Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -szelesdomb-

-szelesdomb- Utánpótlás-írogató

Sziasztok!

Még mindig nem kaptam meg az Egy deszkás álma elemet. Van valami esély hogy ma megkapjuk? Mik a kilátások?

-szelesdomb-

2. SnéDóri

SnéDóri Fórumelemző

3. -szelesdomb-

-szelesdomb- Utánpótlás-írogató

4. mesti5858

mesti5858 Utánpótlás-írogató

Sajnálattal vettem észre hogy a Született deszkás event,egy deszkás álma kitevös dekort nem kaptam meg ,pedig az eventet végig csináltam.Kérem segítségeteket.Köszönöm.

5. SnéDóri

SnéDóri Fórumelemző

6. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

-ágianyu33- kedveli ezt.
  7. fraudragon

fraudragon Rutinos

Én is a kitehetőt és a bónuszládákat hiányolom.Hétfő ,még messze van...addig sem tud dolgozni a felhő.:(Reméljük megkapjuk!

8. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Hétfőn majd megtudjuk.
    Biztosan minden rendben lesz! :)

.barbi1. kedveli ezt.
  9. almáskert032

almáskert032 Fórum-zöldfülű

Kedves Moderátorok!
    A deszkás eventet vasárnap befejeztem, Hétfőn a pizzás kitehetőt nem tudtam a felhőre kitenni. Azóta keresem . és sehol sem találom. Kérem segítségeteket.
    Farm nevem almáskert032 ID számom: 56705421

10. ChocoBounty

ChocoBounty Team Leader Team Farmerama HU

Szia!
    A világítótorony területen találod meg a Pizzapusztító dekort, a bal felső részen.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  11. maya020455

maya020455 Utánpótlás-írogató

Kedves Moderátorok!
    Tegnap délután learattam 5 db 3.teknőslakot (piros)a szédült szántón és beakartam rakni a tisztáson a vadaskertbe és nem találom.Még pörgettem 3 db. ot,ez megvan.Nem emlékszem,hogy honnan volt 5 db piros teknősólam.
    A másik gondom,a tisztáson napok óta a vadaskertben medvét termelek és csak 3db.-al növekedett a db szám.
    Megnéznétek?
    Farmnév: maya020455,ID :19300791

12. ChocoBounty

ChocoBounty Team Leader Team Farmerama HU

Szia!
    Tegnap összesen 4 db Teknőslak 3. szint: piros ólat kaptál szabad pörgetések felhasználásával.
    Jelenleg 4 db van az Erdei tisztásodon az egyik Vadaskertedben.
    Ezen a farmon 4 db Teknőslak 3. szint: piros ól található meg kizárólag, nincs több.

Medveól nincs semelyik vadaskertedben elhelyezve jelenleg.

13. almáskert025

almáskert025 Fórum-zöldfülű

Szia! Köszönöm szépen Három napig kerestem, már terület felét leszedtem.Tényleg új szemüveget kell csináltatnom. Bocsika

14. maya020455

Most is kint van a vadaskert,medvével berakva,szupertápal megetetve az erdei tisztáson,de azért köszönöm,hogy megnézted.

15. Enike**

Enike** Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Arra jogosult kollégám ismét megnézte a farmodon az ólakat a vadaskertben. A kép a farmodon készült, jelen állapotban. Nincs bennük medve. maya.png

-ágianyu33- kedveli ezt.
  16. maya020455

Köszi és bocs,a hódat medvének néztem.

Enike** kedveli ezt.
  17. gobelin53

gobelin53 Fórum-zöldfülű

Szia
    A daru ás a botsáska ólam eltűnt,a tápok és az állatok megvannak,csak az ólak nem.Előre is köszönöm a segítséget.

18. Enike**

Enike** Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Minden területet megnéztél, nincs kihelyezve sehova? Vadaskertbe sem tetted esetleg? A menüben az ólaknál nincsen, nem törölted véletlenül őket? Lépj ki esetleg a játékból, majd vissza.
    Ha továbbra sem találod, kérlek adj ID számot, hogy arra jogosult kollégám ellenőrizhesse neked.

Köszönöm.

19. tofi7f

tofi7f Utánpótlás-írogató

Gazda: tofi7f ID: 4071043
    Sziasztok! A reggeli eventnövény aratásom eltünt. Ilyenkor mit lehet csinálni.
    Csatni és termésnövelő is volt rajta. Így még soha nem jártam.

20. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Sajnos technikailag nincs lehetőségünk arra, hogy megvizsgáljuk az összes aratásodat és vetésedet, azaz nem tudjuk megvizsgálni, hogy valóban eltűnt-e valami a pajtából, és ha igen, akkor mennyi. Ennek megfelelően nem tudunk felajánlani kompenzációt, az általad elveszettnek vélt dolgokat nincs lehetőségünk pótolni.