ezen keresed?
     
    Swartsch kedveli ezt.
  8. brennerzsuzsa

    brennerzsuzsa Junior szaki

    Köszönöm szépen a segítséget.
     
    Luminary kedveli ezt.
  9. Lillapilla73

    Lillapilla73 Junior szaki

    Sziasztok,
    segitséget szeretnék kérni tőletek, ha lehet: hiányzik az egyik felhőmről egy kitehető és nem tudom, hogy ez megvan-e valahol nekem: Hoppácska a neve... Nagyon köszönöm, ha meg tudjátok nézni!!! Lilla upload_2024-4-29_21-52-27.png
     
  10. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    A keresett dekort vásárlással lehetett megszerezni. Nem találok nálad ilyen dekort.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/bájos-papagájos-csomag.18537/
    Pontosan melyik felhősorról hiányzik? Valóban ezt a dekort keresed?
     
  11. Lillapilla73

    Lillapilla73 Junior szaki

  12. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönöm szépen a türelmedet.
    Ahogy korábban is írtam, sajnos nincs a birtokodban ez a dekor, mivel nem vásároltad meg azt a csomagot, amelyik ezt az eredetileg (+) - os dekort tartalmazta.
    Ez a felhő, 2019. december végén érkezett egyéni ajánlatként néhány farmra, így hozzád is.
    A 3 tematikusan ráhelyezhető dekort más csomagokkal lehetett volna megvásárolni. Időközben a Virágfestés és a Kicsobbanó öröm hozzád kerülhetett - eventnyeremény, Piccoló bontás , Dzsinn ajándéka stb. - révén, de, a Hoppácska! dekor csak akkor volt megvásárolható.
    Megértésedet köszönöm:)
     
  13. moszerke

    moszerke Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, segitseget kernek egy eltunt fa ugyeben. Az eppen lejart csere kereskedelem alatt csereltem egy citrancs fat, amit tobbszori ki-es be jelentkezes utan sem talalom sehol.
    nev:moszerke
    user ID:10477992
     
  14. Lillapilla73

    Lillapilla73 Junior szaki

    -
    -Kedves Luminary! köszönöm, hogy utánanéztél!! sajnos akkor igy jártam :( talán egyszer majd be tudom még szerezni valahogy a Hoppácskát! jó éjt!! Lilla
     
    Luminary kedveli ezt.
  15. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Valóban volt egy sikeres cseréd, 2024-04-26-án 22:56:10-kor Raffiapálma xxl-t cseréltél egy alap citrancs fára, amit megtalálsz a Bahama ültetvényen a Szívecskés házikó előtti területen.
    ( a kép nálad készült)
    upload_2024-4-30_1-54-54.png

    További jó játékot kívánok:)
     
  16. gyökértelen

    gyökértelen Utánpótlás-írogató

    Szia !
    Segítséget szeretnék. Nem találom a Csillagos égbolt Pánsíp dekort, pedig minden feladattal kész vagyok.Köszönöm a segítséget:
    gyökértelen ID 57271846
     
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a keresett dekort kihelyezted a Világítótorony területre, középtájon nézz körül, s rá fogsz bukkanni.
    Tematikus felhőre való dekorokat, ha a felhő megszerzéséig kiteszed területre, akkor érdemes magadnak felírni, hogy hova teszed, s célszerű valahova a terület szélére helyezni, hogy könnyen megtaláld.
    Persze, segítünk megkeresni, csak ha épp nincs ilyen jogosultsággal rendelkező Moderátor szolgálatban, akkor ez hosszabb ideig is eltarthat. Megértésedet köszönöm!
    Sikeres keresést!
     
    Swartsch és gyökértelen kedveli ezt.