Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

Szia hosszumama!
    A Gazdaköri feladatok között lévő Pokoli kutyasétáltatás feladat 3/3. részben a nyeremény egy Éjféli tölgy XXL fejlesztés, amihez sajnos nem adnak alapot. Azt annak idején a Boszorkányfőzet eventből szerezhettük meg. De szerepelt már fás válogatásban is, így érdemes azokat is figyelni.
    Mivel az, a Jack boltjában sem váltható ki, javaslom Ajándékozási és cserenapon megszerezni, hogy ne álljon a fejlesztés kihasználatlanul a menüdben.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  2. hosszumama

hosszumama Fórum-zöldfülű

Köszönet

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  3. Gita1949

Gita1949 Utánpótlás-írogató

Nincs meg a pocok ízű stollenkalácsom. Pedig megcsináltam az eventet. Hova írjak?Gazda: Gita1949 ID: 3267369

4. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Amennyiben megcsináltad az eventet végig, akkor meg kell lennie.
    Nézz körbe a menüdben, farmos és bahamás területeiden, illetve a felhősoraidon.

5. Gita1949

Gita1949 Utánpótlás-írogató

Szia! Megtaláltam.

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  6. Sanyibátya70

Sanyibátya70 Fórum-zöldfülű

"A Télapó szikla titka" event minden feladatát teljesítettem, de sajnos nem kaptam meg az egyik felhősorhoz szükséges tárgyat, ami a "Tábortüzes barátok". Segítséget szeretnék kérni, hogy máshol hol tudom megkapni ezt a tárgyat.

Köszönettel

Gazda: Sanyibátya70
    ID: 16382046

7. *PrimaDonna*

*PrimaDonna* Utánpótlás-írogató

Sziasztok, derűs délutánt! ^^
    A Pocok ízű stollenkalácsról nem sikerül leszedni a lakatot. Segítenétek? :)

A farm, ahol élünk: *PrimaDonna* ID: 54879158

Nagyon szépen köszönöm!
    Donna voltam... ^^

8. Havasi_Gyopár

Szia!
    Mivel engedély nélkül nyitottál topikot, ezért azt bezártam, és ide hoztam a hozzászólásodat.
    A Tábortüzes barátok dekor az 1. feladatrész 25. pontjánál szerezhető meg, sehol máshol.
    upload_2022-1-4_15-0-4.png
    upload_2022-1-4_15-4-48.png

Kérlek ellenőrizd, hogy megcsináltad-e azt a részt, s ha igen, és még sincs meg a dekorod, akkor nem lehet, hogy kitetted valahová?
    Ha semmiképp se találod, kérlek gyere vissza és megnézzük. Pillanatnyilag nincs olyan kolléga a közelben, aki rá tudna nézni a farmodra.

9. Havasi_Gyopár

Szia!
    Arra jogosult kollégám megnézte, és megállapította, hogy a bal felső rész teljesítése még hiányzik ahhoz, hogy lehullhasson az általad jelzett lakat.
    Ahhoz, hogy a 27. pozícióban levő játékelemet fel lehessen szabadítani, a 20 és a 15 mezőben lévőket is teljesíteni kell. Ha sietsz, ma 22:00-ig még megcsinálhatod.

upload_2022-1-4_15-29-26.png

-ágianyu33- kedveli ezt.
  10. *PrimaDonna*

*PrimaDonna* Utánpótlás-írogató

Szia Havasi_Gyopár, szép estét! ^^
    Hálásan köszönöm Neked, s kollégádnak is a segítséget. És hát most égek, mint a brüsszeli kapcagyár, mert kigúvadt már a szemem és egyszerűen nem találtam hibát a beadásokban. :$
    Már túl is vagyok rajta és meg egyszer nagyon köszi! :)
    Donna voltam... ^^

genka53 és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  11. b.kata73

b.kata73 Junior szaki

Üdv.Segítséget szeretnék kérni.Tegnap a gazdaköri trutyitisztító feladat sort megcsináltam,de nem tudom megnézni milyen kitehetők kellenek rá mert sajnos nem mutatja,ez a probléma fenn áll már egy éve mióta a váltás lett.Nem találtam semmit hiába írtam be a keresőbe!

12. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Ezt a felhőt kaptad:

>>Teliholdas éj 3 felhősor<<
    • Hozzájutási lehetőség: Trutyis tisztító gazdaköri feladat teljesítésével.
    • Lezárási idő: 23:00 óra
    • Kategória: Ültetési bónusz sorok
    • Jutalom:
      • szint x 500 TP
      • 50 %-kal több TP teliholdas növényeknél 6 órán keresztül
      • 20 %-kal több TP teliholdas fáknál 6 órán keresztül
    • Részben tematikus felhősor: Természetfeletti kézbesítés, Egy barlangi troll!, Kísértő kép, Ugrópók, 1 db 2x2-es tárgy
    A rávaló dekorokat Jack boltjából válthatod ki, amikor nyitva a teliholdas kert.

Othep, Kuzdern, Havasi_Gyopár és 2 más kedveli ezt.
  13. b.kata73

b.kata73 Junior szaki

Igen ez az!Köszönöm szépen.

Kuzdern és -BombadilToma- kedveli ezt.
  14. henrygazda

henrygazda Junior szaki

Sziasztok segítséget szeretnék kérni. Valdemár Nyereménybódéjából kiváltottam az Utazók pálmája termést , a rendszer jelzi,hogy kivettem,de nem találom sehol. ID: 9724564

15. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Mit jelent az, hogy a rendszer jelzi, hogy kivettem? Üres a helye az ajándékbódéban?
    Megvásároltad valójában? Azaz, amikor ráálltál a kerettel, utána kattintottál alul a zöld Vásárlás gombra is?
    Ki- beléptél a játékból? (Vásárlás, valaminek a megszerzése után ajánlott megtenni)
    A Bahamán keresed a Láda / Fa ikon alatt az Utazók pálmája XXL-t?

Kuzdern kedveli ezt.
  16. henrygazda

henrygazda Junior szaki

Szia ki és beléptem persze. Közben megtaláltam ahol mondtad, azt hittem normál fa és nem XXL , na mindegy szereznem kell egy normál fát,mert így semmire nem mentem vele. Köszi azért a segítséget

17. Othep

Valdinál alappal egybeépítve kapjuk az XXL fát.
    Tedd ki ezt a fát egy üres területre.

henrygazda kedveli ezt.
  18. henrygazda

henrygazda Junior szaki

és tényleg , ki tudtam rakni de jó,hogy mondtad nagy köszöneeeeeet :D;)

Othep kedveli ezt.
  19. Othep

20. -Szabofamily-

-Szabofamily- Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    A mai napon, 21 óra 50 körül Renzo vidámparkjában beváltottam 200 zsetont 60 db szupertápra. A zsetont levonta, viszont a táp nem érkezett meg. Kiléptem, majd vissza, így sincs meg, pedig mosómedvék akcióban játékhoz szükségem lenne rá.
    Előre is köszönöm a válaszotok!