Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a változtatásokkal Kollégánk nem lassította a játékodat, hanem olyan beállításokat módosított, amivel gyorsabbá válhatott a játékod. De ha kéred, visszaállíthatjuk Neked a korábbi verzióra.
    Minden láda a Különlegességek / Elhasználódó fül alatt érhető el, így nem jutottunk közelebb a Nálad problémás ládához.
    Bekukkantottam Hozzád: jelenleg 2 olyan láda van a dobozodban, ami adhat Party pörgetést: 1 db Lee Ba cuccainak ládája és 1 db Robin Hood cuccainak ládája. 1 láda nyitása alapban nem okozhatna gondot, de lehet nem ezekkel van a problémád.
    Legközelebb mielőtt kinyitod a problémás ládát, írd fel a nevét.
    Nem tudom a gépeden mikor volt utoljára CCleneaneres takarítás futtatva, az is segíthetne, mert törölné a beragadt Cookie-kat, ürítené a Gyorsítótáradat - ezek mind segítenek a gyorsabb, problémamentesebb játékban.
    Megértésedet köszönöm
     
    interlala és Sali~*.* kedveli ezt.
  2. interlala

    interlala Fórumlakó

    Köszönöm a válaszod, meg fogadjuk, a ládn parti pőrgetés van fel írva most mindegyiket amejik van kinyitom és azt az egyet nem néz utána és köszönöm.
     
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Játék naplója alapján Party pörgetés ládát utoljára 2024-01-22 16:46:18-kor bontottál 1 db-ot, 1 Party pörgetést kaptál belőle.
    Előtte az alábbi időpontban bontottál ilyen ládát:
    2024-01-21 15:23:30-kor szintén egy ládát nyitottál és 1 Party pörgetést kaptál
    2024-01-19 08:23:56-kor szintén egy ládát nyitottál és 2 Party pörgetést kaptál
    2024-01-17 21:47:13-kor szintén egy ládát nyitottál és 1 Party pörgetést kaptál
    2024-01-17 13:16:47-kor szintén egy ládát nyitottál és 1 Party pörgetést kaptál
    2024-01-15 12:55:59-kor szintén egy ládát nyitottál és 1 Party pörgetést kaptál
    Tovább nem mentem vissza a múltba.
    Jelenleg nincs ilyen ládád a dobozban.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  4. interlala

    interlala Fórumlakó

    Szép napot
    Kedves Othep, köszönöm a segítségedet, de most keresem azt a válaszod ahol le írtad hogy mit is kéne rendbe tenni a gépemen hogy gyorsabb legyen, nem találom. ID interlala
     
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    Othep jelenleg nincs "műszak"-ban, így én válaszolok Neked.
    Itt találsz a témában egy új bejegyzést Ableotory Team Leadertől:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/#post-1373268

    Én ezeket szoktam javasolni a Játékosoknak:
    Mindenképpen javasolt az internet sebesség ellenőrzése, lehet segíthet a WiFi router /modem újra indítása - lassabb internet okozhat játékban is lassulást.
    Ha böngészővel játszol, érdemes másik böngészőt is kipróbálni, illetve minden belépés előtt törölni a "sütiket" (Cookies), és ürítsd a Gyorsítótáradat. Ha nem volt mostanában CCleaneres takarítás a gépeden, akkor azt is végezd el.
    Ha klienssel játszol, akkor segíthet a kliens törlése (a Programok közül, a Letöltés mappából, és a Lomtárból is), majd utána egy Ccleaneres takarítás futtatása, s utána a kliens újra telepítése.
    További jó játékot!
     
    Swartsch, interlala, aida2330 és 2 más kedveli ezt.
  6. edina242

    edina242 Fórumszaki

    Sziasztok!
    Egy kis segítséget szeretnék kérni. Megnéznétek kérlek, hogy a Karamell-katapult, illetve Az X jelöli a helyet dekor megtalálható-e a farmomon? Láttam, hogy az ehhez tartozó felhőm üres, attól tartok, hogy elcserélhettem korábban a két dekort vagy lehet meg sem szereztem. Átnéztem a felhőket is, de nem látom sajnos. Ha nincsenek meg, akkor viszont kiváltom a jelenlegi event alkalmával.
    Köszönöm a segítséget! :)
     
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Természetesen megnézzük majd.
    Ehhez azonban szükségünk van a farmnevedre és az ID-számodra, mert ezek nélkül nem tudunk ellenőrzéseket végezni.
     
