Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Pontosabban csak majdnem mindennap ugyanis a 7. feladat utolsó feladatát nem oldottad meg.

2. pici33

pici33 Utánpótlás-írogató

Meg vagyok győződve, hogy végigvittem a feladatot mert akkor el is tűnt akkor a teljesíthető feladatok közül.
    Nem gondolom, hogy ennyi év rutinos játéka után ilyen hibát elkövettem.
    Tudom, hogy Te ezt látod és sajnálom, hogy nincs mód helyrehozni.
    Köszönöm szépen, hogy megnézted.

3. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Már válaszoltam Neked <<ITT>>.
    Alig 10 perc telt el.
    Megkérlek, ne tedd fel ugyanazt a kérdést több topikban.
    Megértem, hogy izgulsz, de türelmesen várj a válaszra.
    Köszönöm.

4. joc91

joc91 Junior szaki

Szia, bocsi= keresem Homokvár-építész VI /vajon megcsináltam .Köszi !

5. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia joc91!
    Ha végig megcsináltad az eventet, és még nem raktad rá az alapra, illetve azok továbbfejlesztett változataira, akkor a menüdben találod a váza ikon alatt.
    Ha ellenőrzést kérsz, akkor ahhoz egy farmnevet és egy ID számot adj meg kérlek, különben nem megy a dolog.

joc91 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. valibori69

valibori69 Törekvő

Segítséget szeretnék kérni! Őszi, tavaszi kunyhót nem találom, pedig emlékeim szerint van. Köszönöm, ha tudtok segíteni. :)

7. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Az ellenőrzéshez Farmnévre és ID számra van szükségünk. Kérlek pótold az adatokat!
    Valamint írd meg pontosan, a tárgyak nevét, amit keresel.

8. csernigy

csernigy Járnitanuló

Sziasztok! A Farmáruda Állandó részében nem lehet semmit vásárolni - nem mutat semmit (üres)! Miért? Előre is köszönöm a segítséget!

9. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

HéricsBáró kedveli ezt.
  10. valibori69

valibori69 Törekvő

valibori69 ID: 15360059 Őszi gomba, és a tavaszi gomba kunyhó amit keresek.

Közben megtaláltam. Köszi. :)

Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.6.20
  11. joc91

joc91 Junior szaki

Gazda: joc91ID: 17888538 Ez már igazixDxDxD

12. Havasi_Gyopár

Szia joc91!
    Sajnos most már csak holnap tudja valamelyik arra jogosult kolléga megnézni a farmodon, addig szíves türelmedet kérjük.

13. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Homokvár-építész V a kerge kertedben középen lent van a neved és user id számod felett.

14. joc91

joc91 Junior szaki

Szia , ez a gondom szerintem a Homokvár-építész VI -ot is megcsináltam nem találom. Köszi Gazda: joc91ID: 17888538

15. beregitisza

beregitisza Járnitanuló

Sziasztok. Azt hallottam hogy év végén megszűnik a flash player. Tudtok erről valami információt adni hogy mi lesz a Farmeramaval, hogyan tudunk majd játszani? Többen biztosan vagyunk abban, hogy nem hagyjátok veszni ezt a nagyszerű játékot. Bízunk bennetek.

16. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A Találkozunk a strandon VII. küldetést nem tudtad lezárni, nem végeztél vele, azért hiányos a fejlesztés a farmodon.

A VII. küldetés utolsó feladatrészében a homokforma leadása nem volt teljes, 118/140 az érték (leadtad/szükséges volt).

Ezt az információt az ellenőrző panelről hoztam.

Ezt tekintsd át, vesd össze a lejegyzett adataiddal.

Találkozunk a strandon VII.
    2020.06.18.14:00 - 2020.06.19.14:00

https://board-hu.farmerama.com/threads/találkozunk-a-strandon-i-x-gazdaköri-küldetéssorozat.19626/

17. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Nemcsak hallottad, de nap mint nap, amikor a farmra lépsz, Te is olvashatod, a flash player támogatása a böngészőkben 2020. december végén megszűnik.

Többször és több helyen is jeleztük a Játékot üzemeltető cég lépéseit a jövővel összefüggésben:
    Már 2017-ben is kaptunk infót:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/flash-jövője.15316/
    2018-ban:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/farmerama-felkészül-a-technológia-váltásra.16314/

2020. júniusi információ:
    A legközelebbi információkkal akkor jövünk, amikor avval kapcsolatban kapunk adatokat.

18. beregitisza

beregitisza Járnitanuló

Nem, nem olvastam, az tűnt fel hogy folyamatosan engedélyeznem kell.
    Köszönöm/köszönjük a tájékoztatást.

19. bazsaroka

bazsaroka Járnitanuló

Szia! Vettem egy csomagot amit egyszer lehet vásárolni ,amely 20 db titoktojást tartalmaz és még más dolgokat is de a tojásokat nem találom.Légyszi nézz utánna. Válaszod előre is köszönöm! ID 22341357

20. Havasi_Gyopár

Szia bazsaroka!
    Feltételezem, hogy a Farmer rejtély csomagot vetted meg.
    Minden, a vásárlással megszerzett nyereményt a program berak a menübe, minden tételt a saját helyére.
    A Meglepetés tojásokat a váza ikon alatt Titokzatos tojás néven keresd:
    upload_2020-6-26_13-47-9.png

Kuzdern kedveli ezt.