    edina242 kedveli ezt.
  8. edina242

    edina242 Fórumszaki

    Szia Othep!
    farmnevem: edina242
    ID-szám: 3641364

    Köszönöm! :)
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Köszönöm az adatokat. :)
    Kollégám megtalálta a hiányolt dekorokat.
    A Karamell-katapult a Viking saga felhősor 6-on üldógél, a másik dekor pedig a A szerelemhez vezető út felhősor 1-en van.
     
    edina242 kedveli ezt.
  10. edina242

    edina242 Fórumszaki

    Én pedig nagyon köszönöm a gyors segítségeteket! :)
    Örülök, hogy megvannak a dekorok!
    További szép estét! :)
     
    Othep, aida2330 és Kuzdern kedveli ezt.
  11. ideals2011

    ideals2011 Haladó

    Sziasztok!
    Az előbb megvettem 150 farmaranyat, de a vásárlási bónusznál nem kaptam meg az ajándékot, pedig úgy számoltam, hogy meg kell kapnom. megnéznétek, mi van ezzel? Köszönöm szépen!
    Gazda: ideals2011 ID: 27170900
     
  12. JópofaKofa

    JópofaKofa Utánpótlás-írogató

    Kedves Modik!
    Vásároltam 100 bonbonos kosarat 150 farmaranyért, de nem kaptam meg. Sajnos nem figyeltem az aranykészletem, azt hittem elrontottam a rendelést, ezért újból megvettem. Akkor már láttam, hogy levonta az aranyat, de most sem kaptam meg a kosarakat.
    Segítséget kérek.
    Gazda: Jópofa_Kofa ID: 22099792
     
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Nagyon köszönöm, hogy a megfelelő topikba hoztad a problémát. :)
    Továbbítottam ellenőrzésre a kérésedet.
    Türelmedet kérem, mivel jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban.
    Amint lesz, hozom az eredményt.
     
    vihence és Swartsch kedveli ezt.
  14. JópofaKofa

    JópofaKofa Utánpótlás-írogató

    Nagyon köszönöm.
    Írtam a supportnak is, de ott az a gondom, hogy közben az e-mail címem megváltozott, a régi nem él, és nem tudom módosítani.
    Mivel az iwiw-en kezdtem el játszani nekem nincs fiókbeállítási gombom.
     
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Igen, sajnos én is úgy tudom, hogy külső partneroldali regisztrációnál az e-mail-cím megváltoztatásában a support sem tud segíteni.
    De a probléma leírásába bele tudod írni azt az e-mail-címet, ahol tudsz leveleket fogadni.

    Viszont a kosarak ügyében ne írj egyszerre a fórumra is, és a supportnak is.
    Hétvége lévén nem hiszem, hogy a supporton hamarabb kapsz választ, mint a fórumon.
    És nem is célszerű két szálon futtatni az ügyeket, dupla munka nekünk.
    Sőt, mivel a support a felettes szervünk, amivel kapcsolatban nekik írtok először, azzal az üggyel itt a fórumon már nem foglalkozhatunk. :)
     
    Swartsch kedveli ezt.
  16. JópofaKofa

    JópofaKofa Utánpótlás-írogató

    Elnézést kérek közben rájöttem hol hibáztam. Megkaptam a kosarakat :(
     
    Utoljára szerkesztett: 18.2.24
    Othep kedveli ezt.
  17. marti3883

    marti3883 Járnitanuló

    Sziasztok! Az "Értékes uszadék" nevű kitehetőt keresem már 2 napja és sehol nem találom. Lehet hogy nincs is meg? Meg tudnátok nézni nekem esetleg? Előre is köszönöm a segítséget!
    Gazda: marti3883
    ID: 4203703
     
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Továbbítottam ellenőrzésre a kérésedet.
    Türelmedet kérem, mivel jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban.
    Amint lesz, hozom az eredményt.
     
    marti3883 kedveli ezt.
  19. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Sziasztok! a királynőnél megvettem a lórilakot de nem találom sehol edit5511 id5016110
     
  20. béka

    béka Haladó

    Hi! A királynő 2 kitehetőjét keresem, meg van, de a felhőre kirakni nem tudom, mert azt írja ki, hogy nincs az eszköztáramba. Légyszi. segitsetek. ID 50993843 zödrét. A fáradtságotokat köszönöm.